2733
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218383 بازدید | 15785 پست
سلام بچه هااااا
چطورین با فسقلیا؟؟؟؟؟

فرشته مهربون من و تو دقیقا تو یه روزیم هوراااااااااااااا

قو جون نگران نباش اون علائم پریودی زمان پریود پیش میاد در ضمن اسهال هم همین علائم رو داره اصلا نگران نباش گلم

بچه ها تکون نی نی از کی شروع میشه؟؟؟؟؟؟
هر انسانی عطری خاص دارد !

گاهی ...

برخی ؛ عجیب بوی خدا می دهند ...

مثل " مادر "
Lilypie Maternity tickers
هدیه جونم فکر کنم بچه ات پر مو بشه انقدر ماالشعیر میخوری

قو جونم به سلامتی عزیزم مبارک باشه.انقدر از سیسمونی گفتی استرس گرفتم هی میگم پس من کی شروع کنم به خریدن.ولی من تخت و کمد نمیخرم چون جا ندارم خونمون 40 متره.

آتنا جون من هر از چند گاهی یه چیزی زیر دلم لیز میخوره ولی به دکترم که گفتم گفت نی نی نیست بزرگ شدن رحمه حالا دیگه نمی دونم .
Lilypie Premature Baby tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه من ماالشعیر دوست ندارم هرچی می دونی موی بچه رو زیاد میکنه بهم بگو.

آتنا جونی: هم کم اشتها شدم خیلییییییییییییی. خودمم یکم مرض دارم چون گوجه سبز زیاد میخورم.

بعد بچه ها من بعضی وقتا در روز 5 6 دفعه تخمدونه چپم تیر میکشه از چی میتونه باشه نگرانم کرده.
2738
سلام چه عجب اینجا شلوغ شد.عاطفه جون بتعریف از تولد بگو چی خریدی؟
قو جونم مبارک باشه وسیله های نینی.منم شیشه شیر اونت خریدم البته من ست اغازین نخریدم فقط دوتا شیشه تو دوسایز متوسط وکوچیک خریدم.پستونک یه مارک دیگه خریدم .سر شیشه وشیشه شور نخریدم.
مابرروی کره زمین زندگی نمیکنیم سرزمین واقعی ما قلب کسانی ست که دوستشان داریمCafeMom Tickers
بچه ها من بعضی وقتا در روز 5 6 دفعه تخمدونه چپم تیر میکشه از چی میتونه باشه نگرانم کرده؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها از کی شکم آدم سفت میشه من هنوز شکمم سفت نشده مثل قبله نگرانممممممممممممممم.

والا مینا جون من شنیدم گشنیز موثره، االانم هستش، سبزی خوردن که میگیری بگو برات گشنیز هم بذاره البته اگه سبزی میگیری!!
مگه باید شکم سفت شه؟؟!!! من نمیدونم!
آتنا جون منم بعضی وقتا چیپس میخورم ولی خب نخوری بهتره دیگه!
آلاله جون برم ناهار بخورم بیام تفلد شوشومو بتعریفم
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
2706