2733
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218383 بازدید | 15785 پست
سلام ابریشم جون
بله البته که منظورم بدون الکل . ولی میدونین کلا هر نوشیدنی گازدار منشاء گازش یکیه دیگه . منم نگران گازش هستم بهرحال سعی میکنم تا کمتر بخورم ولی گاهی خیلی نیاز دارم اخه میشه گفت به نوشابه هم معتادم البته الان خیلی سعی میکنم که نخورم ولی خب ترک عادت خیلی سخته
Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه دوستای عزیز و نی نی های لذیذ!
قو جون چطوری؟ خدا بد نده فکرای بد نکن دیگه !
الهه جون برای تاییدیه دارو باید همسرت مدارکی از باردار بودنت ببره اداره مرکزی بیمه ات . مثلا دفترچه من خدمات درمانیه که مرکزش تو خیابون فاطمیه. من یه سری مدارک هم از بارداری قبلیم دارم(که متاسفانه بچه رو از دست دادم) اونا رو همه ضمیمه کردم . خلاصه مدارک رو میبره و دکتر اونجا تایید میکنه که شما بتونی از تخفیف بیمه استفاده کنی.
من بدون تاییدیه 385 تومن برای 40 تا کلگزان دادم که بعد از تایید شد 130 تومن!
راستی حتما باید زاویه تزریق 90 درجه و به آرومی باشه!

"دنیز"قشنگم به زندگیم خوش اومدی...
سلام مامانی ها و نی نی ها خوبین؟
میبینم که اکثرا حالتون داره بهتر میشه خدا رو شکر.اما حال من که داره بدتر میشه همسری میگه فکر کنم تازه حاملگی داره روت اثر میذاره تا الان طاقت اوردی
اون از تهوع وحشتناک دو روز پیشم که خیلی اذیتم کرد
دیشب واسه دستشویی رفتن بیدار شدم (طبق معمول که دوبار در شب بیدار میشم) وقتی برگشتم چنان لرزی کردم که انگار از زیر برف کشیدنم بیرون (حالا از اتاق خواب خواب تا دستشویی دو قدم راه بیشتر نیست)
اونقدر به خودم میلرزیدم که همسری هم بیدار شد و یه پتوی دیگه اورد کشید روم ولی بازم با 2 تا پتو گرم نمیشدم اونقدر میلرزیدم که استخونام درد میگرفت خلاصه همسری رفت واسم اب جوش نبات اورد تا یه کم گرم شم اونو که خوردم بهتر شدم .نمیدونم چرا این چیزا تو هفته 12 اومده سراغم قبلش خیلی خوب بودم فقط در حد حالت تهوع و ...
میترسم حالا که علایمم دیرتر شروع شده دیرتر هم تموم بشه

راستی شماهایی که غربالگری رفتین بیمه تکمیلی پولشو میده؟
2731
گیس گلابتون جون منم کلگزان استفاده میکنم با بیمه تامین اجتماعی بر30 تا 180 دادم اما برا شما خیلی کمتر شده برا هر نسخه میرین تائیدیه میگیرین ؟ من یه بار چند سال پیش برا یه دارو رفتم اسناد پزشکی برا نازایی تشکیل پرونده دادم یعنی دوباره باید برم؟

ابریشم جون میشه شما هم بگین چجوری کلگزان تهیه میکنین؟
سلام سلام به مامانا
خوبین خوشین سلومتین؟
زمانه جون خیلی به خودت برس عزیزم، ویتامین سی هم زیاد بخور: کیوی و پرتقال و لیموترش و اینجورچیزا، استراحت هم زیاد بکن، آب جوش + عسل + آبلیمو هم بخور، فعلا غذاهای سنگین نخور تا بهتر شی، سوپ و آش و غذاهای آبکی

میس ماری جون دیدی جا موندی؟؟ همه مون بودیم فیسسس به تو خخخخخ
ووی جیگرم خون شد منم دیروز مرغ خریدم، ولی سریع تا آوردم شستم و زود بسته بندی کردم و گذاشتم فریزر، درکت میکنم، من اصلا نمیدونم این مرغ چرا اینقدر بدبو و بدمزه است، ما که سال به سال استفاده نمیکنیم ینی هم خودم هم شوشوم بدمون میاد، ولی دیگه وقتی هیچ چی به ذهنم نرسه واسه غذا پختن، دست به دامان همین مرغ گندآلو میشم، واسه دکترا هم میخای شرکت کنی؟ بابا انگیزه، بابا پشتکار، راستی رشته ت چیه؟ من که امسال ثبت نام کرده بودم ولی نرفتم بدم، دیگه دور درس خوندنو خط کشیدم، بیخیال بابا
من که همش به پاهاش نیگا میکردم خخخ عین یه مرد هیز، هی میگفتم چه خوجله!! تازه شوشوم میگفت لاک زده انگشتاش خخخخ ببین ما به چیا نیگا کردیم، نمیدونم اینجا کدوم کوره داهاتی بود که تختش اینجوری بود! ولی خوشبحالش خیلی راحت زاید! هیچ برشی هم نخورد! خدا شانس بده به ما

