2733
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218383 بازدید | 15785 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگیییییییییییییییی
یه ناهاری گذاشتم که خودمم نمیدونم چیه؟ نمیپزه هم... دیگه دارم غش میکنم.

مامان نسیم جون
مرسیییییییییییییییی بابت معرفی لینکت. خیلی مطالب خوبی داشت.
بهتره که سفت و سخت استراحت کنی. اخه تا اونجا که من روت شناخت پیدا کردم مث من اگه ویرت بگیره همه کار میکنی. مث اون داستان بالکن و انبارتون. بی خیال بابا استراحت کن توو این 3 ماه باقی مونده.
چه خوب که تو هم داری دنبال بیمارستان میگردی. زایمان فیزیولوژیک رو خیلی از بیمارستانا داعیه شو دارن اما عملن همون جور که میگی سرابی بیش نیست یا سزارینه یا طبیعی با اپی وحشتناک. که عملن به نظر من هیچ فرقی با هم ندارن.
این بیمارستان اکبر آبادی که میگی اصن تا حالا اسمشو نشنیده بودم. اگه میشه یه آدرسی شماره ای چیزی ازش برام بذار.
منم دارم بیمارستانا رو چک میکنم اگه جایی که واقعن به فیزیولوژیک متعهد باشن رو پیدا کنم برات اسم و آدرسشو میذارم. تو هم اگه چیزی پیدا کردی خوش حال میشم برام پست بذاری.
واسه درمان این پریدن تایپیده ها وقتی که تائید کاربری میخواد راهش اینه که به محض این که پرید کنترل z کنی . هر چی پریده برمیگرده. بعد کنترل a کن که همه شو بگیره . با راست کلیک کپی کن . یه بار دیگه تاپیک رو باز کن و اسم کاربری و رمز رو بزن و توو بخش پست paste ش کن. و ارسالو بزن.

مینا جون
فشارت پائین بوده پس. مراقب باش این سرگیجه خیلی چیز مزخرفیه. من امروز رفته بودم جواب ازمایشمو بگیرم(جییییغ سوتتتتتتت کففففففففففف هورااااااااا بالاخره من آزمایش دادم) سرم یه هو توو خیابون گیج رفت. شانس آوردم تنها نبودم. تنها جایی نری ها. اصلن.حتی مسیرای کوتاهو.
قربون تو دوست ماهممممممممم برم من... شما رو سر ما جا داری مینا بانو.... صب هی تو ذهنم همه رو حاضر غایب کردم. این توو ذهنم بود که میس ماری خیلی وقته نیست و از تو هم از دیروز خبر ندارم.
این برش رو نگو که منو به سکته میندازه. نمیدونم راهی واسه فرار ازش هست یا نه؟ دختر دائیت کودوم بیمارستان بوده؟
دیدی این سزارینه رو؟؟؟؟؟ اااااااهههههههههه هر چی هم میبرید تموم نمیشد لایه های شکم زنه که.باورت بشه که دیدم این فیلمه رو قندم اومد رو 50 داشتم میمردم دیگه.
طبیعی هم یه داستانی داره .کلی بچه رو بکش بکش میکنن. اما این شلنگه (ساکشن) واسه طبیعی و سزارین هر دو تاش هستا... آخه باید مایع آمینیو تیک رو از توو دماغ و دهن بچه بکشن بیرون که زودی نفس بکشه.
منم با این بالا آوردن بچه موافقم.به نظر من بی دردسر ترینه. میگم بیا امتحان کنیم شاید شد

لیلیان جون
دکتر من تزش اینه که دوبعدی هیچ ضرری نداره. چون امواج صوتیه. کلن بری توو مطبش زودی اول میخوابوندت رو تخت سونو بچه تو چک میکنه بعد حال خودتو میپرسه. پس نگران نباش. برو جنسیت نی نیتو کشف کن بیا به ما هم بگو.

