2733
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218383 بازدید | 15785 پست
مینا جون
ممنون از محبتت خانمی

مامان نسیم جون
منم با اطلاعاتی که تو نت پیدا کرده بودم به این نتیجه رسیدم که تشک آماده برا تخت
نخرم چون ارتفاعش زیاده اونوقت حفاظ به درد نمیخوره مامانم برام تشک دوخت کلی هم بهش گفتم ارتفاعش کم باشه
تا فردا روز بشه بیشتر از این تخت کودک استفاده کرد و بچه خودشو پرت نکنه پایین

هدی خانم
خیلی احتیاط کن این همه مدت چه سختی هایی که نکشیدیم البته بستگی به آدمش داره
اما من که بیشتر از یک ساعت نمیتونم تو ماشین بشینم زیاد که میشینم از درد قفسه سینه میخوام بمیرم
بازم مواظب باش این دوران بگذره اونوقت انقدر بریم این ور و اون ور که تلافیش در بیاد
سلام وصبح عالی همگی بخیر

ابریشم جون:
عزیزم قدم نورسیده مبارک باشه ان شالله خیلی زود دردات برطرف می شن خدا روشکر که همه چی به خوبی گذشته .

نفس باد صبای عزیز ، ساراجون، ضحی ی عزیز و بیتامیراجون :
ممنون از لطفتون و مرسی که به یادم هستین الان خیلی بهترم با وجود خواهرای گلی مثله شما نمی تونم که بد باشم .

مراقب خودتون و امانتی های نازتون باشید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاااامی چو بوی خوش لحظه های مادر شدن... (به زودی البته!!)

خوبین؟ خوشین؟ سلومتین؟ ما هم خدا رو هزاران هزار مرتبه شکر در سلومتی کامل به سر میبریم!!

جونم براتو بگه که دیگه به حالت آماده باش درومدیم!! البته هنوز کلی خونمون نیاز به سر و سامون داره! ولی خب داریم هی جمع و جور میکنیم تا فرشته خوجلمون پاشو بذاره تو این دنیا...

من امروز 38 هفته م تموم میشه و تیکرم رو که می بینم فقط 14 روز مونده!! حس خیییییلی هیجانی و عجیب غریب و خوبیه البته... برا زایمانم هم احتمالا برم بهمن...

ضحی جون تو عسک کمد گل دخملتو بذار، با موبایل بی کیفیتت بذار! قبوله، بعدشم عکس دوزیدنی هاتم بذار

قو جونم امیدوارم سرماخوردگیت بهتر شده باشه... این آخرا کوچکترین عفونتی رو هم باید جدی جدی گرفت. حالا خدا رو شکر که دکتر رفتی...
در مورد اینکه شیرت کم هست یا نه بذار دکتر نظر بده، نه مامان و مادر شوهر و اطرافیان...، خیلی وقتا اطرافیان از سر دلسوزی میگن شیرت کمه و بچه رو میبندن به آب قند و شیر خشک!! دیگه اون وقت ممکنه رستا خانوم می می شما رو نپسنده!!!
منم واسه شروع دردهام منتظرم هرچند دکی 30 مهر تاریخ طبیعی داده که اون موقع میشه 40 هفته و 3 روز!!! ولی خو شایدم زودتر زایدم! بستگی به جوجو داره که دوس داشته باشه کی تشریف فرما شه!!!

میس ماری جونم نبینم بی اعصاب باشی بابا، انشاالله که مشکلت با هر کسی که هست حل بشه عزیزم، من که کاری از دستم برنمیاد فقط واست دعا میکنم... ولی جون من حرص و جوش نخور

برا ادغام شدن هم من هنوز مصرم، چون با کلی روغن زیتون و سبوس گندم و ورزش و هزارررر تا راه دیگه همچنان یبس!!! دیگه دسشوییهام با آه و ناله و گریه همراهه!! ولی دیگه چیزی نمونده...

باران جون، من نمیخام صارم بزام ولی فکر کنم همه چی بدن اونجا!! میس ماری جون اونجا خواهد زاید!

مامان کیان جون چه جوری دکیت 4 کیلو وزن اضافه کرده 3ونیم وزن نی نی بوده آیا؟؟؟؟ بابا واست خالی بسته، حداقل نیم کیلو وزن جفت و نیم کیلو مایع آمنیوتیک و 500 سی سی خون از آدم میره!! شایدم! چی بگم؟!
ایشالا که سرویس چوب نی نی رو هم زودی بیارن...
بعدشم انقباض رحم ممکنه بدون درد باشه، و شکم مثل سنگ سفت میشه (همه جای شکم)، مهم نیست درد داشته باشه یا نه!

