2410
2553
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218364 بازدید | 15785 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاممممممممم و صبح بخیر به دوس جونای عسیسممممم
اندر احوالات خودم بگم که دیشب بسی هوس دیزی سنگی کردم یهو ساعت 11 شب و به همسری گفتم سریععععع حاضر شو بریم دیزی بخورم تا از دست نرفتم ههههه
خلاصه جاتون خالی رفتیم و یه دیزی جانانه زدم بد بدن با سبزی و ترشی و نوشابه ولی نمی دونم چرا تا صبح ساعتای 4 خوابم نبرد یه بار یه چرتی زدم و باز دوباره پاشدم تا بالاخره نزدیکهای 5 بود که خوابم برد تا الان یعنی می گین بخاطر دیزی بوده؟؟اخه من هر شب شام کامل می خورم ولی تا حالا اینجور بی خواب نشده بودم
مرسی بابت تبریکاتتون واسه لوستر دخمل نانازیم پس دیگه نمی رم عوضش کنم و همونو نگه می دارم
راستی بچه ها من فکر کنم دارم افسردگی می گیرم اخه عصرا دقیقا موقع اومدن همسری یهووووو می زنم به گریه اونم چه گریه ای خدا نکنه که 5 مین هم دیر بیاد بیچاره دیگه زمین و زمان به هم می دوزم
واسه حافظه تون هم که گفته بودین فکر کردین الان من خیلی باهوش و حافظه ام و همه پستها یادم می مونه؟؟ نه بابااااااااا من دو تا صفحه همزمان باز می کنم و هر پستی ازتونو که خوندم جوابشو تو اون صفحه دیگه می دم

عاطفه جونی(شاگرد اول کدبانو و متخصص زنان)ههههه
کلی با اون عکس لوستر که از تو نت گذاشتی خندیدم اخه به همه چی می خوره به غیر از لوستر نی نی هههههههه
فردا منتظرم زودی بیای خبر از سونوت بدی هاااااااا فکر کنم دخمل داشته باشی هههههههههههههه

پگاه جونی
اتفاقا من از لوستر پسرونه هم خوشم اومد اگه پسمل داشتم حتما می خریدمش
در مورد صفحه اول همین امروز جنسیت نی نی ها رو می نویسم جلوی اسمها ولی منظورتو نفهمیدم که گفتی موضوعات زیر هم و ستونمی باشن؟؟؟ کدوم موضوعات؟؟چه جوری؟؟ اصن منظورتو نفهمیدم بیشتر توضیح وده خوووووووووو

میس ماری جونمممم(خیاط بزرگ دربار)
اول از همه بابا سایز عکسها رو کوچکتر کن که حداقل حجم زیادی از تاپیک نگیره
دوما من از هیچکدوم زیاد خوشم نیومد مخصوصا اون ساری هندی
سوما به نظرم هنوز خیلی خیلی زوده کوووووووووو تا شهریور تا اون موقع سایزت کلی تغییر می کنه
چهارما اون چند تا عسکی که پگاه گذاشته خیلی خوگشلن هاااااااا دیدیشون؟؟

نازنین الف جونم
عزیزممممم من تهرون نیستم و از مشهد خریدم لوستر نی نی مو
خیلی منتظرم که ایشالله زودی جواب امینوت بیاد
کلی با اون لینکی که گذاشته بودی حال کردم مرسییییییییییی

یلی تپلو جونم
مگه باید نی نی ها رو واسه واکسن ببریم مرکز بهداشت؟؟
من فکر می کردم تو همون مطب دکتر می زنن واکسن ههههههههههه

مامان اتریسا جونم
بابا خوشبحالت یه اسپند برای خودت دود کن
من اینقدررررررررر تنبل شدم که حد نداره تازه سر کار هم دیگه نمی رم
یه ذره هم که راه برم یا زیادی بشینم یا خونه کسی بیشتر از یکی دوساعت بمونم کلافه میشم و زیر دلم درد می گیره
خلاصه که دائمااااا دوس دارم تو خونه لخت باشم و دراز کش هههههههههه