شیما جون
من توو 17 سالگی مجبور شدم واسه چن ماه از یه بچه نوزاد نگه داری کنم. آخه مامانش زیاد اوضاع خوبی نداشت. اصن سخت نیست. اصلن. خیلی هم شیرینه. هر کاری بار اولش نگران کننده اس اما اعتماد به نفس داشته باش و نترس. اگه بترسی حتی نمیتونی راحت به پسرت شیر بدی.چون هی نگرانی که نپره تو گلوش ... نفسش نگیره.... و هزار تا داستان دیگه.
لباسای پسرت مبارککککک باشه. وای اون شلوار پیشبندیش خیلیییییییی جیگره. چند گرفتیش شیما؟؟؟؟
Lilypie First Birthday tickers
2728
سلام. من که اصلا رو سزا ین کلیلک نک دم، میترسم خووووو، شما چه دل و جراتی دارید، من از ترس درس زیست شناسی کلا دبیرستان رفتم هنرستان، اینقدر واسم چندش بود، ولی خب طبیعی رو دیدم و بازهم ترسیدم.
من یه کاری کردم، راستش با یه دکتر دیگه وقت گرفتم که سه شنبه برم . دکترم گرچه خیلی دکتر خوبیه ولی خیلی کم توضین میده از اونورم میترسم چون استاد دانشگاس سر زایمان نیاد بالای سرم، معاون اموزشی دانشگاه بهشتیه، بعد یه کمم باهاش راحت نیستم، . یه دلیل دیگه ش هم اینه که بیمارستان بهمن و مهدیه زایمان میکنه، که من بمیرمم واسه طبیعی نمیرم مهدیه، از بهمنم خوشم نمیاد هما رو ازدم سزارین میکنه، در صورتی که بیمارستان های خصوصی دیگه اینجوری نیست، درصد طبیعیشون هم بالوس، الان هم زنگ زد بیمارستان بهمن چند تا سوال بپرسم جواب نداده طرف قطع کرد دیگه هم گوشی رو برنداشت. ایششش نکه مریض زیاد دارن انگار نه انگار،
ولی این دکتره تو 5 تا بیمارستان زایمان انجام میده که انتخاب بیمارستان ه، راحته. البته بهمن جزوشون هست، ولی خب تعریف دکترشم زیاد شنیدم برم ببینم میتونیم باهم کنار بیایم.
حالا یه سوال، اگه با این دکتره مچ شدم کلا دیگه نرم پیش اون یکی یا نه هر دو رو برم ببینم اخرش زایمانم میفته باکی?

Lilypie Maternity tickers
سلام مامان ها خوبین

شیما جون مبارک باشه به سلامتی

من و نی نی هم خوبیم البته هیچ کس که حالمو نمی پرسه چند تا سوال هم دیروز پرسیدم که کسی جوابمو نداد سئالم این بود:

شما خودتون به دکتر گفتین آز قند براتون بنویسه یا خودش نوشت آخه من که به دکترم گفتم میگه لازم نیست بنظرتون خودم برم آز قند بدم ؟

اون فیلم سزارین را که من نتونستم ببینم خیلی دلخراش بود دولابه اول را که برش زد دیگه طاقتم تمام شد قلبم ریش ریش شد بستمش

من چون بعد از 6 سال باردار شدم میزارمش به عهده دکترم چون خیلی حواسش هست وبهش اعتماد دارم البته دکتر من اونهایی که مثل من دیر باردار شدن یا قبلا سقط داشتن را توصیه به طبیعی نمیکنه چون میگه یه وقت برای بچه مشکلی پیش بیاد من هم تاحالا ازش نپرسیدم ولی دفعه بعد که رفتم حتما میپرسم

من هم قراره برم سونو برای تعیین جنسیت آخه با قطعیت هنوز نگفتن 2 با گفتن احتمالا پسر باشه منم میخوام بدونم سونوی دوبعدی ضرر داره؟

یه سوال دیگه : شما سه ماهه دوم هم برای سلامتی جنین سونو انجام دادین ؟؟ من که دکترم هر چی گفتم میگفت نیاز نیست

تو رو خدا پست منو هم ببینین ولطفا جواب بدین مرسی مرسی
پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم
شیما جوون لباسای پسرت خیلینازن . مبازکه. به سلاکتی تنش کنی
بعدش من تو عمرم پام به بیمارستان باز نشده ولی استرس ندارم. البته الان که بیمارستان ندارم بیشتر استرس دارم ولی اگه بیمارستان کلاسی چیزی داره شرکت کن . یه چند بار بری تو محیط بیمارستان فکر کنم ترست بریزه.