مامان فاطمه جون اتاق نی نی فوق الععاده شیک و تکمیله، مبارکش باشه.
اون هنرمندیت هم که واقعااااا آدم هر چی بگه کم گفته، رو تختی اینا فوق العاده شدن، واقعا آفرین!

زرطلاجون گل دخملی مبارک، خیلی حس خوبیه وقتی آدم میفهمه نی نیش چیه!!؟؟ به دکترت هم اعتماد کن و هر چی گفته بخور و تزریق کن...

فرشته مهربون من معانی اسامی که گذاشتی رو نمیدونم ولی به دلم کیانا و پانیسا بیشتر می شینه...

مینا جون مگه فشار 9 ، فشار افتهده محسوب میشه؟؟؟؟ بابا من همیشه فشارم رو 9 یا 10 !! سرگیجه مرگیجه هم ندارم!

سودی جون یه بار یه مطلبی راجع به بانک بند ناف (عمومی) گذاشتی، من چون هزینه خصوصی برام زیاده و الان تواناییشو نداریم، خواستم از این عمومیه استفاده کنم، باید به رویان زنگ بزنم یا بیمارستان؟؟؟ منم همون میخام بهمن بزام! (به احتمال 99 درصد)
عکس فرشته ت هم خیییییلی جیگمل بود، خدا براتون نگهش داره

غزاله جون این سوفیا چقدر ملوسه ماشالله، داره خواهر دارم میشه و دیگه دو تایی برات دلبری میکنن حسسسابی!

عسل جون من فکر کردم میخای طبیعی بزای که اون موقع بهت وقت داده دکی!! ولی خب هرچی نی نی بیشتر تو دلت بمونه تپل تر میشه و رشدش کامل تر، همیشه هم میشه سزارین کرد! حتی وقتی دردات شروع بشه! پس بذار همون دیرتر سز کن خو!

مامی الی جون عسیسم، اگه شوشو بازم اذیتت کرد محکممممم گازش بگیر، ای حال میده!!

هانیه جون حالا که واسه درد زوده خب!! خیلیا تو ماههای آخر انقباضات کاذب نداشتن، خیالت راحت، به موقعش دردت شروع میشه و سر وقتش دنیا میاد... من که الان 38 هفته م تموم شد هنوز هیچ درد و انقباضی ندارم دیگه!!! تو که یه هفته و خورده ای از من عقب تری. بعدشم تا 40 هفته + 6 روز فرصت میدن نشد با آمپول فشار! نگران نباش، انشاالله که کارت به سز نمیکشه.

ابریشم جون مرسی که از خودت و گل دخملت خبر دادی، ایشالا که سریعا بهبودی کامل پیدا کنی عزیزم.

دلشاد جون هر چی بند ناف بیشتر در معرض رطوبت باشه، زنده تر می مونه و دیرتر می افته، در حالت طبیعی باید بین 7 تا 10 روز بیفته، اگه حموم میکنیش سریع خشکش کن، میتونی سشوار هم بکشی، به علاوه اینکه وقتایی که هوا گرم تره بذار بند نافش هوا بخروه و زیر لباس نمونه! زیر گیره ش هم یه گاز بذار که گیره، شییییییکم اوچولوی خوجل نی نی رو اذیت نکنه

بیتامیرا جون منم از این درد و دوردا زیاد دارم، البته انگشتام نه! ولی استخونا و مفاصلم و همه جام با تکون خوردن درد میگیره (البته تو شب خیلی بیشتر) اصن شبا وقتی از این ور به اون ور میشم از درد بیدار میشم، صبحها به زور از تخت میام پایین و چند قدم اول رو به سختی و با درد برمیدارم، فکر کنم همشون طبیعی باشه!! :)))
اسم گل دخملت هم مبارکککککک، خعلی نازه...

Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
سلام
مامان آتریسا جون واقعا مبارکه انشاا... قدم نینیت مبارک باشه و سایه ی شما و باباش بالای سرش باشه
ابریشم جون قدم نو رسیده ی شما هم مبارک باشه امیدورام هر چه زودتر خوبه خوب بشی
قو جونی نمی دونم چرا اسم منو وارد لیستت نمی کنی
یک سوال داشتم از تون من دکترم وقت سزارین و داده 12 آبان یعنی 38 هفته ی 5 روز اما خودم دوست دارم 9 آبان باشه یعنی روز اول هفته ی 39 به دکترم نفتم خواستم اول بپرسم مگه 4 روز چه تاثیری داره ؟
البته برای من خیلی مهمه
به نظر شما اشکال داره ؟
هنگامی که دری از خوشبختی به رویمان بسته می شود ، دری دیگر باز می شود ، ولی ما اغلب چنان به در بسته چشم می دوزیم که درهای باز را نمی بینیم .
2728
قوی عزیز
من فرشته خالی بیدم مهربون نیستم فرقمون با فرشته مهربون در این هست.
اینم مشخصاتم
حذف نشم ها دوباره دوستم

؟؟.فرشته *** 7بهمن *** 28ساله *** بتا 936 *** دکتر نوشین جعفری *** بیمارستان ؟ *** کرج *** پسر *** بهـراد

پگاه عزیز
من چن صفحه قبل واست پیام گذاشته بودم. فک کنم ندیدی. صفحه ی 485
من دو جا هستم اینجا و جایی که تو هستی.
عاطفه جون تیکرتو می بینی چه احساسی داری ؟
خوش به حالت
هنگامی که دری از خوشبختی به رویمان بسته می شود ، دری دیگر باز می شود ، ولی ما اغلب چنان به در بسته چشم می دوزیم که درهای باز را نمی بینیم .
ابریشم جون مبارک باشه عزیزم خیلی خوشحال شدم
بچه ها من یه چیزی بگم نمیخندین؟؟؟؟ من از عمل ترسی ندارم بیشتر از گذاشتن سوند میترسم
یعنی چجوری میزارن قبل از بیهوشی میزارن یا بعد از بیهوشی هر کی اطلاع داره بگه که من مرده بیدم از ترس به خدا بیشتر از اینکه از عمل وحشت داشته باشم از سوند میترسم
Lilypie Pregnancy tickers
سلام مجدد به منتظران خوشگل

بچه ها همتون قصد دارید خونه خودتون بمونید؟ اخه مامی و مادرشوهرم بنده شاغل بیدند. نهایتا دو روز مامانم مرخصی بتونند بگیرند. اخه کار هر دوشون هم تدریسه. نمیشه طوانی غیبت کنند. حالا موندم چه کنم؟ برم خانه مامانم اینا؟ اونوقت تا یه حدی معذب میشم. دقیقا مثل قووووووووووو دوست دارم خونه باشم. اما میترسم دلم هم بگیره تنها و از پس کارها بر نیام. خونمون هم از خانه مادرم دوره ولی به خانه مادرشوهرم نزدیکه.

حالا پیدا کنید پرتقال فروش رو!! چکا کنم؟

قو جونی نخسته! من هر هفته خونمو دسته گل میکنم اما دوباره بمب میترکه توش!!! البته مقصر خودم هستم نه اقای همسر!!! انشالله برای شما تا زمان اومدن نی نی تمیز بمونه. خخخخخخخخ
چرا اسم منو از لیست حذف کردی؟

اینجا بیدم:

49.دلشاد**23بهمن**.24سال***750.***.دکترمغازه******ب.چمران******تهران***پسر*** محمدحسین

لیلیان جون در مورد دکتر نمی دونم چی بگم؟ شاید اتفاق بوده. نمیشه یه دکتر دیگه نزدیک پیدا کنی؟

عاطفه جون حستو درک میکنم. با اینکه برای من خیلی بیشتر از تو مونده. از اخرین لحظات ارامش لذا ببر که بعدا دختری نمیذاره درست بخوابی ممنون از پاسخت مهربونم

بیتاماران جون انشالله دردا برطرف میشه.
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2738
قو جونی تورو دا منم وارد لیست کن دیگه آخه چرا نمی ذاری ؟
tabte****** هشتم بهمن ****** 283****** الغدیر ******* دختر ****** سزارین ******12/8/92****** حلما
سلام خانومای عزیز

من میام و پستاتون رو میخونم اما اصلا حس و حال تایپ ندارم

ابریشم جون شیما جون و مامان آتریسای عزیزم بهتون تبریک میگم خدا نی نی هاتونو حفظ کنه انشالله

دوستای خوبم من همچنان انقباض دارم گاهی زیاد گاهی کم

وقتی زیاد میشه تموم بخیه هام به شدت درد میگیره و اصلا نمیتونم بشینم

چند روز پیش انقباض داشتم هر 5 مین 35 تا 40 ثانیه طول میکشید از ترس فقط گریه میکردم میترسیدم برم بیمارستان پسرمو بیارن بیرون