پگاه جون کدوم دانشگاهی؟ ما درسای بتنی و اجرایی و ... با تدین داشتیم! از اونا که نمره همه .... راستی رشته ت چیه؟ ارشدی؟

ابریشم جون منم خعلی سوسول شدم! تا یه جام درد میگیره اینقدر به خودم تلقین میکنم تا بمیرم خخخخ ولی وقتی بیخیال میشم میفهمم بابا اینقدر درد ندارم که آخه!! پسملت چند سالشه؟ بیام جشن بزنم؟ نون بگیرم؟ نفت بیارم؟ خخخ، سرشو شیره بمال خخخ

گیس گلابتون جون این داروهایی که میخری واسه چیه؟ چقدر گرونه! من گرون ترین دارویی که تو بارداری خریدم، قرص جوشان ویتامین سی بود اولای بارداری فکر کنم شد 3000 تومن!!!

رز جونی چند هفته ای؟ پس تیکرت کو؟ من الان یه هفته ای هست خیلی بهترم، یعنی تقریبا خوب خوبم! فقط نمیتونم آب نمک قرقره کنم اوق میزنم، صبحها هم یه خورده اوووق میزنم وی مثل قبل نیستم

حالا از تفلد شوشوم بگم:
صبح که از خواب بیدار شدم حدود 11!! ظرفهای مونده دیشبو شستم و زود رفتم مرغ و شیر خریدم، بعد سریع اومدم خونه کیک پزیدم و جشن و بادکنک زدم به در و دیوار و شام پختم، (چه خانومی ام! ) دیگه شده بود بعداز ظهر، یه دوش گرفتم سریع و زنگ زدم به شوشو، گفتم شاید بخابم! آخه اگه بدونه بیدارم هی زنگ میزنه تلفن خونه، منم اینو گفتم که زنگ نزنه و رفتم محل کارش، یه چند دقیقه ای معطل شدم تا از شرکتشون اومد بیرون (آخه میدونستم کی میاد)!! من پشت تیر چراغ برق بودم منو ندید!! بعد که راه افتاد رفتم از پشت زدم بهش!! همچین برگشت با یه نگاه اینجوری ببینه کیه؟؟ دید منم! کلی ذوق در وکرد، گفت واسه چی اومدی؟ گفتم تفلدت مبارک بریم کادو بخریم!! آخه خیلی سخت پسنده، همیشه میترسم یه چیزی بخرم خوشش نیاد! دیگه بهش گفتم اول نیخاستم واست هارد اکسترنال بخرم خیلی گرونه، بین کیف دستی (آخخ کیف سرکارش خیلی داغون شده)، ظرف غذای برقی و ست شلوار بلوز تو خونه یکیو انتخاب کن
قرار شد بریم کیف بخریم اول رفتیم چرم فروشی، کمترین قیمت کیفاش 350 تومن بود! خخخخخ بیخیال شدیم و رفتیم تو این مغازه های کیف لب تاپ فروشی، خلاصه بعد از کلی گشت و گذار یه کیف خریدیم شد 97 تومن (من یه کارت هدیه 100 تومنی داشتم که بابام سر به عیدی بهم داده بود)، دیگه اومدیم خونه و جشنها رو دید و کلی ذوقید، گفت کاش کیک میخریدما!! گفتم شام بخوریم بعد تفلد بگیریم، شام خوردیم و من لباس پوشیدم و خوجل کردم و فرستادمش تو اتاق، بعد کیکو گذاشتم رو میز و صداش کردم، سر اون هم کلی ذوق درکرد! خلاصه خعلی خوش گذشت کلی هم عکس گرفتیم، ولی برا من یه روز خعلی سختی بود، خیلی خسته شده بودم! هیچی دیگه موقع خواب بهم پیشنهاد کارهای شرم آور داد خخخخ ولی دوتامون اینقدر خسته بودیم که خابیدیم!! همین
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
اینم بگم منم عین این مردای هیز به پای زنه تو زایمان نگا میکردم میگفتم چه سفیددددددددهههههههههه
مابرروی کره زمین زندگی نمیکنیم سرزمین واقعی ما قلب کسانی ست که دوستشان داریمCafeMom Tickers
2738
سلام دوباره
هیوا جون من سری قبل که همسرم رفت تاییدیه گرفت هپارین دکتر بهم داده بود
این سری اولین باره کلگزان استفاده میکنم. یک بار مدارک برده بود اما بار دوم هم گفته بودن مدارک بارداری نافرجام قبلی رو هم باید بیاری! اما میگفت در کل خوش اخلاق بودن و خیلی سخت نمیگرفتن!
عاطفه جون این دارو ها یه سری داروی کمکی برای بهبود خون رسانی به جنین و جفته. من چون سری قبل مشکل داشتم بهم دادن . شوما خودشو ناراحت نکن