عسل خانم سروس تخت هم مبارک. ولی مواظب وزنت باش. اگه میبینی در هفته بیشتر از یک کیلو اضافه کردی با دکترت مشورت کن.

پگاه جووون بیمارستان اکبر ابادی تد خیابون مولوی ایستگاه باغ فردسه.55638558 جای شلوغیه خود بیمارستانم گویا شلوغه ولی چاره ای نیست. قدیما در به در میگشتن یه دکتر پیدا کنن بلد باشه سزارین کنه الان باید دربه در یه زایمان طبیعی باشیم. من که فعلا دکترامو دوتا میکنم ببینم چی میشه دیگه. کلاسای اکبر ابادی رو هم شاید برم .چون خیلی بهمون نزدیکه . با تاکسی راحت میشه 15 مین رفت . البته اتاق خصوصی با حموم و دستشویی مجزا و همراه دلخواه واسه زایمان طبیعی به نظرم خیلی عالیه. وسوسه ککنده است
یه بار دیگه ه کینارو تایپیدم با گوشی پرید الان ناچارا دیگه با لپ تاپ اومدم.

شیوانا جووون کسی که قندش زیاد بالا نباشه معمولا تا هفته 24 و 26 براش از نمینویسن. به دکترت اعتماد کن. سونو هم دیگه نداری تا تقریبا 28 هفته به بعد. ضرر نداره یه بار بری واسه تعیین جنسیت.
غزاله جووون بیا بگو چرا هر تاپیکی تو این سایت میری تو یه تبلیغ واسه دکترت نوشیتی؟؟ نکنه باهاش قرارداد داری؟؟ شوخی میکنم ولی ازنظر تخصصی در چه حدیه؟؟؟
مامان اتریسا جووونم تخت نی نیت مبارک. یه سوال. ارتفاع کف تخت همونقدر بلنده یا میشه تو پایین ترین حد بست ؟؟ اینجوری که بسته بودی با تشک نرده ای ازش باقی نمیمونه نی نی رو بگیره. بعدش به نظرت میشه نرده یه طرفش رو جدا کرد و تخت رو چسبوند به تخت خوددمون؟؟

ساحل جون
دوباره هم که نگاه کردم بنظرم اومد نوشته شونزده هفته. از بس که اون عدد دو رو مثل موش نوشته خوب. اما حق با توئه . من دیگه باید برم عینک بگیرم انگار.

بی همتا جون
منم همه بهم میگن اصلا دست به چیزی نزن. اما بلاخره یه سری بسته بندی ها و بعدش تو خونه جدید چیدن ها رو خود آدم باید اول آخرش انجام بده. منتها ما فکر کردیم دیگه اگه نی نی بیاد تا شیش هفت ماه اصلا نمی شه کاری کرد. فعلا که بنده خدا قوم و خویش همه دارن کمک می کنن.

نیلی جان
خریدات مبارک باشه . منکه یه عالمه از خریدام مونده. منتظرم ایشاله این هفته تخت و کمد رو بیارن که دیگه هفته بعدش برم خرید.

