2410
2553
عزیزم برو فروشگاه اشل تجریش سر سعد آباد اونجا داره
چه رنگیش رو می خوای؟
اونجا آبی فیروزه ایش رو داره و طلاییش
ما هم می خواستیم من حتی پاساژ قائم هم رفتم نداشت طبقه 6

دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اشل

محمد طاهری
(021) 22739445

ایران - تهران - منطقه 01 - م. تجریش - خ. ملکی - جنب مسجد گیاهی - ک. گیاهی - ک.پ : 1988654711
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
اینم فروشگاه سحر شاید داشته باشه من 3 هفته پیش من رفتم نداشت
تهرانپارس خیابان هنگام سی و پنج متری استقلال پلاک 302

44 33 27 77 021

55 33 27 77 021
مارک کادنس خیلی کیفیتش خوبه اگه ایرانی بخوای همه جا داره
2714
گرانیت پول همان حالت پوست تخم مرغ خرد شده ای است که در رنگبندیهای مختلفی از جمله فیروزه ای است که بسیار زیباست
به گرانیت پول ، نما فیروزه هم میگن . روش کار به این صورت هست که ابتدا روی ظروف کریستال یا سرامیک و غیرهما میتونیم به صورت کامل ویا به صورت دلخواه طرحی روی ظرف بیندازیم . سپس با چسب کاغذی فاصله بینطرح رو از ظرف جدا میکنیم .مقداری چسب چوب که رقیق شده را به روی جایی که مشخص کردیم می مالیم بعد مقداری از گرانیت پولها رو روی ان می ریزیم و صبر میکنیم که مقداری خشک شود بعد یکبار دیگر هم چسب را به صورت ضربه ای روی گرانیت ها می زنیم و دوباره گرانیت می ریزیم و در نهایت باز چسب را به تمام سطح می زنیم و ظرف را وارونه می گذاریم تا چسب و گرانیت خشک بشن.
وقتی که شما گرانیتها را روی چسب چوب ریختید با یک قلم موی سر 2سانتی روی اونها بزنید تا خوب بچسبد در ضمن یادت باشه که اینها کنار هم قرار نمی گیره

گرانیت پول رو روی سرامیک و سفال خام و همینطور روی چوب انجام میدن