مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش - صفحه 653
نی نی سایت > تبادل نظر > دوران بارداري > آگاهي از بارداري و خوش خبري! > مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

موضوع: مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش + اظهار نظر

صفحه 653 از 800 اول قبلی  648   649   650   651   652   653   654   655   656   657   658  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 8 مهمان
" مامان آتريسا " پست ها : 216عضویت:1391/11/22
1392/11/2 - 4:01 عصر
سلام

ببخشید که این روزا خیلی خلاصه و فوری فوتی جواب میدم. وقت ندارم خو

از همه دوستایی که تفلدمو تبریک گفتن ممنونم. تولد پارسال همش فکر میکردم یعنی تولد سال دیگه نی نی تو بغلمه؟؟؟؟
خدایا شکرت.

در مورد بیقراری نی نی ها موقع شیرخوردن آتریسا هم مدتیه اینجوری شده. بعضی وعده ها تو روزسینه رو نمیگیره و گریه و بیقراری میکنه. در این شرایط فقط باید روتخت دراز بکشم و بذارمش کنار خودم و یه بالشت بذارم زیرش و خوابیده شیر بدم. تو این حالت راحت شیر میخوره و میخوابه. با اینکه دکتر گفته بود آب میره پشت گوشش ولی چاره ای ندارم. از زمانی که بخاطر آنفولانزای شدید خوابیده شیر دادم باز عادت کرد.

در مورد خشکی پوست هم دکتر آتریسا گفت دیگه به بدنش لیف و صابون نزنم. من شامپو سر و بدن موستلا استفاده میکردم. یه چیزی داد بهم به اسم Milky Bath Oil محصول موستلا. گفت هر روز حمومش بدم و بعد از اینکه موهاشو شامپو زدم اینو بریزم تو وانش و بدنشو بذارم تو وان. بعد بدون آبکشی خشکش کنم. یه پماد هم داده مال Uriage به اسم Xemose . گفت روزی 2 ، 3 بار بمالم به محل های خشکی. بهتر شده الان. البته اون موقع که رفتیم شاهرود بدون هیچ اقدامی خوب شد. مطمئن شدم بخاطر آلودگی هواست.

ابریشم جون
تو به لیانا خانم خوشگل میگی کله تاس؟؟؟؟؟؟ پس من چی بگم که موهای سر آتریسا رو میشه شمرد؟؟؟؟ راستی این خاله ریزه چند کیلوه؟ فکر نکنم از آتریسا ریزه تر باشه. 61 سانت قد و 6 کیلو وزن.

نفس باد صبا جون
ممنونم عزیزم.

پرستو جون
مرسی عزیزم. پرستوی ناز رو ببوس.

ساحل جون
اگه تو fb ندیده بودمت از کنجکاوی میمردم... اینم بگم که تو قبلنا خیلی دم از چاقی میزدی. تصورم از قیافت همین بود ولی از اندامت یه چیزی 2-3 برابر این که هستی!!!!! تو که خیلی خوبی بابا چرا انقدر شکسته نفسی میکردی آخه!!!!!!!

پگاه جون
وای توهم سرماخوردی؟؟ بمیرم برات. تو این شرایط بچه داری خیلی سخته. خیلی مواظب خودت باش.
نمیدونم عزیزم راستش منم خییییییییییییییلی آویشن خوردم واسه نفخ ... ولی وقتی دیدم تو بروشور تیمکس نوشته تو شیردهی و بارداری ممنوعه ترسیدم آویشن بد باشه. آخه تیمکس عصاره آویشنه. مگه اینکه آرامبخشی چیزی توش داشته باشه که به اون دلیل نوشته باشه ممنوعه.
عزیززززززززززززززم اردیانو ببین! این پسمل کچلیش هم که پر از موه! آخیییییییییییی موهاشو از سرزمین فرشته ها آورده چه توصیف جالبی....
راستی یه سوال با چی موهاشو زدی؟ موهای آتریسا خیلی نرم و کمه. پوست سرشونم که نازکه. میترسم تیغ بزنم. خودشم که محاله همکاری کنه اصلا اجازه نمیده. ولی بدم نمیاد موهاشو بزنم یه دست بشه و یه کم جون بگیره. از ملاجشم خیییلی میترسم.

