2733
2734
عنوان

بیمارستان میلاد

3436 بازدید | 15 پست
خانم های گل سلام من یکم اطلاعات در مورد بیمارستان میلاد می خواستم کسی اینجا زایمان کرده ؟ و اگر دکتر خوبی میشناسید که توی بیمارستان میلاده لطفا معرفی کنید. پیشاپیش ممنون.
حال همه ما خوب است اما تو باور نکن.
من نمی خوام اعتبار اون بیمارستان رو زیر سوال ببرم یا تهمتی بزنم ولی خاله من اونجا زایمان کرد و یه خاطره بسیار بد از اون موقع توی ذهن همه ما مونده. طوری که فکر نکنم دیگه کسی از بین فامیل ما حاضر بشه بره اونجا.
اگر مشکل خاصی نداری و فقط می خوای از بیمه استفاده کنی می تونی از بیمارستان اقبال هم سوال کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه بیمارستان میلاد با اینهمه امکانات و تجهیزات و ظاهر خوب و تمیز ، برخورد پرسنل این بیمارستان مخصوصاً در بخش زایمان خوب نیست. فکر می کنند با مجرم طرف هستن تو خودت ترس و نگرانی داری، درد داری، سرت داد می زنن جواب سوالهاتو نمی دن... خلاصه وحشتناکه. تازه هر دکتری که شیفت کارش بود میاد بالا سرت اون هم وقتی نوزاد رو می خوان بگیرن. بخیه های من از سزارین بیشتر و دردناکتر بود.
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2728
من اونجا زایمان کردم برخورد پرسنلش خیلی بده من الان باردارم با اینکه مشکل مالی دارم اونجا نمیرم مگر سزارین باشی و دکتر خودت بیاد بالا سرت یک نفر از بخش مدیریت بیمارستان به من خانم دکتر گروانچی رو معرفی کرد
سلام منم به دلیل حاملگی خارج رحم تو بیمارستان میلاد عمل شدم من از برخورد پرسنل و دکترم ناراحت نیستم چیزی که منو خیلی اذیت کرد اینه که بعد عمل اگه دوباره بخوای پیش دکترای همون بیمارستان تحت نظر باشی وقت گرفتن خیلی مشکله . اگه آزمایش یا سونو از بیرون ببری قبول نمی کنن و میگن که آزمایش ها و سونو هایی که دکترای خودشون بنویسن قبول میکنن وقت گرفتن تو این بیمارستان کار سختیه . در ضمن من همر کاری که کردم نتونستن به پرونده ام دسترسی داشته باشم تا بدونم ضمن عمل چه اتفاقی برام افتاده و وضعیتم چطوریه
2738
در مورد افتضاح بودن وضعیت بخیه توی میلاد صد در صد موافقم. خاله من رو اصلاً نصفه بخیه زده بودند و یه مورد اشتباه پزشکی خیلی بزرگ داشتند که البته با وجود اصرار همه ما خاله من به خاطر وضعیت بچه ش که نیاز به مراقبت دائم داشت از خیر شکایت و پیگیری موضوع گذشت ولی مشکلی که برای بچه پیش اومد کاملا جدی بود و ممکن بود منجر به مرگش بشه
سلام
به نظر من بیمارستان خوبیه
من خودم قرار برم اونجا . تعریفش رو هم زیاد شنیدم . هر چند هستند انگشت شمار کسانی که ناراضی بودن که این نارضایتی بیشتر مربوط میشد به برخورد پرسنلش که به نظر من زیاد مهم نیست . مهم اینه که متخصصین خوبی داره و دستگاهها و تجهیزاتش هم عالیه (اینو از چند تا دکتر متخصص شنیدم که اونجا هم کار نمیکنند)
سلام بیمارستان میلاد شلوغ و بزرگه برای همینم شاید زیاد رسیدگیشون خوب نیست

راجع به پرونده پزشکی هم شرمنده این مورد فقط با درخواست به ریاست بیمارستان و پیگیری اداریتون اونم نه همه پرونده رو میتونید بررسی کنین مگه شاکی باشین از راههای قاونی

من چون رشته ام اینه و کارمند تامین اجتماعیم و با سیستم مدارک پزشکی میلاد اشنایم گفتم چه اصراری به میلاد دارین حال؟

این همه بیمارستان خلوت و عالی تو تهرانن مراکز سازمان مراجعین زیاد دارن نوبت دهیشونم خیلی سخته درکتون میکنم حال اگه کسی ضروری نوبت میخواست بگه از همکارای اونجا براش بگیرم این پیشنهاد منه رو میلاد خیلی حساب نکین درسته امکاناتش خوبه اما به سختهیایی داره نمی ارزه
2706