2726
عنوان

زایمان در آب- زایمان بدون درد

| مشاهده متن کامل بحث + 53386 بازدید | 115 پست
سلام امروز 36 هفته و1روزمه میخواستم چند تا توصیه کوچولو بکنم سعی کنید بیشتر دردتون رو توی خونه بکشید تا مدام توی بیمارستان معاینه نشید ولی اگر نشت مایع امنیوتیک داشتید سریع به بیمارستان برید دلیلش اینه که وقتی پرده های جنینی پاره میشن ممکنه سر جنین هنوز هنوز درون لگن فیکس نشده باشه وسر شناور بچه باعث بشه مثلا بند ناف بیرون بزنه که بهش میگن پرولاپس بند ناف خیلی هم خطرناکه خلاصه که حواستون جمع باشه مامانا. در ضمن همونطور که میدونید امپول فشار همون هورمون اکسی توسین هست که باعث انقباضات رحم میشه وروند زایمانو سریع میکنه الانم فصل نارنگی به محض این که دردتون شروع شد می تونید نارنگی{اکسی توسین طبیعی} بخورید البته زعفران هم اکسی توسینه طبیعی ولی به دلیل اینکه ممکنه جفتو جدا کنه خطرناکه اینم توصیه های امروز من امیدوارم کمکتون کنه
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...
راستی تی تی جون میخواستم یه چیزی تعریف کنم برات دیروز کلاس داشتیم توی بیمارستان یه خانمی زایمان در اب کرده بود بچه اش هم توی اب به دنیا اومده بود اصلا اپی نخورده بود از تهران اومده بود طفلی فقط برا زایمان در اب یاد تو افتادم که گفتی فقط اکبر ابادی داره ولی خوب خانمه میگفت خیلی ارزش داره براش دکترش هم خیلی راضی بود انقدر زود زایمان کرده بود که میگفت یکی دیگه هم میخوام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رویا ماساژ پرینه انجام بده از الان

برش نمیخوری یا کم

من خیلی پشیمانم

البته کم بخیه خوردم

ولی اگه اونم نبود دیگه عالی بودددددددددددد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
رویا جوووووووووووون مرسی عزیزم که یادم بودی..................................
وای چه جالب پس این که ادم از شهری بیاد به شهره دیگه برای زایمان غیره ممکن نیست.........فوقش ادم از 1 ماه قبل میاد یه سوئیت میگیره نزدیک بیمارستان تا وقت زایمان برسه......
شاید تا زمانی که من بخوام نی نی رو بیارم سال 92
اگه تو تهران بیمارستان مناسبی پیدا نشه.................
احتمال این کار که بیام شیراز هست.....

مرسی از این خبری که بهم دادی ...............امیدوار شدم
بوووووووووووووووووووووووووووی
ایشالا شما هم زایمان خوبی در پیشه رو داشته باشی.....
برای دخترم ...
این روزا هرکس گفت : دوستت دارم. نپرس چقدر ؟؟بگو دقیق تا کی...؟؟

Lilypie Maternity tickers
2728
تی تی جون من فکر کردم بارداری چقدر خوب که از همین حالا تحقیق میکنی اانشالله تا اون موقع چندتا بیمارستان خوب واسه این کار تو تهرونم پیدا میکنی نگران نباش برام دعا کن
مطمئنم بهترین زایمان رو خواهی داشت عزیزم........................

اره دیگه از بس از زایمان میترسم دنبال اروم ترین و کم مداخله ترین راهم.................سزارین دوست ندارم.............
از طبیعی معمولی هم وحشت دارم................

کلا من عاشق ابم
و با اب خیلی ارامش میگیرم همیشه..........
واسه همین دنبال زایمان در اب هستم
وگرنه خیلی روشهای زایمان بدون درد دیگه هست که حتما شما هم میدونید
برای دخترم ...
این روزا هرکس گفت : دوستت دارم. نپرس چقدر ؟؟بگو دقیق تا کی...؟؟

Lilypie Maternity tickers
رویا جان به ما گفتن با روغن زیتون

خودت انجام بده

روش درستشو سرچ کن ببین چجوریه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706