شیما جون
ممنونم عزیزم.

عاطفه جون
ممنونم بابت تبریکت عزیزم.
وای چه فرشته ای داری!!!!
در مورد خارش صورت آتریسا هم بهتر شده. ولی کامل رفع نشده. فکر کنم بخاطر اون گرمیهایی بوده که واسه دلدرد میخوردیم ... عرق نعنا و زیره و ... دکترش تو ویزیت سه ماهگیش گفت حساسیت داره ولی الان کوچیکه. 4 ماهگی که آوردیش اگه هنوز اینجوری بود بگو دارو بدم. باید درمان بشه.
در مورد آویشن منم خیییلی خوردم واسه نفخ. ولی خوب از وقتی دیدم تو بروشور تیمکس نوشته ممنوعه ترسیدم. نمیدونم شاید چیز دیگه ای هم داره که باعث شده ممنوع باشه.

شیوانا جون
ممنونم عزیزم.
آتریسا از 2 ماهگی خواب شبش منظم شد و از 3ماهگی تو روز هم 2-3 وعده یک ساعته میخوابه. بعضی روزها بیشتر. تو یه کتاب نوشته بود سر یه ساعت خاصی تو بیداری بذاریدشون تو تختشون و یه کارایی رو بطور منظم انجام بدید که باعث میشن بخوابن. مثلا همون ساعت حمومشون بدید یا لالایی بخونید. اگه مدتی این کارو انجام بدید خوابشون منظم میشه.

گیس گلابتون جون
ممنونم عزیزم.

زرطلا جون
از صمیم قلب بهت تسلیت میگم. بخاطر نی نی سعی کن آرامشتو حفظ کنی عزیزم.

مامان نسیم جون
خوب این نی نی ها دیگه زورشون زیاد شده خیلی زودتر سینه رو تخلیه میکنن. دکتر آتریسا گفت تو 4 دقیقه ممکنه سینه رو تخلیه کنن. حالا 2 دقیقه رو دیگه نمیدونم. من که هر وقت فکر کنم آتریسا شیر کم میخوره بدون اینکه خودش ابراز گشنگی کنه هر از گاهی میذارمش زیر سینه.
banoo پست ها : 14عضویت:1392/11/1
1392/11/2 - 5:33 عصر
سلام به همه مامانای مهربون وصبور....
من یکی از خواننده های خاموش تاپیکتون بودم و مدت ها بود از تجربیات همتون استفاده میکردم ...واسه همین از همتون تشکر میکنم...

پسر من هم روز 11 ابان تو بیمارستان بنت الهدی مشهد با وزن 3200 و قد 50 زمینی شد
اسم جوجوی من همایونه!

دوستان عزیز من یه سوالی دارم میخواستم بپرسم شماها به نینیهاتون غیر از AD مولتی ویتامین هم میدید یا نه؟
ایا میشه تو این سن به نینی ها مولتی ویتامین هم داد؟

سوال بعدیم اینه که مامانایی که به نینی هاشون کمکی هم میدن نینیهاشون سینه خودشونو چند بار در روز و حدودا چند مین میگیرن؟؟؟|

پسر من مدتیه خیلی کوتاه شیرمو میخوره همش چرتش مگیره و میخوابه!!! خیلی نگرانم نکنه از شیشه باشه؟

من فقط روزی 2 بار کمکی میدم با شیشه اونت نوزادی....
شيما2 پست ها : 932عضویت:1389/12/17
1392/11/2 - 6:00 عصر
الهام جون
نگران نباش ما مامانها از بس که تو طول روز بچه هارو نگه میداریم و انرژی صرف میکنیم دیگه برا شب توان کافی برای بازی و ساکت کردن نداریم بخاطر همین نی نی ها وقتی میرن بغل بابا ها ساکت می شن برای منم اتفاق افتاده ...مگه میشه بچه اونم از نوع شیر خوار مامانش رو دوست ناشته باشه

