2703
2553
عنوان

مهد کودک در منطقه ولنجک

13659 بازدید | 18 پست
سلام مامانا ی خوب و مهربون کسی در منطقه ولنجک مهد خوبی میشناسه من برای شش ماهگی پسرم می خوام دو روز در هفته پسرم را بزارم مهد و برم سر کار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مدیریتش خانم سنایی و بانی شرکا هستن که خانم سنایی بهتر توضیح میده و کارش درست تره راستی زبان فرانسه هم جزو همون برنامه ثابتش هستش و قیمت استخر کل تابستان 400 هزار تومانه یک روز در میان دخترانه و پسرانه......
2720
ولنجک.....بلوار بهزادی.....مهد کودک کلید مهر
22402860
از 2 سال قبول میکنه فکر می کنم
البته این مهد کودک 2 زبانه هستش و زبان اصلیش انگلیسی بعد هم فرانسه ولی مربی زبان فارسی هم دارن
اگر با خانم سنایی صحبت کنید بهتر توضیح می دن
موفق باشید
مامان ماهان جون من تعریف مهد شکوفه های باغ کشاورزی رو هم شنیدم اما مطمئن نیستم دختر خودم رو میخواستم بیارم اینجا اما بعد نظرم عوض شد اما گفته بودن خوبه شهریه اش هم فکر کنم 180 تومنه ماهی
2714
کی میگه خیلی عالیه ؟؟؟؟؟؟

عالی از چه نظر ؟ من ترجیح میدم بچه ام زبان دوم کم کم و دیر یاد بگیره ولی سالم و سلامت باشه .
با کفشی که میرن دستشویی میان توی مهد راه میرن . شما میتونید تحمل کنید این موضوع رو ؟

شلوغیش هم که جای خود.

من هرگز گول زرق و برق و دکور مهد و انگلیسی صحبت کردن دائمی و ... رو نخوردم . سلامت جسمی و روحی دخترم مهمترین بود برام .
. . . Life is Live
من که اصلا از مهد کلید خوشم نیومد به نظرم قصه من بهتره ولی شهریهش بالاست
ساترا آموزشش بد نیست ولی من از فضاش خوشم نیومد مربیاش هم خیلی بی حوصله بودن
آوین مربیاش مهربونن فضاش شاده ولی بهداشتش خوب نیست
مهد کلید اتفاقا به ما نزدیکه ولى من خوشم نیومدکثیفه شلوغه،بله زیاد داره

مهد مهراد فضاش خوبه ولى مدیرشو دوست نداشتم

مهد اوین اصلا نمیشناسم کجاست!!!!

مهد قصه من بهتره ولى شهریه آش خیلى بالاست و اینکه تازه تأسیسه !!!!

مهد ساترا دوستم دختر شو کذاشته راضى بود خیلى برسنل خوش اخلاقى داشته اینکه خلوت تر بود و شهریه آش معقول تره !!!
خدایا به خاطر هر چى که بهم دادى و هر چى که ازم گرفتى ممنونم ،خدایا شکرتتتتتتتتتتتت
من دخترمو گذاشتم مهد مهراد تو زعفرانیه.خیلی راضیم. نکات جالبش که بخوام بگم دوربین دارن که میتونی از خونه بچه ات رو با نت کل کلاسها و همه جا رو ببینی. دکتر هم هروز بچه ها ویزیت میکنه که بچه مریض وارد نشه بقیه مریض بشن.غذاش هم روزانه تو خود مهد طبخ میکنن و میتونن مامانا نوبتی نظارت کنن همه کارمندا و بچه های مدیر و معاون که تو مهدن از همون غذا میخورن. سه زبانه هم هست.استخر هم داخل مهد دارن.من خیلی نگران بد بودن کادر بودم که اینجا خونده بودم یکی گفته بود ولی خانم محنتی مدیرش که دوتا پسرش مثل بقیه بچه ها اونجا بودن خیلی خوب بود.معاون مهد خانم حریریان بود که اونم پسرش تو مهد بود و خیلی نظارت خوبی دارن
2706