2726
آی منم همین مشکلو دارم یه بار که رفتم دکتر گفت کبدت خوب کار نمیکنه ولی چون باردار بودم گفت الان نمیشه بعدا بیا دارو بدم منم دیگه نرفتم
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
ببین عزیزم پنبه رو بردار بهش بتادین بزن یکبار صبح یکبار عصر به مدت بیست دقیقه حدود دوهفته به جاهایی که جوش زده بزن همشون میرن ردخور نداره بهتر از هر دارو و کرمی هست
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منصوره (مامان ماهان) نترس خانمی رنگی نمیشی با اب میره
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
رو باسن و بگید چیکار کنم
یدفه 18 سالگی رفتم
دکتر ازین دارو ها داده که پوست پوست میشه صورت ازونا داده
این سری میخام برم بگم دکتر یه چیزی بده بخورم بره مردم از بس جوش زد
از 15 سالگی یکریز میزنه صورتم دیگه همه لک و لوک شده
2706