تا عصر صبر کردم یکم بهتر شدم رفتم مطب دکترم nst گرفت انقباضام کمتر شده بودن اما گفت اگه بازم شدید شد خونه نمون برو بیمارستان ممکنه دهانه رحمتو پاره کنه بعدش گفت بچت الان رسیده آمپولم که زدی نگران هیچی نباش خدا بزرگه

منم توکل کردم به خدا الان خونم

تاریخ زایمانمو زده حدود 18 تا 20 آبان که امیدوارم پسرم صبوری کنه تا اون موقع

برام دعا کنین این یک ماهم بگذره و به وقتش دنیا بیاد

میبوسمتون
خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖
سلاااااااااااااااااااااام بچه هااااا

ایشالا که همتون خوووووووب باشید و نی نی های گلتون شاد

من که حسابی مشغول خونه تکونی هستم اما انقدر سرعتم نسبت به قبل اومده پایین که کاری رو که قبلا تو یه روز تموم میکردم الان 3 روز طووووول میکشه

قوووو جونی
من که همش هستم که . خداروشکر که بهتر شدی گلم... آفرین که رفتی دکتر عفونت الان واسه ما خیلی خطرناکه
اتاق دخمل جونت مباااااااااااااااارک خوشا به حالت که کارای خونت رو به اتمامه واسه من که تازه شروع شده ... ورود به هفته 36 همه مبارکت باشه دیگه رفتی واسه شمارش معکوس.... تاریخ سزارین منم دقیق شد 19 آبان ... راستی میبینم که تایپیک تکونی هم کردی دستت درد نکنه خسته نباشی مبصر جوووووووووووووووووون

مصی جون

ایشالا که فسقلت سر موقع میاد اما اگرم زودتر اومد اشکال نداره خوووو . اصلا به خودت استرس نده عزیزه که خودش بزرگترین عامل زایمان زودرسه هااااا

دلشاد جوووون
من میرم خونه مامانم وگرنه مامانم منو میکشهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
به همین شدت که گفتم .

سلین جووون

عزیزم منم خیلی از سوند میترسم تااازه من که بیهوشی کامل نمیشم من اسپینال میشم خیلی از سوند میترسم خیلییییییییییییییییییییییی

هر انسانی عطری خاص دارد !

گاهی ...

برخی ؛ عجیب بوی خدا می دهند ...

مثل " مادر "
Lilypie Maternity tickers
سلام بچه ها.
سرمای بدی خوردم ..از چشام انگار آتیش میزنه بیرون ..نوشته هاتونو خوندم .ولی حالم خوب نیست نمیتونم زیاد بنویسم.
مامان نسیم مرسی ممقالت خیلی مفید بود .

دعا کنید زود خوب شم .
مواظب باشید سرما نخورید
قوی عزیز
با اجازه ات من لیست بچه ها رو ادیت کردم و دوستای جدید رو که مشخصاتشون رو داده بودن اضافه کردم. بذاریش ها صفحه اول

آخرین تغییرات:
خودم، دلشاد، tabte و زهرا خانمی به لیست اضافه شدند.
نی نی مامان امین به مهرسام تغییر نام داد.
باران و فرشته مهربون به لیست اضافه شدند.
-