مامان نسیم جون
مهرسام هم وقتی هم ماه دانیال بود همین طوری بود حتی لیانای ابریشم جون هم همینطوره اون موقع من خیلی نگران بودم ولی الان میبینم که طبیعیه .هرچند دکترش بهم گفت که طبیعیه و شیزون میشن .نگران نباش تازه به گفته ابریشم بااااااااااهوشن اینطور بچه ها
با نو جان
تا 6 ماگی فقط آد باید مصرف کرد بعد اون هم با مشورت پزشک باید مولتی ویتامین استاده کرد .در مورد بقیه سوالاتت هم اطلاعی ندارم .بچه ها کمکت میی کنن
Make a pregnancy ticker
هيوا پست ها : 457عضویت:1390/6/2
1392/11/2 - 8:48 عصر
سلام به دوستان گل وگلاب

رستا 13 آبان 78 روزه

ابریشم جون لطف داری عزیزم لیانا جون خیلی نازه مثل مامانش تو به این میگی کچل پس من به رستا چی بگم از اولش چهار تا لاخ بیشتر مو نداشت اگه همینا هم بریزن که واویلا

پگاه جون اردیان جون چه موهای نازی داشته موهاشو هم که کوتاه کردی بازم نازه وای فکرشو که میکنم موهای رستا رو کوتاه کنم چه شکلی میشه خندم میگیره

عسل جون خدا خانواده سه نفریتونو واسه هم حفظ کنه من کلا تو تشخیص کی به کی رفته صفرم مگه اینکه شباهتش تابلو باشه

جیل جون مرسی عزیزم از لطفت
رستا هم اگه بیدار باشه نمیشه تنهاش گذاشت همش باید پیشش باشی و باهاش بازی کنی حرف بزنی بعضی اوقات چندین ساعت باهاش درگیرم فرصت نمیکنم یه لیوان آب بخورم یا حتی یه دستشویی برم
اما چه میشه کرد این نیز میگذره

عاطفه جون ماشاالله ریحانه جون چقدر نازو خانم شده خدا حفظش کنه
چه خوب که خوراک لوبیا مشکلی ایجاد نکرده منم حتما امتحان میکنم
شیوانا جون
دختر من سرش پوست نمیشه اما چند روزی بود روی پیشونیش جوشای ریز زده امروز بردم دکتر کرم مرطوب کننده ایروکس داده .......... رستا بعضی روز اوقات فقط 4 ساعت در شبانه روز میخوابه دکی گفت طبیعیه
رستا هم همش دستش تو صورتو دهنشه اما من ناخوناشو زود به زود میگیرم که خودشو خش خشی نکنه و دستاشو چند بار در روز میشورم
منم اول گهواره نگرفته بودم چون خیلیا میگن لازم نیست اما هر چی فکر کردم دیدم نمیشه روز قبل از زایمانم رفتم یه گهواره میلاد گرفتم که اگه استفاده نشه غصه نخورم خیلی خوبه ازش راضیم اگه چند روزه برم خونه مامانم با خودم میبرم

مامان نسیم جون ما کرد شمال خراسانیم دانیال هم کرد؟

ساحل جون من تخم مرغ میخورم نمیدونستم نباید خورد من اصلا کرفس دوست ندارم اما الان پرهیزم از قبل خیلی کمتر شده تقریبا همه چی میخورم فقط مونده عدسی و خوراک لوبیا بخورم خخخخخخ

گیس گلابتون جون منم دایمیتیکون به رستا دادم اما تغییری نکرد همچنان زور میزد منم چون دیدم دیگه زور زدناش با گریه نیست ندادم

زرطلا جون تسلیت میگم خدا رحمتش کنه میدونم خیلی سخته اما چاره چیه عزیزم خدا به تو و خانوادش صبر بده