مامان محمد ارین جون
دیگه دارم از دستت ناراحت وشم هاااااااااااااااا
چرا فقط وقتی سوال داری میای ها؟؟؟؟؟؟ زود تند سریع جواب وده
درضمن بیشتر از دوروز نیومدی و 400 صفحه هم نرفته جلووووو تنبل خانم
خواننده خاموش نباش و از خودت نظر در کن و عضو فعال تاپیک باش

تنها جون
خوش اومدی عزیزم همشهری جون
من مشخصاتتو وارد می کنم عزیزم فقط خواهشا بیشتر بهمون سر بزن و فقط مشخصات ندی و بری بووووووس

در جستجوی رویا جونم
اصلا نگران خوابهات نباش
اینا همه عوارض بیهوشیه

ساناریا جونممممممم
دخمل دار شدنت مبااااااااارک
به جاریت هم خبر دادی؟؟ عکس العملش چی بود؟؟
کفشهای دخملی ات هم مبارکککککککک

گیسو جونممممم
مگه مدارس تعطیل نشدن؟؟ شنبه می ری چی کار تو؟؟ کلاسی نیس که
حالا من چَه کار کنم که نتونستی عسک لوسترهای نی نی مو ببینی؟؟؟

مامان زینب جونممممممم
تو همون مامان زینبی هستی که ای وی اف کرده بودی نه؟؟
چرا کورتاژ کردی؟؟ چه مشکلی پیش اومده بود؟؟ خیلی خیلی ناراحت شدم
توروخدا بیا توضیح بده

مارتا جونم
اگه دوس داری عضو فعال تاپیکمون باشی مشخصاتتو بذار تا وارد کنم

سیدنی 92 جونم
تو هم اگه دوس داری بهمون سر بزنی هر روز و عضو فعال باشی مشخصاتتو بده مثل صفحه اول

شهتاب جونم
بیا مهمونی تاپیکمون خوووو خوشحالم وشیم

دلنیا جونم
پس تو کلا نظرت از گهواره فرست یرز برگشت
من همچنان موندم که بخرم یا بدم بسازن
منم ازون لینک کلی استفاده کردم

فنجون جون جونم
مبارکههههههه پرنسس دار شدنت
ولی چقدر زود رفتی واسه 4بعدی
دکترت نوشته بود؟؟

شیما جونم
منم هنوز که هنوزه فعالیتم از یه حدی بیشتر میشه دل کمر درد می شم و می ترسم
اون دل درد سری قبلمم خودم متوجه شدم بخاطر بازارگردی واسه خریدهای نی نی بود
تو هم بیشتر مواظب خودت باش

نیکا جونم
خو تو هم عسک در کن دیگه
واسه تیکر هم همون کاری که عاطفه گفت بکن

هورا جونم
چه خوب که از دکترت راضی بیدی و دیروز دیدیش
منم دوس دارم زود زود دکترمو ببینم هههههههه

ابریشمی جون
سرویس کالسکه دخمل نانازت مبارک باشه
پس چرا من ازین خوابهای خاک وچوک نمی بینم ؟؟ ههههههه
منم از لوستر پسرونه خوشم اومد

سمان جون
اولا خوش اومدی
دوما خواهشا برو صفحه اول و مقررات تاپیک بخون من الان نیم ساعته دارم پستهای اضافی ات رو پاک می کنم با این سرعت داغون
سوما واسه کلوپ می تونی بری به همون ادرسی که ساناریا گذاشته
چهارما الان مشخصاتتو وارد می کنم