نام ... آخرین پریود ... سن ... عدد بتا ... دکتر ... بیمارستان ... شهر ... جنسیت ... نام نی نی ... نوع زایمان ... تاریخ زایمان
====================================================================
01. شیما ... 5دی ... 29ساله ... ؟؟؟ ... مأموریان ... بهمن ... تهران ... پسر ... مهرسام ... سزارین ... 7مهر
02. عسل ... 8دی ... 29ساله ... 1000 ... ادهمی ... سینا ... مشهد ... پسر ... سپهر ...
03. ابریشم ... 16دی ... 34ساله ... 564 ... معینی ... بهمن ... تهران ... دختر ... لیانا ... نی نی دوم ... سزارین ... 6مهر
04. عاطفه ... 23دی ... 25ساله ... 895 ... زارع پور ... ؟؟؟ ... تهران ... دختر ... ریحانه ...
05. فاطمه ... 26دی ... 29ساله ... ؟؟؟ ... ترکستانی ... خاتم الانبیا ... تهران ... دختر ... کوثر ...
06. نیلی ... 28دی ... 21ساله ... ؟؟؟ ... مقصودی ... بانک ملی ... تهران ... دختر ... مهرسا ...
09. سمیه (مامان.آتریسا) ... 28دی ... 32ساله ... 720 ... باوریان ... نیکان ... تهران ... دختر ... آتریسا ... سزارین ... 9مهر
10. آلاله (هانیه) ... 1بهمن ... 28ساله ... 1000 ... وظیفه شناس ... ؟؟؟ ... تهران ... پسر ... ؟؟؟ ...
11. ماری ... 1بهمن ... 32ساله ... ؟؟؟ ... ؟؟؟ ... میلاد ... تهران ... دختر ... ؟؟؟ ...
12. دزیره ... 1بهمن ... 29ساله ... 118 ... براتی ... آریا ... اهواز ... دختر ... ؟؟؟ ... ====================================================================
13. ارغوان ... 3بهمن ... 29ساله ... ؟؟؟ ... اصفهان ... آل یاسین ... ؟؟؟ ... پسر ... کامران ...
14. غزاله ... 5بهمن ... 28ساله ... ؟؟؟ ... مأموریان اصفهانی ... بهمن ... کرج ... دختر ... نی نی دوم ... نیلا ...
15. الهام (مامان کیان) ... 6بهمن ... 23ساله ... 5000 ... بهناز خاتمی ... بنت الهدی ... مشهد ... پسر ... امیرعباس ...
16. دنیا ... 7بهمن ... 27ساله ... ؟؟؟ ... ایرج کچویی ... مهر ... مشهد ... دختر ... ؟؟؟ ...
17. پرناز ... ٧بهمن ... ٣٢ساله ... ٨٥٠ ... عشوری مقدم ... عرفان ... تهران ... پسر ... ؟؟؟ ...
18. نگار ... 7بهمن ... 25ساله ... 800 ... ماه منیر جعفری ... سپاهان ... اصفهان ... دختر ... النا ...
19. فرشته ... 7بهمن ... 28ساله ... 936 ... نوشین جعفری ... ؟؟؟ ... کرج ... پسر ... بهـراد ...
20. نازنین ... 8بهمن ... 34ساله ... ؟؟؟ ... باوریان ... مادران ... تهران ... پسر ... کسری ...
21. خورشید ... 8بهمن ... 32ساله ... 3000 ... فندرسکی ... ؟؟؟ ... تهران ... پسر ... ؟؟؟ ...
22. tabte ... هشت بهمن ... ؟؟؟ ... 283 ... ؟؟؟ ... الغدیر ... ؟؟؟ ... دختر ... حلما ... سزارین ... ؟؟؟ ...
23. میس ماری ... 9بهمن ... 27ساله ... 5000 ... جلالی زند ... صارم ... تهران ... پسر ... ؟؟؟ ...
24. بیتا ... 9بهمن ... 27ساله ... 595.5 ... بیستون ... محمدحسین صانعی ... کرمانشاه ... دختر ... مانلی ...
25. ثنا ... ١١بهمن ... ٣١ساله ... ؟؟؟ ... ؟؟؟ ... صباح ... کویت ... دختر ... یسنا ...
26. نسیم ... 12بهمن ... 27ساله ... 2550 ... صالح گرگری ... مهدیه ... تهران ... پسر ... ؟؟؟ ...
27. هانیه ... 12بهمن ... 26ساله ... 200 ... شمشیرساز ... مهراد ... تهران ... پسر ... آرین ...
28. نازگل من ... 12بهمن ... 30ساله ... ؟؟؟ ... مصطفی زاده ... ؟؟؟ ... تهران ... دختر ... ؟؟؟ ...
29. زهرا(فنجون) ... 13بهمن ... 30ساله ... 725 ... عراقی ... ؟؟؟ ... اصفهان ... دختر ... پارمیس ...
30. بی همتا ... 13بهمن ... 29ساله ... 200 ... ؟؟؟ ... ؟؟؟ ... تهران ... دختر ... ؟؟؟ ...
