2733
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218383 بازدید | 15785 پست
سلام مامانای گل
من امروز رفتم دکتر
جواب آز قندم رو بردم.
قندم بالااااااااااااست
دکتر گفت به شکروقند و هر چیز شیرین نباید لب بزنم.
حتی میوه های شیرین مثل خربزه و هندونه هم نباید بخورم. هلو روزی یه دونه میتونم بخورم. باید فقط خیار و سیب و اینا بخورم.
گفته بعد از خوردن غذا باید به جای اینکه بشینم راه برم. تلویزیون هم در حال راه رفتن ببینم.
نینیم 707 گرم بود.
زبونشو دهنشو داشت تکون میداد الهی قربونش برم.
زمان زایمان طبیعی رو 328 آبان گفت دکتر.حالا با این وضع نمیدونم میتونمتاریخ سزارین رو 12 آبان بذارم که با تولد خودم یکی بشه یا نه.
البته مهم سلامت نینیمه. حالا تاریخش مهم نیست.
نمک هم گفت میتونی بخوری. خیلی نه ولی معمولی بخور.

در مورد اینکه نینیم فقط به مثانه و روده هام لگد میزد:
گفت طبیعیه و سونو هم نشون داد که همه چیز اکی هست و سر جاش هست.
دکتر سینه هام که رنگشون و هاله دورشون افتضاح شده بود رودید و گفت کاملا طبیعیه.

پرسیدم جفت پایین نیست؟ گفت: جفت دیگه نمیاد پایین.
دهانه رحمم هم بسته بود و طول سرویکس 29 بود. که دکترگفت خوبه.
آزکشت ادرار رو هم چون خودم گفتم نوشت .
تمام دردهای کف پا و دردهای کمر و باسن و همه جامو دونه دونه گفتم. گفت طبیعیه. حتی قبل از اینکه من بگم کجام درد میکنه ، دکتر خودش جلو جلو میگفت. ومن تایید میکردم. خلاصه همه رو گفت طبیعیه.
وزنم هم که قبل از بارداری 65 بود و الان 75 هست رو گفت خیلی خوبه.

گفتم نینی گاهی اوقات به دهانه رحمم لگد میزنه. گفت اشکالی نداره. کاملا معمولیه.
خلاصه هر چیزی که من فکر میکردم خیلی میتونه بد باشه گفت طبیعیه.

خیالم از بابت نینیم راحت شد.خدا رو شکر.
گفتم اینجا بگم که دوستایی که مشکل مشابه من رو داشتن اونام یه خرده خیالشون راحت بشه.

بچه ها متاسفانه برادرم فردا صبح زود عمل روی مغزش داره و میخوان مایعی که دور مغزش جمع شده و معلوم نیست برای چی اینجوری شده رو بردارن. برادرم تنها برادرمه و 4 سال از من کوچیکتره. بچه شون 45 روزه به دنیا اومده.
تو رو خدا براش امشب دعا کنین.
تو رو خدا هر کدومتون که پست منو خوندین یه صلوات برای سلامتیش بفرستین و دعا کنین براش.
خیلی امشب نگرانم.
به من نگفته بود. امروز بعد از اینکه از دکتر اومدم فهمیدم.
ایشالا خدا به دل پاک خانومش و دختر کوچولوشون رحم کنه و حالش خوب بشه.
بچه ها تو رو خدا دعا کنین براش.
دخمل گلم
Lilypie Maternity tickers
بی همتا جون به خدا من همش با گوشی میام و خیلی برام سخته پست طولانی بزارم و یا پستهای قبلی رو بخونم یعنی صفحه های قبلی رو
نی نی سایت رو همینجوری که با سیستم خونه واردش میشی اینقده قاطیه و افتضاحه دیگه چه برسه که من با گوشی هم میام
اونموقع ها که سیستم خونه درست بود عضو ثابت تاپیکمون بودم و صبح تا شب تو نی نی سایت ولی الان نمیتونم
دوست عزیزم شرمنده که اگه سوالی کردی و جواب ندادم
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگیییییییییییی

بی همتا جونم
خواهش میکنم عزیزم.