پگاه جون
نگران نباش ایشاله هر جوری که صلاحه پیش میاد و خودت و نی نی هم در سلامت کامل مرحله زایمان رو سپری می کنین. خیلی تحلیل جالبی کرده بودی. این داستان مدرنیته با اون تعبیری که گفتی تو همه چی دیده می شه. نه فقط این داستان.و یه نقصی هم که تو اکثر ما هست و به این داستان ها دامن می زنه ، نداشتن اطلاعات کافیه. اکثر ما خیلی چیزها بلدیم و معلومات و محفوظات زیادی داری. اما یه سری چیزهای خیلی پیش پا افتاده و ضروری رو نمی دونیم. وقتی آدم مطالعه و آگاهی کامل نداشته باشه تن به یه موجی می ده و ناخواسته اون موج رو بزرگتر و مسری تر می کنه. خلاصه خواهر همیشه از ماست که بر ماست.
من همیشه از اینکه اینقدر اهل بررسی و مطالعه ای خوشم میومده. مطمئنم پسرت به داشتن مامانی مثل تو افتخار خواهد کرد.
درباره ویدئو ها بنظر من سزارینه خیلی جالب بود. من چون یه بار تصادف کردم این چیزها اذیتم نمی کنه چون می دونم اصولش اینه. پاره می شه بخیه می خوره خوب می شه . ولی در عوض طبیعیه خیلی ترسناک بود .یعنی اونهمه اونجا باز می شه!!!!!!!! اما چقدر جالب و باحوصله بدون هیچ برشی !!!!!! این اون زایمانیه که می گن بعدش آدم راحته و دیگه سرپا می شه.

مینا جون
من موقع پهلو به پهلو شدم یه دقیقه طاقباز میخوابم. دکترم گفت لازم نیست بشینی اما یهو یه جوری نچرخ که بجه فکر کنه سوار ترن هوایی شده.

لیلیان جون
سونو دو بعدی خطر نداره زیاد. حداقل هشت تاش با نه تاش فرقی نداره . برو خیالت راحت شه. من هر دفعه که می رم مطب، خود دکترم سونو می کنه برام. الان یه آلبوم عکس نی نی مو دارم.

مامان نسیم جون
خداروشکر که الان خوبی. حسابی استراحت کن. در ضمن تو این تاپیک منفور پنفور نداریم. بی خود توهم نزن ها!!!! می خوای من داوطلبانه نقش منفور تاپیک رو گردن می گیرم. تو فعلا از این فکرا نکن برای نی نی خوب نیست.
راجع به خاطرات زایمان هم باهات موافقم . من این تجربه رو زمانی که گواهینامه رانندگی گرفتم بدست اوردم. برای امتحان شهر که رفته بودیم این دخترا نشسته بودن هرکی از این تعریف می کرد که سه باره اومده چهار باره اومده رد شده. چه می دونم عطسه کرده دستش خورده به برف پاکن ردش کردن و ........ من اونقدر ترسیده بودم که وقتی نوبتم شد دستام می لرزید افسره برگشت گفت چته تو؟؟ ولی باورت می شه همون بار اول هم قبول شدم. ولی خیلی قبلش انرژی م هدر رفت. از اون به بعد یاد گرفتم قبل از اینکه چیزی رو خودم تجربه کنم به حرف هیچ غریبه ای گوش ندم. چون چیزهایی که تبدیل به داستان و حکایت می شن همیشه استنثنائات هستن. روتین که تعریف کردن نمی خواد .

شیما جون
خنده ام گرفته بود از دستت. دختر خوب اگه بخوای از الان به اینا فکر کنی باید فکر کنی که حالا بچه رو کدوم مدرسه بذاریم . کنکورش رو چه کار کنیم. عروسی ش رو چه کار کنیم. ..... بذار هر چیزی رو همون موقع که پیش میاد بهش فکر کن.
در مورد اتاق عمل هم ، منم نرفته بودم تا حالا. تا اینکه برای سرکلاژ رفتم. خیلی تجربه جالبیه. دعا کن پرسنل بیمارستانی که می ری خوش برخورد باشن. اونقدر بهت توجه می کنن که دچار خودشیفتگی می شی.
می دونم شرایط خیلی خیلی سختی پیش روی هممونه اما مطمئن باش مثل هزاران هزارا مامانی که اینو تجربه کردن اونقدر سریع برات می گذره و اونقدر شیرینی لبخند نی نی برات دلچسبه که به خودت میای می بینی چهار سالش شده ایشاله.
لباسای پسرت گلت هم مبارک باشه.