31. قو ... 14بهمن ... 29ساله ... 225 ... منصوری ... مهر ... مشهد ... دختر ... رستا ...
32. گیسو ... 14بهمن ... 37ساله ... 1500 ... رزاقی ... ؟؟؟ ... تهران ... دختر ... ؟؟؟ ...
33. مامان کیان ... 15بهمن ... 25ساله ... ؟؟؟ ... عظیمی ... سیدالشهدا ... تهران ... دختر ... روژان ...
34. آیسا63 ... 16بهمن ... 28ساله ... ؟؟؟ ... ؟؟؟ ... ؟؟؟ ... ایران نیستم ... پسر ... آرتین ...
35. ساناریا ... 16بهمن ... 24ساله ... 110 ... کاشانی زاده ... خاتم الانبیا ... تهران ... دختر ... ؟؟؟ ...
36. سلین ... 17بهمن ... 27ساله ... 100 ... علوی ... ؟؟؟ ... بندرعباس ... پسر ... ؟؟؟ ...
37. پگاه ... 17بهمن ... 29ساله ... 230 ... جعفری ... ؟؟؟ ... کرج ... پسر ... اردیان ...
38. مینا ... 17بهمن ... 24ساله ... 845 ... مرصوصی ... رسالت ... تهران ... پسر ... کسری ...
39. مهسا ... 17بهمن ... 23ساله ... 1000 ... طالبیان ... صنایع پتروشیمی ... خوزستان ... دختر ... پرنیان ...
40. پریا ... 17بهمن ... 32ساله ... ؟؟؟ ... ؟؟؟ ... ؟؟؟ ... تهران ... دختر ... نیکا ...
41. نفس باد صبا ... 17بهمن ... ؟؟؟ ... ؟؟؟ ... کاشانی زاده ... خاتم ... تهران ... پسر ... ؟؟؟ ... طبیعی ... 24آبان
42. الناز (مامی الی) ... 18بهمن ... 30ساله ... ؟؟؟ ... مردی ... بهمن ... زنجان ... پسر ... آریا ...
43. مصی ... 19بهمن ... 31ساله ... 900 ... آهنگری ... چمران ... تهران ... پسر ... متین ...
44. شیوانا ... 20بهمن ... ؟؟؟ ... ؟؟؟ ... رقایی ... مهرگان ... اصفهان ... پسر ... ؟؟؟ ...
45. مامان امین ... 20بهمن ... 32ساله ... ؟؟؟ ... زهرا کوچکی ... مردم ... تهران ... پسر ... مهرسام ... نی نی دوم ...
46. اسما (مامان مانی کوچولو) ... 22بهمن ... 28ساله ... 200 ... اخوان طبی ... خاتم الانبیا ... تهران ... پسر ... ؟؟؟ ...
47. ساحل 325 ... 22بهمن ... ؟؟؟ ... ؟؟؟ ... آریامنش ... مهر ... مشهد ... پسر ... آرشا ...
48. لیلیان ... 22بهمن ... 29ساله ... ؟؟؟ ... مقومی ... ام ار ای ... شیراز ... دختر ... دلنیا ...
49. سپید ... 22بهمن ... 33ساله ... ؟؟؟ ... ؟؟؟ ... ترکیه ... پسر ... ؟؟؟ ...
50. زرطلا ... 22بهمن ... 31ساله ... ؟؟؟ ... انصاری ... امیرالمومنین ... اصفهان ... دختر ... ؟؟؟ ...
51. زهرا خانمی ... 22بهمن ... ؟؟؟ ... ؟؟؟ ... علی یاری، مصدقی ... صارم ... تهران ... دختر... فروغ ... طبیعی (انشاالله) ... 26آبان
52. دلشاد ... 23بهمن ... 24ساله ... 750 ... مغازه ... چمران ... تهران ... پسر ... محمدحسین ...
53. جانسو ... 25بهمن ... 25ساله ... 300 ... فرزدی ... ملکان ... تبریز ... دختر ... پارمیس ...
54. :ضحی: ... 25بهمن ... 25ساله ... 440 ... زهرا انصاری ... سینا ... اصفهان ... دختر ... ضحا ...
55. آتنا ... 25بهمن ... 25ساله ... ؟؟؟ ... کاوه مقاره ای ... مهر ... تهران ... پسر ... آیدین ...
56. فرشته مهربون ... 25بهمن ... 27ساله ... 250 ... لیلا سلطانی ... ؟؟؟ ... تهران ... دختر ... پانیسا ...
57. جیل ... 26بهمن ... 25ساله ... 400 ... اشرف هارونی ... یکی از بیمارستانای مشهد ... اصفهان ... پسر ... امیر حسین ...
58. مامان مصی ... 27بهمن ... 24ساله ... 500 ... شیرین اصغرنیا ... قائم ... رشت ... پسر ... آرسام ...
59. باران ... 2اسفند ... 30ساله ... ؟؟؟ ... عاطفه اشتری ... صارم ... تهران ... دختر ... دیانا ... سزارین ... 26آبان
من دو جا هستم اینجا و جایی که تو هستی.
سلام فرشته جون مگه بیمارستان چمران دلبخواه سزارین می کنه ؟
2706