شیما جون دکی به من کفته بود 10 قطره بده این دکترها هر کدوم یه چیزی میگن

نیومده جون منم همیشه کارای خونم میمونه شوشو قر نمیزنه خیلی کمک میکنه آخه وقتی نی نی ها میخوابن (اگه بخوابن)ما هم میخوایم استراحت کنیم خوب

الهام جون 6.5 خوبه زیاد نیست اما کم هم نیست نرماله سرماخوردگی بیحالش کرده احتمالا برا همین شیر نمیخوره رستا هم جدیدا شبا که برا شیر بیدار میکنم نمیخوره البته من شبا هم هر دو ساعت بهش شیر میدم اما شبا الان 3 ساعت تا 4 ساعت شیر میخوره نمیدونم چی شده

بانو جون خوش اومدی من فقط آ د میدم سوال بعدی رو هم نمیدونم من فقط شیر خودمو میدم
1392/11/3 - 12:00 صبح
شیما جون
ممنون که جوابمو دادی.....راستی مهرسام جون خیلی مامانیه خدا حفظش کنه!

هیوا جون

ممنون که که راهنماییم کردی بابت زور زدن های رستا من یه تجربه خوبی دارم هروقت دیدی نینی خیلی داره اذیت میشه یه گوش پاکن رو یه خورده روغن زیتونی کن و خیلی اهسه ابتدای ورودیه مقعدش رو چرب کن ....

واقعا معجزه میکنه...همون لحظه شکم بچه کار میکنه و راحت میشه.....

گیس گلابتون جون

اول تسلیت میگم....واقعا سختههههه!
تو هم این روشو امتحان کن امیدوارم نینیت زود خوب شه...

قو جون

فکر کنم تو بتونی جوابمو بدی چون تو هم به رستای عزیز کمکی میدی...راستی دکتر پسر منم رفاهیه ببینم تو هم وقتی میری جوابتو با عجله میده؟؟؟

مينا پست ها : 2636عضویت:1391/2/31
1392/11/3 - 12:49 صبح
سلام مامانا

من هنوز درگیرم که این شیشه رو بکنم تو دهنه این صدرا که بدجور اسکول شدم امروزم خیلی گریه کردم 20 روزه دیگه میخوام برم سرکار هنوز نمی دونم صدرارو باید چی کار کنم مامانم میگه مینا من میترسم مسئولیت قبول کنم آخه من خیلی زیادی حساسم مهد کودکم اصلا اعتماد نمیکنم و هر چیم حقوق میگیرم باید بدم مهد.چیکار کنممممممم؟؟؟؟؟؟

ابریشم جون بالاخره عکست و رویت کردم مرسی که من و از فضولی در آوردی خیلی نازی به اونی که تصور میکردم نزدیک بودی آمااااااااااااااااااا عسکه شوهرت و که ندیدم.این لیانای خوجل موجلم بخورمششش که خیلییییییییییی شبیه خودته.

ساحل جون عکست ته حلقم خوبببببببببببب عکست و بذار دیگههههههه.ارشا هم خیلی ناز شده خدا حفظش کنه.
بابا به خدا منم استرس گرفتم برای ختنه ی ارشا برو ختنه کن من یکی رو راحت کن.

مامی بهار جون انشاالله که زودتر دخترت خوب بشه خیلی ناراحت شدم.

بیتامیرا جون مرسی چشم آماده شد حتما میذارم.

عاطفه جون من قبول میکنم میارم صدرارو میذارم پیشت ولی نصفه صدرارو میزنم به اسم تو ولی حرف از حقوقم نزن.
اااااااااااااا توام من و دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بابا حالا که من عکس گذاشتم توام بذار دیگه.این دخملیتم میام میخورم تمومش میکنم.

شیما جون باز عکس میذارم انقدر گفتم امروز میذارم دیکه خجالت میکشم بگم اصلا وقت نمیکنم ولی حتما میذارم.

مامان نسیم جون انشاالله که دانیال زودتر خوب بشه این بالا آوردن ادم و کلافه میکنه.پسرتم خیلی خوردنیه

سمیه جون من یه بار دیفین هیدارمین و سر ختنه اش بهش دادم دکتر داده بود نمی دونستم ضرر داره 20 قطره دادم الان خیلی نگران شدم.تولدت مبارک خانمی 120 ساله بشی و به همه ی ارزوهات برسی.

