2733
2734
عنوان

روی موی مشکی طبیعی خودم چه مشی بهتر و شیکتره؟خواهشا نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 63121 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دردانه جون
عزیزم دودی قهوه ای اگه رنگشو منظورته بله رنگی که موت قرمزی نمیده و رنگ خوبیه اما رنگ حاضری هست و ترکیبی نیست قسمت دوم سوالت خوب متوجه نشدم اما اصولا هایلایت 2 درجه روشنتر هست اما میتونی بهش تناژ بدی
آموزش انواع کیک ، شیرینی، دسر و دونات و حلوای بسیار لذیذ با دستور ویژه به صورت نیمه خصوصی و خصوصی
* برای هماهنگی لطفا ایمیل بزنید متشکرم .*
2731
bale zoha jon baraye hay lait bayad dekolore koni vali bastegi be range haylatet dare alan meesi kheyli modeh age haylate mesi koni dekolore zaiif bayad bekoni
. . .از کوروش بزرگ پرسیدند: چرا زنان شما پوشش سر ندارند? کوروش گفت: پوشش بانوی سرزمین من ,', , "پلک های مردان" سرزمینم است
نارگل عزیز
من هفته پیش واسه دوستام کل سر جز پایین موهات مشکی کردم و پایین مو به صورت مورب و بی نظم شرابی قرمز کردم خیلی راضی بود
آموزش انواع کیک ، شیرینی، دسر و دونات و حلوای بسیار لذیذ با دستور ویژه به صورت نیمه خصوصی و خصوصی
* برای هماهنگی لطفا ایمیل بزنید متشکرم .*
2738
عزیزم بهرحال بعد از کار با مواد باید حتما بعد از هر حمام از نرم کننده استفاده کنی.
چون موهات طبیعیه و رنگ نداره هر رنگ مشی بخوای خیلی قشنگ میشه چون راحت و زود به پایه میرسه پس رنگهایی انتخاب کن مثل یخی که تا آخرین درجه موهات روشن بشه و هیچ قرمزی نداشته باشه
2706