پریا جونم
خدا رو شکر که همه چی عادی بوده و نی نیت خوبه. قندتم با رژیم میتونی کنترل کنی .
برای برادرت خیلی ناراحت شدم. انشاللا که سالم و سلامت بر میگرده پیشتون از بیمارستان.
Lilypie First Birthday tickers
بی همتا جون من از وقت حاملگی اول و دنیااومدن پسر اولم 14 سال گذشته!

انگار همه چی یادم رفته،،بچه بودم،، فقط یادمه استراحت مطططططلق بودم..
حتی یادم نمیاد دل درد داشتم یانه،، از کی تکون خورد،،
دوستام میگن سربچه دوم چون تجربه بیشتری داری بهتره.. مام که خیلی بچه دوس داریم
خیلی خوشحالیم بعد اینهمه سال نی نی داره میاد وزندگیمون و تغییرمیده..
بزار ایشالادومی روحامله شی بعد میبینی که من درست میگم،
ایشالا نی نی بسلامتی بیاد تو بغلت بچه شیرینی زندگیه،،

پریاجون خداروشکر که مشکی نداشتی وممنون که اومدی برای ماهمگفتی،،
ایشا...که خدا برادر گلت و شفا بده وبه زودی زود بهبودی حاصل شه و به جمع خانواده برگرده..
خداخیلی بزرگه،،خودش مراقبه ،، __ زود بیاو خبر سلامتی برادرت وبهمو بگو،،
براشون دعامیکنم واز خدا سلامتیشون و میخام عزیزم****
2731
سلام مامانا خوبید؟

پریا جونم انشاالله که برادر عزیزت با سلامتیه کامل از اتاق عمل میاد بیرون عزیزم.

پگاه جونم خدارو شکر که بهتری یه زحمت برات دارم اگر همه لباسای پسملیت رو خریدی از سایز نوزادی برام میذاری که از هر چیزی چند دست گرفتی مثلا چنتا بادی و چنتا سرهمی و چیزای دیگه؟؟؟؟؟؟مرسی ممنونت میشم.

بعد بچه ها یه سوال فشار هر چند وقت یک بار باید چک بشه؟همینطور قند؟
Lilypie Premature Baby tickers
سلام سلام به همه
من دیشب کلی یاد اله و دلینا بودم...از خدا براشون آراشم و صبر و البته یه نی نی سالم و تپلی خواستم...خدا میدونه چقدر به هم ریختم....

یه پیشنهاد: لیست لباس تو خونه ای های نی نی رو بگید + سایز. تا بدونیم چه سایزی باید بیشتر بگیریم. من و مامانم کلی درگیریم که کم نباشه و از طرفی بی استفاده هم نباشه.

یه نکته دیگه: شما سرهمی پادار گرفتید؟ به من میگن چون قد نی نی معلوم نیست نمیشه دقیق سایزش باشه برای همون فصل! هنوز نگرفتم. شما برای زمستون نی نی یعنی 2-6 ماه چی گرفتید لباس مهمونی؟ جین؟ سرهمی پادار یا بی پا؟؟ مسئله این است.. من درگیر لباسای مهمونی گل پسرم هستم...خصوصا سایزهاشون!

پگاه و مامان امین جون ممنون از توجهتون به مشکلم. خوشحالم اینجا خواهرای دلشوزی پیدا کردم....منم سعی میکنم شیرینی و شوری نخورم. ولی برنج !!! به قول مامان ساحل اگه یه روز نخورم تا شب باید کلی خوراکی بخورم خیلی سخته که! اما حتما کمترش میکنم. یه سوال کوچولو: زیتونی که ما داریم فوق العاده شوره. بنظرتون اون رو هم نخورم دیگه؟ احتمالا شوریش از نمکه! درسته؟ ولی مامان امین جون با این حساب شما فقط گوشت و مرغ آبپز و کبابی میخوری؟ تنوعش کم نیست؟ وای خدا!! چقدر بارداری سخت بید!!