قو من میرم خودم و خفه میکنماااااااااااااا این رستارو از طرفه من محکم ببوس جوری که گریه کنه بخورمششششششششش.خووووووووووو من دلم آب افتاد از این کیک شکلاتیا میخوام الان ساعت 1 شب از کجا بیارم.

پگاه جونم وقت کردم حتما میذارم بهت یه تک میزنم بری ببینی.انشاالله زودتر خوب بشی.در مرود فامیلتون جدی میگی 100 سالگی بچه اش و دید اون وقت خودش چند سالش بود؟ایییییییییییییی جونم اردیان و بخورم چقدر ناز شده چه آرایشگر ماهری هستی تووووووووووو هم موی کوتاه بهش میاد هم بلند جیگرش و بخورمممممم

نازنین جون هییییییییییییییی یادش بخیر.از نباتی در اومدن پسرت مبارک باشه.خخخخخ..ای بالاخره که چی این مرخصیا تموم میشه بعدش میخوایم چیکار کنیم.

مرضیه جون بابا عکست و بذار ببینم دیگه شکسته نفسی نکن.

جیل جون قربونه اشتهای پسریت همچین 4 تا کمه بیا ماهی یه دونه بگیر تکراری نشه براش خخخخخخ

عسل جون خدا حفظتون کنه خیلی نازی.

زر طلا جون خیلییییییییییییی ناراحت شدم خدا بیامرزدش و قرین رحمتش کنه.بابای منم 46 سالش بود فوت کرد.

نیومده جون مرسیییییییییییی از مطالب مفیدت.

sahel352 پست ها : 578عضویت:1392/4/12
1392/11/3 - 9:07 صبح
سلام به همگی..امیدوارم که همه خوب باشید با نی نی های خوشگل و دوست داشتنیتون
اینجا چقد خوبه..دم همتون گرم که بااینکه زایمان کردید و نی نی های نازتون بغلتونن
بازم این تاپیک و همچنان فعال و باحال نگه داشتید ..خیلی خوبه..اینجاکلی به آدم روحیه میده و
کلی پاسخگوی سیوالاس! اگه اینجانبود من یکی هرروز مطب دکتر بودم و گوشی تلفن دستم بود
و به این دکتر اون دکتر زنگ میزدم،،تازه یک دوست پرستار دارم که بخش نوزادان کارمیکنه..اونم طفلک از
دست من راحت شد..بس سیوال میپرسیدم و فرت وفرت بهش زنگ میزدم (ببخشید)
خلاصه که بوس برای همتوووووون دوستون دارم ندیده....!
*** خودت نیستی...صدات نیست..امااااااا مهرت آنتن میده قدددد آسمون*****
ایندفه خخخخخخخ نه پخخخخخخخخخخخخخخ! جدیدترین پیامک ساله این .... حالشو ببرین♡♥

شیواناجون
تخم مرغ میگن حساسیت زاس..من وقتی میخورم احساس میکنم صورت آرشا بیشت رمیخاره..

نیومده جوون
من اددت کردم fb هااااااا شناختی؟؟

عاطفه جوون
خوشبحالت که وزنت برگشته حالت اول..من یک کم دیگه مونده..از هفته دیگه ایشالا ورزش وشروع میکنم
یک مربی خوب میاد خونه باهام کارکنه خصوصی...خداکنه که آرشا یکساعت بمن کار نداشته باشه
بزاره که به فرم !!قبل برگردم.. این شل و ولی بدنم بره دیگه..
کاهو هم میخوری؟؟ اوف که مردم واسه سالاد کاهو ولی میگن نفاخه بادداره!!
من هویچای روی سالادومیخورم باسس،،، باباخوشبحالت خوراک لوبیاهم خوردی؟؟
من دیگه آخرشم که قورمه سبزی میخورم بدون لوبیا خخخخخخخ
و آفرین بتو واقعآ درست حدس زدی آرشا کپ خودمه..جدی میگم ..

