2737
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218384 بازدید | 15785 پست
مامان محمد آرین چرا تو فقط وقتی میترسی و میگرخی میای اینجا پست از خودت در میکنی؟ من که تکونای نی نیمو حالا حالاها بعیده بفهمم ولی بیخودی حساس نشو به نظر من( در این حد بیشتر نمیتونم کمکت کنم چون تجربه ندارم!).
مامان آتریسا اگه پیدا کردی اون شبیه تخت و پارکو ازش یه عکس درکن. احیانا همون گهواره روبا رو نمیگی؟ البته بعیده که اونم کاملا جمع شه. نمیدانم!

پس فعلا به نظر همین یه ذره جمع دومی بهتر از اولی بود. حالا فردا عسک بعدی رو به نمایش میزارم.
نظرتون راجع به لباس هندی(ساری) تو بارداری رو هم نگفتین. بگین
آلاله جون یه چیزی تو این مایه هاست ولی رنگ چوبه:

آپلود عکس

مامان محمد آرین جون نگران نباش. من هم مثل تو هستم. بعضی روزا تکونها خیلی زیاد و شدیده و بعضی روزا خیلی کم حس می کنم. فکر می کنم وقتی نفخ دارم کمتر حسش می کنم. یه نوشیدنی شیرین بخور ببین بیشتر نمی شه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامان آتریسا من حس میکنم که تو داری گهواره روبا رو میگی. من خودم عکساشو تو اینترنت دیدم و فردا دارم میرم از نزدیک ببینم. تو این سایته قسمت گهوارش هست.
http://sismoony.com/index.php?option=com_joomgallery&func=viewcategory&catid=23&Itemid=36
مامان محمد آرین جون، تعداد تکونهای نی نی تو این سن بارداری اصلا مهم نیس عزیزم، نگران نباش اصلا! حالا درسته من خودم تخصص زنان زایمان بیدما! ولی این حرف دکترمه نه خودم! پس به خودت نگرانی راه نده و مطمئن باش وروجکت داره اون تو برا خودش می لوله!!

آلاله جون، اصصصصصن نمیخام از خودم تعریف کرده باشمااااا به هیچ وجه ولی بعععععله! دوم بودم!

میس ماری جونم من نظر مساعدی راجع به لباس هندی در دوران بارداری ندارم، این از من!
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
مامان اتریسا جون بعد ، نی نی تو در ماههای اول که شب هم میخای بهش شیر بدی تو همین میخابونیش؟ اونوقت سخت نیست شبا بخای نی نی رو از جاش برداری یه نیم متری به اعماق تخت فرو بری؟ آخه منم فکر نکنم سرویس چوب بخرم! اصن هر جوری میکنم می بینم جا نمیشه! ولی فکر کنم گهواره بخرم!

تنها جون سلام! خوش ویومدی!! مطمئن باش اینجا تنها نیستی! چون یه عده - علی الخصوص خانوم مبصلمون - هم مشهدی بید و البته فکر کنم تا اونجا که یادمه تحت نظر همین دکتر!

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
2738
مرسی دوستان از راهنماییتون................میس ماری جون ماشالله اینقد پست میذارین هر دفعه میام تا پستارو میخونم کلی زمان میبره و کمرم باور کن درد میگیره که اون موقع از گذاشتن پست منصرف میشم میگم حالا چند ساعت دیگه برمی گردم میذارم وقتی میام میبینم واییییییییییی کلی پست باید بخونم باز روز از نو روزی از نو این بار دیگه پستا رو نخوندم و خودم ابراز وجود کرده بیدم.........
نخر عاطفه جون. تیر و تخته اضافه کردن به خونه کوچیک اونم اجاره ای اشتباهه به نظر من. عوضش یه گهواره خیلی خوب بخر. اگه کمداتون جا داره که کمد هم نمیخواد. اگه نداره یه دونه خیلی جمع و جور. میری خونه بزرگتر ایشاالله که میخری. من میگم برو روبا رو ببین. من فردا اگه رفتم به امید خدا میام بهت میگم.

اهان به نظرم دومیه خوشگله میس ماری یعنی از این پارچه ها هست؟اگه هست کجا بگو منم برم ببینم.راستی میس ماری اگه رفتی ببین این تختای روبا چه اندازه ای یعنی تا دوسال کاربرد داره؟اخه منم نمیخوام سر ویس چوب بزرگ بگیرم /کمد جمع وجور /شاید اونم نگرفتم چون کمد دیواریم جا داره/با یه تخت نوزاد که تا دوسالگی رو ساپورت کنه من تازه اساس کشی کردم برای اولین بار بعد ازدواجم بود فهمیدم هر چی وسایلت کم وجمع وجور باشه واسه ادمای مستاجر بهتره
مابرروی کره زمین زندگی نمیکنیم سرزمین واقعی ما قلب کسانی ست که دوستشان داریمCafeMom Tickers
سلام به همه مامانای مهربون

مرسی الاله جون، من همیشه پستای اینجا رو میخونم ولی وقت ندارم اینجا چیزی بزارم واسه همینم تقریبا همه رو میشناسم، الانم همسری و خوابوندم و خودم اومدم پای نت،
http://tickers.givingbirthnaturally.com/image.php?id=636bca
http://upload.tehran98.com/img1/hdpxhkxq08fg1aoj4mj.jpg
فک کنم اینم اینجا حامله باشه مدلش ورنگش به نظر من خوبه فقط بالاتنش خیلی بازه
مابرروی کره زمین زندگی نمیکنیم سرزمین واقعی ما قلب کسانی ست که دوستشان داریمCafeMom Tickers
میس ماری جون
آره خب اونجوری که میگی حق باتوئه. اما همون کلمه ای که بهت گفتمو توو گوگل سرچ کن. مثلن عکس آنجلینا جولی قشنگه به نظرم. حتی بد چاقم بشی خوب نشونت میده. من میترسم لختی پختیه اینجا مشکل دار بشه اگه نه لینکشو واست میذاشتم.
من با این عکس شماره 2 موافق تر بیدم. ولی خدایی چه هنری داری تو که میتونی اینو بدوزی!!!
من با هندی زیاد موافق نیستم.
آدرس فروشگاهی که ازش خرید میکنم : کرج - میدان آزادگان - برج یادمان - فروشگاه نی نی شاپ -
تلفن: 34205048 . 34205049 - 026 وبسایت: www.ninishopco.ir .................
نمایندگی نرس رو هم داره. کاتالوگشو بگو بت بده ببینی.

آتنا جون
چه خوابیی دیدی!!! میگن اون داستانو ببینی دیگه جنسیتش صد در صد همونیه که توو خواب دیدی.
استرستم کم کن. حالا تو که داری یه کاری میکنی پس لااقل با لذت باشه بهتره تا عذاب.

عاطفه جون
بابا شاگرد دوم. ما همه به تو افتخار میکنیم.
2706