قو و فاطمه جونی شما فقط 3 تا بادی میگیرید؟ کافیه؟ سه تا سایز مختلف یعنی؟ منم سایز 0 نگرفتم هنوز. کلا هم برای هر سایز یه ست بادی شلوار و بلوز گرفتم. خوبه بنظرتون؟ کافیه؟

قو جونی (مجدد ) در مورد پوشک خیلی اطلاعی ندارم. اما کافیه بنظرم. نهایتا تموم که شد میرید از داروخانه میگیرید.

فاطمه جون در مورد اتاق ، دو سال بنظرم چیزی نیست که بخوای مجدد رنگ کنی. اگر شرایطتون اجازه میده دیواری که تخت بهش میچسبه رو کاغذ دیواری ملایم کن. جوری که هماهنگی با رنگ چوب و صورتی داشته باشه. من جا برای تخت ن.جوان ندارم اصلا مرددم تخت بگیرم یا نه! اخه تخت پارک گرفتم و از طرفی اتق نی نی بسیار کوچیکه!!

ساحل جون ما چقدر شبیه همیم!! منم چند باری پیتزا خوردم! در مورد برنج هم اوضاع دقیقا مثل شماست!! در مورد سایز 0 هم با توجه هب تجربیات خواهر و فامیل اگر فقط 1 بادی و بلوز سایز 0 بگیری کافیه. میشه با شلوار 1 بپوشه. بسته به جثه نی نی سایز 0 تا 1 ماه قابل استفاده هست. در مورد شرکت اوید هم راستش من هنوز تماسی نداشتم. قصد داشتم بعد ماه مبارک برم. البته احتمالا صبر میکنم تو نمایشگاه سفارش میدم که به صرفه تر در بیاد. بنظرم باید حدود 3- 4 تومان باشه. کارای یاسمین رو دیدی؟ اون هم فوق العاده هست. قصد دارم قبل سفارش یه سر نی نی سالن هم برم. اگر میخوای سفارش بدی بنظرم خوبه مدلای این دو سه جا رو ببینی. خیلی ایده میده.

پریا جان انشالله حال برادرت خوب میشه. توکل به خدا! پس شما هم رفتی تو رژیم...

مهسا جان انشالله بهتر میشی و روبراه. دست همسرت هم درد نکنه بابت کمک هاش.

بی همتا جونم ممنون از نظرت.
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
پگاه جون
ساحل جون
مینا جون
دلشاد جون
خدا رو شکر برادرم عمل شد و فعلا حالش خوبه. حالا منتظریم ببینیم آزمایش هاش چه جوریه و دکترش چی میگه.اصلا چرا اینجوری شده. مرسی از اینکه برامون دعا کردین با دلای پاکتون. با نینیای پاک و ماهتون.
همه تونو میبوسم.

دکتر به من گفته دو ساعت بعد از صبحانه و ناهار و شام قندمو چک کنم. گفته باید زیر 120 باشه.
باید تو جدول بنویسم. گفت اگه بین 120 و 140 هم باشه مشکلی نیست خیلی. ولی بالای 140 نباید باشه.

من امروز 10 صبحونه خوردم و 12 قندم رو اندازه گرفتم. 95 بود. خدا رو شکر.
البته صبحانه کم نخوردم. ولی شکر ومربا اصلا نخوردم. نون سنگک خوردم با پنیر و گردو وکره وچای تلخ.

یه خرده امیدوار شدم. اگه رعایت کنم قند نخورم مثل اینکه تنظیم میشه.