شیواناجون
تخت پارک آره سایز کوچیک داره و وقتی خواستم بخرم آقاهه گفت این سایزش پرفروشترینه
مال من تخت پارک گراکو هست عکسش و میزارم ببینی..خیییلی عااالیه

الهام جون
ایناکه گفتی طبیعیه..پسرمنم نق نقو شده نسبت به قبل شیر کم میخوره..اونم بازی میکنه واینور اونور نگاه میکنه
یک دکتر انتخاب کن و فقط پیش همون برو دیگه تحقیق کن کدوم بهتره اینجوری اذیت میشی،،نمیدونی حرف کدوم وقبول کنی ..

مامان امین جون
خوب چرا حوصله تایپیدن نداری؟؟ عادت کردم به پستات بابا..بیابه حوصله بیادیگه خوووووووو؟؟

مامان نسیم جون
آخ که انگااااار حالتای آرشارو گفتی همش حین شیر خوردن بازیش میگیره اینوراونور نگاه میکنه
تایم شیر خوردنش کم شده و دیشش هم کم شده..اونشب از2نصف شب تا6صب یک دیش هم نکرده بد
خیلی نگرانم..عب داره؟؟؟ قبلآ هر دوساعت ونیم پوشکش و عوض میکر
دم اگه میشد4ساعت دیگه زده بود به
لباساش ..ولی الا،نه..نگران شدم ..
به دکترش زنگ زدم اماچون 3تاسیوال پرسیدم این یادم رفت..!

مامان آتریساجون
آخه من هرروز ورزش میکردم الان بدنم شل ول شده..خوب میشم ایشالا بزار ورزش وشروع کنم خخخخ

بانو جون
بابادمت گرم،اینجاچقد خواننده خاموش داشته..خوش اومدی بهرحال..
من قطره آ د میدم 25قطره و ویتامین ای 5قطره..من هردوش و میدم
کمکی هنوز شروع نکردم 4تموم شه حتمن شروع میکنم.

میناجون
توام استرس گرفتی از ختنه آرشا؟..خخخخخخخ
خیلی باحال گفتی
واااااامگه تو منو ندیدی؟؟؟اینجاکه همه منو دیدن که ت فیس بوک
میزارم بزودی عکسم و فعلآ همون توافق محووووو باشم بهتره

راستی من چندوقته توفکر مامان مهرسا هستم نیلی جون کجاست؟

نیلی جوون کجایی؟؟
پرنازجون توکجایی؟؟ت همون سمیه هستی فیس بوک؟؟

ضحی جون کجاس؟؟رفتی اقدام؟؟ بابا بیادیگههههههه..خخخخخخ
Make a pregnancy ticker
نيلي پست ها : 8948عضویت:1390/6/25
1392/11/3 - 11:01 صبح
مهرسا 3 ماه و 7 روز
سلام به مامانای گل و گلاب
یه مدت سرم شلوغ بود نشد بیام. چند روز بود رو صورت مهرسا دون دون شده بود اول فکر کردم به خاطر خوراکمه گفنم شاید خوب بشه ولی بهتر نشد رونای پاهاش هم اینجوری شد بعدش خشک میشد بردم دکتر گفت به صورتش نباید بزنم یه پماد داد بزنم به پاهاش.وزنش هم 7 کیلو 300 بود خداروشکر دکتر گفت عالیه.راستی هروقت میریم بیرون مهرسا اصلا اذیت نمیکنه گوش شیطون کر تو ماشین که خوابه بیرونم که هستیم بعل باباش با تعجب همه جا رو نگاه میکنهیا دوباره خوابه.کارایی که مهرسا میکنه چشم میدوزه به لامپ مهتابیهرکی رد بشه با چشم دنبالش میکنه دستاش همش تو دهنشه منو دیگه کاملا میشناسه حتی خیلی وقتا به صدای من برمیگرده نگام میکنه وقتی خم میمی میخوره همش چشش به منه خود به خود میخنده منم عاشق این کارشم.
موهامم شدیدا میریزه یعنی جرات نمیکنم بورس کنم موهامو..بچه ها من جدیدا عین فیل مییخورم ااصلا خودم تعجب میکنم من اصلا ادم پرخوری نبودم ولی الا ن خیلی میخورم از شکلات و بستنی و غذا بگیر تا کله پاچه و معجون.خدا کنه بعدا معدم جمع بشه وگرنه میترکمبا این وضع.وزممم 7.8 کیلو مونده تا به قبل بارداری برسم