دلشاد جون
خوش اومدی عزیزم
الان مشخصاتتو وارد می کنم

خورشید جونمممم
انگار پستهای قبلی رو نمی خونی هاااااااااا
اخه ازت خواسته بودم دوباره مشخصاتتو بذاری
راستی تو همون از کشت ادرار مشخص میشه اگه پروتئین دفع کنیم؟؟یا باید درخواست جدا بدیم؟؟
Lilypie Maternity tickers
2456
سلام مامانای جایزه دار
حالتون چطوره؟
قوجون دوتا مراقبت دارم. باید برم ورقه هامو صحیح کنم. لیست بنویسم از این کارا دیگه!
عاطفه جون موتوشکرم از تبریکت!
راستی من میخوام هوایی برم مسافرت به نظرتون اشکال نداره خانومای متخصص؟

"دنیز"قشنگم به زندگیم خوش اومدی...
هورا جان

انشالله خبرای خوب رو یکی کی بشنوی و زندگیت خوب و عالی بشه و به هرچی دوست داری برسی عزیزم

ابریشم جان
بله بله حتما ً پسرت یه طراح بزرگ میشه .ست کالسکه و کریرت هم خوشگله مبارک باشه عزیزم

یک عدد عاطفه خبیث

یک طلبت

قو جونم
میگما یه کم بخواب عزیزم . من خیلی نگرانتم که دچار بی خوابی مفرط شی یه وقت . خودم هم حس میکنم وقتی عصبی میشم یا خسته این حس کمردرد و دل درد میاد سراغم

گیس گلابتون

اگه مشکل لکه بینی نداشته باشی تا ماه 7 مشکلی نداره

سمان جان و دلشاد عزیز خوش اومدید .
2714
الاله(هانیه) ***28 سال ***اول بهمن ***بتا 1000 ***دکتر ازیتاوظیفه شناس***پسر***تهران
جنسیت نینی منم پسره خودم اضافه کردم ولی اسم ندار ه
مابرروی کره زمین زندگی نمیکنیم سرزمین واقعی ما قلب کسانی ست که دوستشان داریمCafeMom Tickers
سلام مامانا خوبین ؟من هنوز جنسیت نی نی رو نمی دونم می بینم که همگی خبر دار شدین نی نی دخمله یا پسمل ولی من همچنان دارم از فضولی می میرم

از روزی که وارد ماهه پنج شدم تکونای نی نی رو احساس می کنم خیلی حس خوبیههههههههههه

18 خرداد وقت دکتر دارم اون موقع میشم هفته 20 حتما جنسیت معلوم می شه

راستی یه اسم دختر قشنگ بهم پیشنهاد بدین لطفا هر چی می گردم پیدا نمی شه شاید نی نی دخمل بود اولش هم با س شروع بشه

قو جون جلوی اسم من بیمارستان رو بزن رضوی
سلام دوستان

غزاله جون خیلی ناراحت شدم انشالله هر چی زودتر حالت خوب بشه

قو جونم وسایل نی نی مبارک باشه خیلی خوجملن منم دوست دارم برا نی نیم چیز میز بگیرم اما از یه طرف مامانم اینا میگن ما خودمون میگیریم از یه طرفم حرفی در مورد اینکه کی میخوان بخرن نمیزنن منم روم نمیشه چیزی بگم

راستی نی نی منم دختر بید خیلی خوشحالم ............. امروز رفتم سونو اصلا باورم نمیشد