من اون موقع که نمیدونستم قندم میره بالاپغ یه شب یه عالمه حلوا خوردم.بیچاره نینیم تا نصفه شب خودشو میکوبید به در ودیوار. کلی اون شب ترسیدم که این چش شده. نگو قندم خیلی رفته بوده بالا.

سلین جون باید ببینی فشارت قبلا چند بوده. مال من همیشه 9-10 بوده. الانم روی 10 -11 میچرخه.

دخمل گلم
2738

*** سلین جون

فشارت 9بود؟؟ مسلمآ باید خوب باشه!نمیدونم قبلآ فشارت چندبوده،،
معمول 10و11 فک کنم میشه برای خانمای بادار،،من الان نمدونم فشارت پایینه یاخوبه؟
نمیدونم،

من قبل بارداری همشه 8و9 بود__ اوایل بارداری هم همین بودحتی چندباری خیییلی پایین میومدوحالم بدمیشد.
تا 7هم اومد،،، ولی الانا دیگه همش 11ست،،،اگه مال تو 9خوبه که خوشبحالت فشارت بالانیس.
من نتونستم کمکی کنم وبگم خوبه یانه! فقط خواستم بگم چه جالب که فشارت 9بود،،
مامان امین جون حالت چطوره؟ بهترشدی دیگه؟به خیر گذشت؟

Ftmmas jooon
منم میگم وسایل بچه اطاق و پرمیکنه نیازی به رنگ نیست ولی اگه بعدچیدن جایی خالی موند
که فابل دید بود یا کاغذدیواری کن یااز همون استیکر استفاده کن،،نظرم شیک وقشنگ میشه.
از رنگ هم بهتره،،ااق پسر و نی نی من که کاغذ دیواریه، ولی بااین طراحی که کردم وسفارش کاری
که دادم که یکطرف مخوص پسر بزرگم ویکطرف واسه نی نی، کل کاغذ دیواری میره زیر،،

***** دلشاد جون منم سفارش کارچوب واسه نی نی دادم ولی تخت نمیزنم،آخه منم تخت پارک قراره بخرم..بعدم تا2سال که نی نی همش کنار خودمونه،، من تخت پارک میخرم که قابل حمل باشه
هی تواطاق و هی توپذیرایی!تابتونم کارام وکنم دیگه،،
حلا اطاق بچه ها درست شه عکسش و میزارم تااخرشهریور طول میکشه،،من سفارش دادم بسازن..آماده نخریدم ولی فوق العاده میشه
..****
سیلووووووووووووووووووووم

چقدر کم پیدا شده بیدین بابا بیاین دیگه کوجایین پس؟؟؟؟؟/

دلشاد جونمممم
از بین اون دو تا سرویس اون ساده تره قشنگ تر بید به نظرمممم
سرهمی پادار که خیلی خیلی واسه نی نی های ما که تو فصل سردن لازم میشه منم فعلا دو تا دونه بیشتر نگرفتم ولی بازم باید ازین مدل مخملها بگیرم
من کلا سه تا بادی سایز 0 تا 3 گرفتم و گذاشتم یه کم تحقیق کنم ببینم بازم لازمه یا نه بعد بگیرم

بیتا جونی
مشخصاتتو وارد کردم
عسک بذار از وسایل دخملت خوووووووو
همه اینجا عکس هر چی تا حالا خریدن گذاشتن تو هم زود باش بذار تا ببینیم

مامان امین جونم
مشخصاتتو وارد کردم عزیزم
چیزی نمونده دیگه اخرای راهیم حالا چند ماهی رزیمی بخور هههه

مهسا جوووووووونی
ممنون که میای و از خودت بهمون خبر می دی
منم خدا همسری رو ازم نگیره طفلی همه کارا با خودشه منم دائممم رو مبل جلو لب تاپ دراز کشم یا اهنگ گوش می دم یا کتاب یا فیلم و...... با اینکه الان شرایطم بهتره ولی منتظرم این هفته های بحرانی بگذره و با خیال راحت برم ددر
اخه تا اینجا این همه راهو اومدیم اگه 4 یا 5 هفته دیگه مواظب باشیم بالفرض اگه نی نی هم اومد می مونه دیگه ههههه