ساحل جون مرسی که به یادم بودی کلی ذوق کردم خخخخخخ راستی عکستو بزار دیگهمن ندید مت .ببخشید جواب کسی رو نمیدم پستا زیاده منم خنگول

چعکسای چن
مهرساي من 26 مهر زميني شد.خدا جونم شکرت
نفس باد صبا پست ها : 209عضویت:1392/4/4
1392/11/3 - 11:42 صبح
الهام جون:
اگه تهرانی برو پیش دکتر سید علیرضا مرندی. خیلی ماهه. برای هر بچه ای 20 تا 30 دقیقه وقت می گذاره. هیچ سئوالیتو بدون جواب نمی گذاره. اما خب اگه کوتاهی بکنی هم کلی باهات دعوا می کنه و می ترسوندت. البته تا اونجا که می دونم باید بچه را از زیر یک ماهگی پیشش برد بعدش قبول نمی کنه ولی تو برو اصرار کن شاید قبول کرد.
در مورد مجرای اشک هم من دیشب پسرمو بردم پیش دکتر رضا اسدی فوق تخصص چشم اطفال. معاینه کرد گفت اصلا جای نگرانی نیست. مجرای اشک بچه ها تا 4 ماهگی کم کم باز می شه. لازم هم نیست کاری بکنی فقط در صورتی که زیاد قی کرد یا سرماخورد یکی دو روز هر 8 ساعت یه قطره کلوبیوتیک بنداز دو چشمش اما فقط یکی دو روز. در ضمن همزمان با قطره چشم قطره بینی (رینوسالتین) هم بنداز تا مجرا ی اشکش باز بشه. ولی گفت اگه مقدار قی خیلی زیاد شد بیارش تا ببینمش. وگرنه 6 ماهگی بیارش برا معاینات بعدی.

زرطلا جون:
تسلیت می گم عزیزم. انشالله خدا به شما و خانوادتون صبر عنایت بکنه و داییتو راحمت کنه.

آرزو جون:
پسر من در حال حاضر ( 2 ماه و 18 روز و وزن فکر کنم حدود 6 و نیم کیلو) به آوران و تاپ لاین سایز 1 را می پوشه و توش راحته یعنی کیپ تنش نیست.

نیومده جون:
شوشوی من می گه تو کاری به کارای خونه نداشته باش فقط انرژیت و وقتتو صرف بچه کن چون این ماهها خیلی مهمند. این شرایط گذراست. خودش هم بنده خدا شب که می یاد کل وقتشو می گذاره در اختیار من و بچه. اما خودم سعی می کنم حداقل ظاهر خونه تمیز باشه. ماهی یکبار هم می گم کارگر بیاد اساسی خونه را تمیز کنه
       مبارک باشه :)
1392/11/3 - 11:56 صبح
ساحل جون

مرسی از خوشامد گوییت خه ای این نینی سایت با من سر لج افتاده بود ثبت نامم رو قبول نمیکرد منم بی خیال شده بودم ...
اخ ساحل جون از اضافه وزن نگو که فکرش مثل خوره شده بلای جونم تورو خدا هر کاری کردی جواب داد به من هم بگووووو...
راستی ادرس اون دکتری که واسه رژیم رفتی رو اگه میشه واسم بذار...