"دنیز"قشنگم به زندگیم خوش اومدی...
سلام به مامانای همیشه نگران
چقد این دوروزه اینجا شلوغ بوده
قو جونم ست شیشه که واسه نینی گرفتی مبارکش باشه ایشالا یه روزم جهازشو میخری میای تعریف میکنی
وایی منن از بوی یخچال خیلی بدم میاد همیشه اوق میزنم
بچه ها من دیشب یه چیزی حس کردم احساش کردم نینی تکون خورد انگار یه چیز خیلی آروم خورد زیر دلم نمیدونم نی نی بود یا نه ولی من که کیف کردم دوبار احساس کردم
سلام به همه مامان های گل گلاب

قو جون مبار ک باشه مارکش چی بود ؟ من که هنوز هیچی نخریدم

من خیلی آلوچه سبز دوست دارم هر روز میخورم به نظرتون ضرر نداره ؟ قیمتشم که ارزون نمیشه طرف ما کیلویی 10 هزارتومنه

بچه ها شما ماهی را چطوری درست میکنین که هم سالم باشه وهم خوشمزه ؟

عاطفه جون خسته نباشی چقدر کار کردی تولد شوشوت مبارک باشه

گیس گلابتون من هم هپارین میزنم ولی از همون اول داروخونه همینطوری بهم داد اصلا نگفت برو تائید کن یعنی گرون تر برام حساب کرده ؟
پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم
هورراااااا منم تیکر دار شدم:)))

سلااام به همگی
بچه ها نمیدونم چه دردمه حالم یه روز در میون شده یه روز خوبم یه روز افتضاح ولی بازم خدارو شکر که هرروز نیست، کی تموم میشه این حالتااااا:(( از یخچال نگید که من تا ١ هفته پیش طرفش نمیرفتم اصا از دیدن محتویات توش هرچی که بود اوق میزدم:(

عاطفه جون بابا دمت گرم ، کلیییی کار کردیاااا افرین،

میگمااا شانس من هروقت میام هیشکی نیست هروقتم نیستم همه اینجا میزگرد دارن!!! بابا یه وقت بیاید منم باشم خوووو
سلام مامانای مهربون...
بچه ها شما ماشاا... چقدر کاری هستین..من خیلی تنبل شدم
حتی حال غذا درست کردنم ندارم بیچاره همسرم همش از بیرون غذا میگیره
راستی من اصلا نمیتونم خوب نفس بکشم.. بعضی وقتهام به خفگی میرسم دیگه...
ایسان جون تنگی نفس عادیه تو این دوران، فقط من ضربان قلب هم داشتم همراهش که دکتر از تیروئید نوشت توام اگه ضربان قلبت زیاده بد نیست به دکترت بگی، منم خیلییی تنبل شدم البته خیلی دوس دارم فعالیت کنم ولی انقد حالم بده که فعلااا هیچ کاری نمیکنم، غذا هم که اینجا متاسفانه نمیشه از بیرون گرفت شوشو مجبوره درست کنه و البته خدا پدر مرغ رو بیامرزه که تخم گذاشت و خلاصه در حال حاضر تخم مرغ بهترین و سریعترین غذاس برا من
نه من ضربان قلب ندارم...
انقدر دلم تنگ شده واسه باشگاه و استخر...
دکترم گفته فعلا نرو....
من خیلی میترسم از اینکه بعد زایمان چاق بشم یا شکمم ترک بخوره
حتی بخاطر اینکه اندامم خراب نشه میخوام سزارین شم...
2706