ساحل جونی
او فلاسک خود خود نی نی بید خخخخخخ تو عکس بزرگ افتاده وگرنه باریک و کوچولو بید
در مورد لباس خیلی خیلی خیلی بی اطلاعم
ولی به نظرم سایز صفر حتما باید خریده بشه
این نی نی کوچولویی که رفتیم دیدنش با اینکه نزدیک 3 کیلو بود لباساش تو تنش زار می زد هههههه

فاطمه جونمم
به نظر من ازونجایی که اتاق دخملت زیاد بزرگ نیست باید در نهایت سادگی و یک رنگی درستش کنی که اتاق کوچیک و خفه دیده نشه من اگه جای تو بودم یه رنگ خیلی ساده روشن می زدم(یا همین رنگی که الان هست) بدون تزئینات اضافی نهایتش یه استیکر کوچیک و ساده واسه بالای تختش
اون والان بالای تخت و اون کاغذهای رنگی که می خوای جلوی در اویزون کنی و اون درخت پر شکوفه همه اینا شاید به تنهایی قشنگ باشن ولی هممه با هم فکر کنم اتاق شلوغ جلوه می دن
بازم نظر خودته
عکس خریداتم بذار خوووووووو
مرسی که به سوالام جواب دادی بوووووووووس
راستی ساک مشکی می خوام چون بیشتر باید سر شونه منو همسری باشه نمی خوام رنگی منگی باشه و گل منگولی ههههه حالا از همین اکی داگ یه رنگ قرمزشو هم دیدم که خیلی خوشگله و همه جا 260 بید ولی یه جا گفت بهت 220 می دم به قیمت قبل موندم چی کار کنم

خورشید جونمممم
از ته اعماق وجودم خوشحال شدم که مشکلت برطرف شده
منم از روز اول بارداری دکتر بهم اسپیرین داده می گه هم واسه فشار خون خوبه هم جلوگیری از لخته خون و لخته پشت جفت و .........
مارو بی خبر نذار از خودت

پگاه جونمممممم
مرسی از توضیحات کاملت
منتظر تحقیقات بیشترت هستم هههه
در مورد پوشک هم اگه اینجوری که می گی باشه من کم خریدم
اینجوری که من تحقیق کردم بهترین مارکهای بازار پمپرز هست که محصول لهستانه و پریما که ترک هست ولی باز پمپرز نازک تره مخصوصا واسه اون اوایل قیمتی هم که من گرفتم خیلی بهتر از قیمت اون لینکی هست که گذاشتی به نظرم
من بسته 24 تاییشو 21 تومن گرفتم که از دونه ای 1000 هم کمتر می شه

بی همتا جونمممم
خوبی؟ چه خبرا؟؟
همسرت رفتن؟؟

پریا جونم
من مشهدم و اون پودر لباسشویی رو از مغازه ای خریدم که وسایل سیسمونی دارن قیمتش هم فکر کنم 20 تومن بود
ولی خوب یک کیلویی هست و فکر کنم واسه لباسهای فینگیلی نی نی مدت زیادی کافی باشه
واسه قندت هم با یه کم رزیم حل میشه نگران نباش
چه دکتر باحالی داری همه چیزو گفته طبیعیه ههههههههه خیال منم راحت شد خدایی
واسه طول سرویکست گفت خوبه 29؟؟ نگفت استراحت کنی؟؟
زودی بیا خبر داداشتم بده خیلی واسش دعا کردم بووووووووووس

سلام به همه مامان های گل و نی نی های فینگیلیشون

امیدوارم حال همگیتون خوب باشه

خدا رو شکر به لطف دعاهای پاک شما من خوبم و پر از امید

واسه خودم عضو تاپیک "کسایی که تو ماههای آخر فرشته تونو از دست دادن " شدم

طفلکیا بعضی هاشون با اینکه مدت زیادی هست (1 سال!!) که از پرواز فرشته هاشون میگذره .. اما هنوز خیلی غمگین هستن و هیچ برنامه ای برای خارج شدن از این ناراحتی و اقدام مجدد ندارن!