شیوانا جون
من دکترم خودش برام هفته بیست و شیشم آز قند نوشت. شاید اول بارداری مثلا آز قند ناشتا دادی قندت پایین بوده یا شاید خیلی هم وزن زیاد نکردی لازم ندونسته.
سونوی سلامت جنین هم برای من با آز قندم نوشته. اما یه خانوم دکتر آشنا داریم اون می گه باید یه دونه هفته بیست و یک هم می دادی. نمی دونم واله اگه خدا بخواد هفته بعد می ریم پیش شاکری برای سونوی سه بعدی. می شه هفته بیست و هشتمم.

عاطفه جون
صبح که از خواب پاشدم همش اسم تو ، توی ذهنم بود.
احتمالا داشتم خوابت رو می دیدم ولی یادم نمونده.
.....
کلی خنده ام گرفته بود و دعات کردم که ایشاله در هر حالی هستی سرحال و سردماغ باشی.
2738
سلام
من خوبم...ینی میشه گفت خوبم...همش دل ضعفه دارم و دلم غذاهای خوشمزه میخواد.
ساحل جان کجایی؟بیا یه خبری بده از خودت

بعدم بچه ها به جون خودم من سزارین شدم...اصلا هم ترس نداشت...اینقدره فیلم نبینید حالتون الکی بد بشه.
کلا یه ربع میری اتاق عمل...واللاااااا

همه پست هارو خوندم...جالب بودن.
من از پستهایی که توش عکس لباس نی نی هاتون داره بیشتر خوشم میاد خووووووووووب.هی عکس بندازین.
وااااااااااااااااااااااااای بچه ها یه خبر: داییم تاریخ عروسیشو گرفته 3 آبان!!!!!!!!!!!!ینی یک حالم گرفته شد.با وضعیت پا به ماه فکر کنید منه گرد و قلمبه.اینقده نقشه ها داشتم واسه عروسی داییم.الان تو ماه 6 اینقدره زشت شدم...فکر کنم ماه 9 بشم هیولا.

مراقب خودتون باشید.
Lilypie Pregnancy tickers
سلام خانوما ممنونم از محبت همتون انشالا نی نی های هممون به وقتش بیان بغلمون

خانوما من یه سوال دارم. شما تاریخ زایمانتون رو با تاریخ پری حساب میکنین یا تاریخ سونو؟ یعنی تیکرتون بر حسب کدوم تاریخه

آخه من تخمک گذاریم یک هفته دیرتر بوده با تاریخ سونو یک هفته عقب ترم هر دفعه که میرم سونو یه روز میره عقب ولی منحنی رشدش خوبه شکر خدا

میشه بگید کدوم تاریخ واسه زایمانم حساب میشه؟ سونو یا پری؟
خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖

**
شیماجون بااازم خریدای نی نی مبارک ..خوشبحال نی نی توکه اینهمه لباس داره اونم اینهمه شلوارک خوشگل موشگل،،
احساس میکنم همه میرن همه چی میخرن و من دست خالی می مونم! دیشب خواب میدیدم نی نی دنیااومده ،لباس نداره
بسکه اینروزافک میکنم وحرص میخورم.همش میگم مشکلی پیش نیاد..بچم لباس نداره..
مامان نسیم جون چه خوب کردی لینک سزارین وندیدی! من که پشیمونم از دیدنش،،بااینکه اذیت نشدم سر پسراولم،که سزارین بودم،
ولی ترسی م خدااایی،،
به شوهرم میگم بیاببین گفت اصآ نمیبینم تودیدی بسه،چرانگاکردی؟ بعدم عمله دیگه توکه نمیفهمی بعدش خوب میشی!!
راست میگه بابا بیخیااال..
شیواناجون من خیلی دلم میخاست سونوسه بعدی برم ولی گفتن ضررداره دکترم گفت پول اضافه س! واسه کلاسشه که آلبوم
برای نی نی درست کنن!! خلاصه نرفتم،،اماتاحالا4بارسونو کردم.. آنومال ،ان تی. دوماهگی،،واین آخری ام که به اصراراخودم وبزور رفتم
دکتر برام نوشت بسکه نی نی وول میز نگرانم کرده بود گفتم نکنه مشکلیه،،الانم تااخرفک کنم دو تاسه تایی دیگه برم ،،
دوبعدی رفتم همون آنومالیه ضررنداده،، برو برای تعیین جنسیت خیلی مهمه،،من که عاشق سونورفتنم*
مامان امین جون ولا من فقط دوروز پلونخوردم! روز دوم شبش خونه مامانم پلو خوردم! من واقعآ نتونستم
ازطرفی خیلی گشنم میشه و مجبورم تاشب هی بخورم ازطرفی واقعآ نمیشه برنج و حذف کرد،،
ولی مراعات میکنم..ازمن دیگه گذشت نتونستم به قولم وفاکنم،،بابادمت گرم بااراده قویت..آفرین برتو
من نتونستم