دوست جونایی که عکس سیسمونی هاشونو گذاشتن خیلی خوجمل بودن انشالله نینیاتون به سلامتی استفاده کنن
سلام. عاطفه جون نشد برم استخرآخه مایو دو تیکه ندارم. یه تیکه بیشتر نیست! باید برم بخرم وقت نشده.
عوضش رفتم سه نی نی و دنیای کودک و یکی دیگه(اسمش یادم رفت!قابل توجه نسیم جون) رو دیدم. ای خدا! ابریشم راست گفتی. روبا رو داشت ولی چیز دیگه خاصی نداشت. اونم تو مغازش نبود رفت برامون آورد از تو کارتن نشونمون داد! فقط ملافه پلافه هاشو درآورد که از قضا خیلی هم بد بود به نظرم. آخه چرا باید روی ملافه عکس هاج(زنبور عسل) و نیک و نیکو در کنن؟ خلاصه هی تو کاتالوگ به من نشون میداد و هی من نمیتونستم تصور کنم. قیمتشم که 695 تومن بود. اندازشم که همون 45*80 بود و فرق چنانی با گهواره های دیگه نداشت(اگر چه دیگه یارو به قسم خوردن افتاده بود که تا 3 سالگی بچه رو ساپورت میکنه). جمع هم که نمیشد. یا باید از چرخش استفاده کنم یا از حالت گهوارش در صورتی که بقیه گهواره ها مثل فرست یرز و ... هم میشه چرخشو داد پایین هم بالا. لازم نیست آچار کشی بشه واسه چرخ دار شدنش.
دیگه تصمیم گرفتم بازم صبر کنم برم بگردم. دوستانی که میخوان بخرن من تصمیم ندارم بگم بد بودا. میگم نمی ارزید به نظر من 700 تومن. نهایت 400. حالا شاید یکی نظر دیگه ای داشته باشه.
بعدشم چقده لباس گرونه یه پیراهن خالی زپرتی رو مادرکر میداد 200 هزار تومن. همینجوریه قیمتا؟ با شوهرم سکته رو زدیم. یه حوله حموم تک(از اینا که کلاهی سرش) 125 هزار؟ یعنی آیا درسته؟ به نظر من خیلی گرونه که. یه سرپایی عروسکی 70 تومن؟ یه خرگوش عروسکی موزیکال هم همینقدر؟ بیخیـــــــــــــــــــــــــــــال!!!!!!!!

پگاه جمعه میام کرج رو ببینم. ببکو رو جایی پیدا نکردم. تو حدود 400 خریده بودی؟ خیلی مناسبه باور کن. یا من اشتباه میکنم؟
دوستای جدید که یادم نمونده اسمتونو(!) خوش اومدین.
مامان زینب خیلی ناراحت شدم. خیلی
ابریشم جون پس میگی چی کار کنم؟ کدوم یکی از این عکسایی که پگاه جون گذاشته به دلت بیشتر نشسته؟

راستی یه گهواره پالی هم داشت که تو کاتالوگ بهم نشون داد گفت اگه بخوای میارم قیافش تو کاتالوگ خیلی خوب بود ولی قیمتش زیادی گرون بود. یک میلیون و 400 .
سلام و شب بخیر به همه مامانای چاقالو( به خودم نگا کردم),

قو جون دستت درد نکنه, اینقده خوشحال شدم اسممو تو صفحه اولیا دیدم. خستگی هزار ساعت انتظار تو مطب دکتر در اومد.

احتمالا من فقط شبا یه سر کوچولو میزنم ک اینجا بی هیچی نمونه خدایی نکرده.

امروز رفتم دکتر و صدای قلب پسرمو شنیدم و بعدش تو سونو دیدمش و کلی از خودم ذوق در کردمسلام و شب بخیر به همه مامانای چاقالو( به خودم نگا کردم),

قو جون دستت درد نکنه, اینقده خوشحال شدم اسممو تو صفحه اولیا دیدم. خستگی هزار ساعت انتظار تو مطب دکتر در اومد.

احتمالا من فقط شبا یه سر کوچولو میزنم ک اینجا بی هیچی نمونه خدایی نکرده.

امروز رفتم دکتر و صدای قلب پسرمو شنیدم و بعدش تو سونو دیدمش و کلی از خودم ذوق در کردم

ابریشم جون(اگه اشتباه نکرده باشم) سرویس کالسکه و.... خیلی شیک بودن. منم میخواااااام.
http://tickers.givingbirthnaturally.com/image.php?id=636bca
2706