شاید من خیلی قوی!!! هستم و ممنونم از خدا که چنین توانایی رو بهم داده .. چون از همین الان که یک هفته هم نشده کلی برنامه از وقت دکتر حنطوش زاده گرفتن تا برنامه واسه رنگ کردن موهام و خرید واسه خونه جدیدم رو دارم

برای همین تصمیم گرفتم به کمک همشون جو تاپیک رو عوض کنیم و خیلی قوی و امیدوار شرایط رو برای برگشتن فرشته هامون آماده کنیم

دوست من شهریور پارسال توی 39 هفته پسرش رو به دلیل سکته جنین!!! از دست داد .. اما به لطف خدا 5 مرداد همون روز که پسرم من رو ترک کرد .. پسر اون صحیح و سالم به دنیا اومد .. یعنی کمتر از 1 سال!!!

پس من هم باید خودم رو برای برگشتن فرشته ام آماده کنم تا وقتی سال آینده در آغوش من هست اون به همچین مادر قوی افتخار کنه و من هم از وجودش غرق لذت شم.

من اصلاً آدمی نیستم که آداب مسلمونی رو رعایت کنم و بهتر بگم بلد هم نیستم .. اما همیشه خودم رو در آغوش خدا حس کردم

دیشب(23 رمضان) برای اولین بار!! وقتی توی تختم بودم و بالشت بارداریم رو بغل کرده بودم .. ناخداگاه توی دلم شروع کردم به دعا کردن برای تمامی کسانی که اسمشون اومد توی ذهنم و از آرزوشون خبر داشتم.

اسم خیلی از دوستام رو توی این تاپیک بردم و از ته قلبم برای سلامتی خودشون و نی نی هاشون دعا کردم و چون حس کردم ممکنه اسم دوستایی رو جا انداخته باشم .. یه دعا دسته جمعی هم براتون داشتم.

امروز دلم براتون تنگ شده بود و اومدم پیشتون

همونطور که شما توی ناراحتی ام باهام شریک شدین . خواستم توی حال خوبی هم که این روزها به لطف دعاهای شما پیدا کردم سهیم باشین

دوستون دارم و می بوسمتون
سلام ...ابریشم جون هستی؟ عاطفه؟ کمکم کنید.
رفتم سونو توشته

در حاشیه تحتانی جفت ناحیه اکوفری با حجم تقریبی 4 سی سی به نفع هموراژی مشهود است

من از بیرون هیچ لکه بینی یا خونریزی ندارم

زنگ زدم دکتر میگه باید استراحت مطلق باشی .لگن باید برات بذارن!روزی دوتا شیاف؟ این چی هست؟خیلی نگران کننده است . گریم در اومده. توروخدا بهم بگین چی کار کنم.جز اینجا جای دیگه ای رو ندارم . کمک کنید. تا شنبه که برم پیش دکتر.
www.ma3nafar-mh.blogfa.com
Lilypie Pregnancy tickers

♡♥ دلنیای عزیزو مهربون خداروصدهزار مرتبه که خوبی عزیزم_خداروشکر.هیچکس به اندازه خودت نمیتونه بهت کمک بکنه..
باورت نمیشه این شبها، که دعاخوندم و قران خوندم حتی یک ثانیه از ذهنم دور نبودی،واین نشون میده دختر پاکی هستی.
قابل نیستم..منم بنده خداهستم و خیلی ام آدم مذهبی نیستم، ولی تمام این شبها ازته دل از اعماق قلبم وبااشکایی که ریختم دعات کردم،،
حتی به پسرم هم گفتم برات دعاکرد..باخدا بخاطر تو رازونیاز کردم،،
و چه حس قشنگیه__ باورم نیشد که توی این تاپیک ماها اینقد بهم نزدیک بشیم و باهم انس بگیریم و اینطور برای هم دعاکنیم،،
نه تنها من،، همه توی این تاپیک با غصه و غم تو غصه خوردن و بااشک تو اشک ریختن و باخوندن نوشته هات ،همدردی کردن باهات و
با شادی تو شادن،،، این خیلی زیباست و خیلی مهمه___ من مطمینم خودتو دختر خوب و خوش قلبی هستی که تونستی اینجوری تو دل این
آدما جابگیری__ برات بهترینها رو آرزو میکنم.. و مطمینم یک تغییر توی روحیت و همونی که خونت و میخای عوض نی،،کلی بهت کمک میکنه
وکلی بهت روحیه مثبت میده... بیصبرانه منتظرم که خبر بارداریت و بشنوم و خبرسلامتی و دنیااومدن نی نی عزیزت و،،،
و دلنیا جون قسم میخورم و قول میدم تااون روز هررروز دعات کنم وبدون برن اسمت، نخوابم،، قسم میخورم***
میبوسمت دوست عزیزم تو هم برای من دعا کن____ ♡♡♡♡♡♡

سلام دوستای گلم
امیدوارم که خودتونو نینیای خوشکلتون خیلی خیلی خوب باشید
خدارو شکر منم خوبم فقط یه چیزی از صبح نگرانم کرده اونم اینه که از صبح تا حالا نینیم یه تکون هم نخورده نمیدونم چیکار کنم خیلی نگرانم
گاهی وقتا هم یه دوسه روز تکوناش زیاد میشه بعد یکی دوروز خیلی کمتر میشه شما هم اینطورید؟؟؟؟؟؟؟؟یا هر روز تکونای نینیتون یه اندازس؟؟؟؟؟؟؟

دلنیای عزیز خیلی خوشحالم که تونستی زود با این اتفاق کنار بیای آفرین به تو شاید اگه من جای تو بودم هیچوقت نمیتوستم خودمو با این شرایط وفق بدم ولی خداو شکر که حال روحیت خوبه و میخوای برای آیندت برنامه ریزی کنی از خدا میخوام که بهترین هارو در آینده برات رقم بزنه و هیچوقت تو زندگیت غم نبینی.از دعای دسته جمعیتم خیلی ممنون.
همیشه بهمون سر بزن و از حال خودت مارو بی خبر نذار.
کاش الهه جون هم میومدو از حال خودش مارو با خبر میکرد.

دلشاد جون من اون اولی رو بیشتر میپسندم خوشکله

پریا جون من که سرویکسم 31 بود دکتر بهم گفت باید همش استراحت کنم دکتر به تو چیزی نگفت؟؟؟
ولی خودت مواظب باش و استراحتتو بیشتر کن و کارای سنگین انجام نده و بشور بساب و این جور کارارو تعطیل کن دکتر که همه این سفارشارو به من کرد و تازه گفت دسشویی ایرانی هم تعطیل فقط فرنگی
خدارو شکر که عمل برادرت به خوبی انجام شده ایشالا که حالش خوبه خوب بشه و برگرده پیش خانوادش

قو جونی منم دقیقا مث تو رو همش رو مبل دراز کشیدمو لپ تاپ جلومه و خیلی وقتا هم در حال لمبوندن ههههه

مینا جون من خودم فشار سنج دیجیتالی دارم هر دوسه روز یه بار فشارمو چک میکنم ولی خب دقیقا نمیدونم هر چند وقت یه بار باید چک باشه

سلین من تا الان همیشه فشارم بین 10 و 11 بوده مال تو هم که خوبه

عاطفه جون تو کجایی دختر؟؟؟؟؟؟؟ همه سراغتو میگیرن بازم رفتی ددر؟؟؟؟؟؟؟

2706