نیلی جوووووون خوشبحالت بابا همه خریداش و کردی؟ کفش واسه بزرگیش خریدی؟؟
خوشگله مبارکش باشه آدم که دختر داره هرچی ببینه میخره،،من که اگه دختر داشتم جهازشم تاتوشکمم بود میخریدم،
بسکه عاشق خرید کردن وچیزای دخترونم..
مامان مسی جون سیوال توسیوال منم هست تیکرم وبرحسب سزارینی که دکترم گفت ساختم
طبیعی باید 26_28آبان باشه تازه ایندفه گفت 10آبان سزارینت میکنم بااینکه گفته بود15آبان
ننیدونم سونو همیشه دوهفته جلومیگه ...
ساحل جون کفش کوچولههههه نمیدونم چرا تو عکس انقد گنده شده سایزش 22 خداروشکر بیشتر خریداش تموم شده مونده چند دست لباس و اسباب بازی و
کمد.ایشالا سومی رو دو سال دیگه دست به کار شو برو تعیین جنسی تو که انقد عشق دخمل داری.البته اگه صلاح باشه خدا خودش میده
بچه ها یه چیز بتعریفم.وقتی از بیرون اومدم همسرم خونه بود اومدم کفشارو نشونش دادم یه دفعه انگار دست خودش نبود کفشارو بوس کرد خیلییییی واسم جالب بود تا حالا شوشو رو اینقدر احساساتی ندیده بودم.بعد کفشارو بهم داد گفت بگیر نمیخوام نگاه کنم اذیت میشم وقتی وسایلاشو میبینم همش هوسشو میکنم دلم میخواد الان اینجا باشه.خیلی خوشحال شدم تا الان فکر نمیکردم انقور منتظرشه
سلام مجدد،
شوشو اومد خونه بهش گفتم وقت گرفتم از یه دکتر دیگه، گفت از کجا پیداش کردی گفتم از نت، گفت بیخود، میری پیش دکتر خودت، گفتم اخه اون بهمن سزارین میکنه من نمیخوام برم بهمن، گفت ارچی من میگم، هیچ جا نمیری هرچی دکترت گفت، به همین سادگی حالمو گرفت،
نازنین جوونم ممنون، فعلا که استراحت بیدم، واسهدخاطه منکیه چیزی خوندم اگه هرکدومتون بخونید ترجیح میدید خونه بزایید، اینقدر بد بود، طفلکی هم خیلی دلم سوخت ولی چیکلر میشه کرد،
مامان امین سعی کن پروتیین وسبزیجات خوب بخوری، بیشتر از این وزنت کم بشه فکر نکنم برات خوب باشه، به دکترت حتما بگو، درسته که ذخیره چربی داره اما چربی به این راحتی نمیشکنه تا به نیاز جوجوت برسه،
نیلی جوون کفش های دخملیت خیلی نازن، مبارک باشه عزیزم
ساحل جوون بعضی چیزارو نباید دید. پگاه که نوشته بود وحشتناکا چرا دیدی اخه?????

2706