مامانا من خیلی تا حالا تخم مرغ خوردم خیلی نگران شدم....اخه به چه علتی ضرر داره؟؟؟
*:ضحی:* پست ها : 538عضویت:1392/2/10
1392/11/3 - 11:58 صبح
سلام دوستان
اول از همه به گیس گلابتون جون و زرطلا جون تسلیت میگم انشاالله خدا بتون صبر بده

بعدشم ساحل جون قربونت برم من چند بار دیگه هم گفتم خواننده پستاتون هستم ولی چون فعلا حرفی برا گفتن ندارم زیاد چیزی نمینویسم...انشاالله هر وقت خدا نی نی گولوی منم بم داد بیشتر باتون میحرفم
بازم ممنون که انقدر به فکرمی
بوس
کنجد من       فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !
sahel352 پست ها : 578عضویت:1392/4/12
1392/11/3 - 1:40 عصر

ینی باورتون نمیشه من یاد هرکس میکنم پیداش میشه

دم خودم گرم بخداااا

بانو جان عزیزم
فقط من اینجا گفتم تخم مرغ شنییییدم و مییییگن خوب نیست حساسیت زاس
بیخود نگران نشو عزیزم اگه تاالان چیزی نشده خوب بدنبوده دیگه
برای من خوب نیست چون احساس میکنم صورت آرشا میخاره همییین

ضحی جون
دلم نمیخاد خواننده خاموش باشی هرچند وقتی حالایه سلام بده لایک کردن کافی نیست
ایشالا بزودی زود به جمع مامانا میپیوندی عزیزم
Mohi joon
عزیزم چراهمه رو یکجا جم کردی؟فضات کمه؟.
عجب چیزای خوشگلی خریدی.ایشالابسلامتی..
سیسمونی چیدن که خیلی کیف داره..من الان چجوری کمکت کنم؟؟
اگه همه رویه جا جم نکنی خوشگلتره وبیشتر چش میاد..بوس

راستی مامانا من یک کریر و ساک پیر کاردین دارم میخام بفروشم استفاده نکردم اصصصصلآ
بنظرتون کجا بفروشم خخخخخخخخخخ
منظورم اینه کسی باردارنیست که بخاد؟؟نمیشناسید؟؟
Make a pregnancy ticker
mami bahar پست ها : 94عضویت:1392/9/17
1392/11/3 - 4:12 عصر
سلام به مامانای گل
اول از همه تون بخاطر نگرانی در مورد سرماخوردگی دخترم ممنونم، خداروشکر دیروز مرخص شد و الانم حالش بهتره
عکس کوچولوهاتونو دیدم ماشالا همشون خوشگل و دوس داشتنین، آقا دانیال، آرشا خان، لیانا کوچولو، پرستو جون، نی نی پگاه، رستا و ریحانه تپلی و آقا سپهر گل و گلاب
قوجون و پری جون
سه ماهگی نی نیاتون مبارک
گیس جون
دخمل منم از دو ماهگی موهاش شروع به ریختن کرد، الانم ریزشش بیشتر شده، من به دخترم کولیک اید یدادم ولی زیاد تاثیر ند
ساحل جون
بابا این چه عکسیه؟ حداقل یه کم روتو میچرخوندی تا چشممون به جمالت روشن بشه
پری جون
دخملم تو سه ماهگی با لباساش 7 کیلو بود( 3 دست بلوز و یه شلوار و کلاه و جوراب)
شیوانا جون
دخمل منم مرتب دستاش تو چش و چالشه، ناخناشو مرتب میگیرم و 4 چشمی مواظب دستاشم ولی یه وقتایی میبینی ازش غافل میشم و صورت و مماغشو زخم میکنه
منم بعضی مواقه بهارو تو تخت گهوارش میخابونم و تکونش میدم، گذاشتم کنار تخت خودمون، ولی بیشتر وقتا که خیلی بیقراری میکنه رو تخت کنار خودم میخابونمش،باباشم که خودش مستقل شده و تو هال یا یه اتاق دیگه میگیرهراحت میخابه
زرطلا جون
تسلیت میگم، ایشالا روحش شاد باشه
صفحه 653 از 800 اول قبلی  648   649   650   651   652   653   654   655   656   657   658  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: