موضوع: فرزند پسر مي خوام + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 2 مهمان
ninanella پست ها : 35عضویت:1388/9/13
1389/4/12 - 12:02 عصر
سلام .
من يه دختر 2 سالو نه ماه دارم و مي خوام بعد از ماه رمضان اقدام به بارداري دوم بكنم . دلم مي خواد اين يكي پسر باشه .
مي خوام بدونم چه رژيم غذايي رو بايد رعايت كنم و آيا كسي هست كه تونسته باشه با انجام دادن اين كارها نتيجه بگيره؟؟؟؟
ايليا پست ها : 696عضویت:1388/6/14
1389/4/12 - 12:05 عصر
بيا به اين كلوپhttp://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=4404&ChatDate=12-4-1389&PostID=6457502#6457502
پسر جيگرم عاشقانه ميپرستمت
SHADI پست ها : 1553عضویت:1388/1/25
1389/4/12 - 12:15 عصر
عزيزم بيا اين كلوپي كه ايليا جون ادرسش و گذاشته متوجه ميشي

تمام اين رژيم ها يه احتماله و هيچ چيز صد در صد نيست دو تا از بچه هاي كلوپ مو به مو همه چيه و رعايت كردن ولي نشد
mania2073 پست ها : 106عضویت:1389/3/11
1389/4/12 - 12:16 عصر
دارو عطاري ميگن خوبه عطاري كارشناسي باشه لبنيات و ترشيجات وپياز نخور از 2 ماه قبلش اگه ميخواي برو پيش كارشناس تغذيه براي بالا بردن يون سديم و پتاسيم و پايين اومدن كلسيم جهت قليايي شدن محيط واژن وخون اما فراموش نكن خواست خدا اول همه ست موفق باشي
رومينا مامي پارسا پست ها : 637عضویت:1388/7/15
1389/4/12 - 12:35 عصر
يه كتاب خوب برات معرفي مي كنم

خودم نتونستم ازش استفاده كنم اما يكي از دوستانم استفاده كرد و نتيجه ديد.

اسمش هست دختر يا پسر (روش علمي انتخاب جنسيت فرزند)

نويسنده: پرفسور لاندروم بي شيتلر - دكتر مهدي فلاح
1389/4/12 - 12:41 عصر
اقدامات لازم در شروع روزهاي تخمك گذاري:

?-روزهاي تخمك گذاري تغذيه شامل مواد زير باشه خوبه

غذاي اصلي:برنج و مرغ و گوشت تازه

صبحانه:مربا (ترجيحا توت فرنگي) و كره

ميوه: موز -توت فرنگي -

ساير خوراكي ها: نوشابه گاز دار چون قند زيادي داره-خرما- دارچين و هل دم كرده -خيار شور-چيپس

تغذيه آقا: پسته و بادام زياد بخورد .گوشت قرمز نخورد .موز هم بخورد

نحوه نزديكي:

?- سعي كنيد بچه ها را اگر داريد خونه يكي از اقوام بگذاري

?-آقا نيم ساعت قبل از نزديكي يك فنجان قهوه بخورد(سرعت اسژرم را بالا مي برد)

?-آقا بعد از خوردن قهوه يك ربع يخ روي بيضه بزارد

?-خانم با جوش شيرين خودش را بشورد .(طبق روش پست قبلي)

?- قبل از شروع نزديكي هر دو سه بار بسم الله بگويند

-قبل از نزديكي هر دو موز و خرماي زياد بخورن

?-آقا دست راستش را روي سمت راست شكم خانم گذاشته ? بار انا انزالنا بخواند

?- اگه خانم توانست قبل از اقا ارضاء بشه اگه نشد هم مهم نست

?- نوبت آقا كه شد خانم هنگام نزديكي به حالت سجده بايستد

?-حركات رفت و برگشتي كم باشد .تا حباب هوا ايجاد نشه

??- بعد از انزال آقا ?? دقيقه به همان حال متصل به هم بمونيد اين مدت زماني است كه طول مي كشه اسپرم از مايع مني جدا بشه

??- زن از رختخواب بيرون نياد و به سمت راست حد اقل دو ساعت بخوابد و بدنش گرم نگهداري بشه (آقا زحمت پتو را بكشه(

??-خانم همونطوري كه سمت راست دراز كشيده يك موز و چند تا خرما بخوره .)بعدش من تا صبح خوابيدم (اگه خوابتون نبرد لا اقل دو ساعت همونطور بمونيد بعد دوش بگيريد

تمام اقدامات بالا در شب هاي بعدي تخمك گذاري بايد رعايت بشه و توكل بر خدا از همه چيز مهمتره . اگه حاملگي اتفاق افتاد در ماه اول بارداري سوره اعلي سمت راست شكم نوشته بشه و اگر نيافتاد توكل برخدا ماه بعد تكرار شود .احتمال دارد مجبور شيد چند ماه اين كار را انجام بديد .ولي رژيم غذايي را يك ماه بيشتر نداشته باشد ماه هاي بعدي فقط روزاي تخمك گذاري رژيم بگيريد چون كمبود كلسيم در چند ماه رژيم بدن را ضعيف كرده و ممكنه نتيجه عكس بگيرييد
-مصرف تخمه آفتابگردان هر روز
2- مصرف غذاهاي شور از قبيل خيارشور و چيس
3- مصرف خرما؛ كشمش؛گردو؛بادام زميني؛برگه زردآلو
4-هويچ؛ سيب زميني؛ گوشت مرغ؛تخم مرغ؛ ميگو؛قارچ؛ ذرت؛كاهو؛اسفناج
5- استفاد از ميوه هاي شيرين از چند روز مانده به زمان مقاربت(موز؛توت فرنگي؛سيب؛طالبي؛گيلاس؛زرد آلو)
6-مركبات و ميوه جات
7-گوشت قرمز و حبوبات هفته اي يكبار ميل گردد.
1389/4/12 - 12:43 عصر
براي داشتن نوزاد دختر

1-خانم ها از غذاهايي با كلسيم و منيزيم بالا استفاده كنند . لبنيات بخصوص شير و ماست - ترشي - تخم مرغ - كرفس - پياز - كاكائو - غذاهاي شيرين - نخود سبز - لوبيا سبز را زياد استفاده كنيد و مصرف نمك را به حداقل برسانيد .اين كار رو بايد دو تا سه ماه قبل از بارداري شروع كنيد چون ديرتر فايده اي نداره .

2- سعي كنيد 3-2 روز قبل از تخمك گذاري نزديكي داشته باشيد و به ارگاسم نرسيد چون در اين حالت به علت قليايي شدن و انقباضات ايجاد شده كروموزومهاي Y زودتر خودشون رو به تخمك ميرسونن .دخول نبايد عميق باشه .

3-قبل از نزديكي با محلول رقيق شده سركه ( سركه و آب) براي شستشوي خود استفاده كنيد تا محيط اسيدي شود .

41/ براي داشتن نوزاد پسر

1- آقايان از سه ماه قبل بايد روزانه يك قرص اسيد فوليك و يك قرص ويتامين ث مصرف كنند و همانطور كه گفتم بايد از پوشيدن لباس زير و شلوار تنگ - نشستن طولاني روي صندلي - گرفتن دوش آب داغ خودداري كنيد .

2- آقايان از مصرف غذاهاي كنسرو شده خودداري كنند .

خانمها از دو ماه قبل غذاهايي مانند موز - كاهو - توت فرنگي - خرما - هل - زعفران - دانه هاي روغني - كره - گوشت قرمز - سيب و برنج و غذاهاي نمكي را استفاده كنيد .

4- خانمها لبنيات را براي اين مدت از رژيم غذايي خود حذف كنند .

5-لقاح بايد در حوالي تخمك گذاري صورت بگيرد .

6- قبل از لقاح آقايان كيسه يخ روي بيضه ها قرار داده و خانمها از شستشو با محلول جوش شيرين رقيق شده با آب استفاده كنند .

7-دخول بايد عميق بوده و خانم به ارگاسم برسد .
اين ويتامين ها در باروري و بارداري سالم خيلي مهمند ويتامين E .C روي و سلنيوم. و مهمترينشون روي است و چون اين مواد فقط در بعضي مواد غذايي خا ص هست و عواملي مانند الودگي هوا نوع رژيم غذايي استرس ميتونه تاثير منفي روشون داشته باشه بهتر كه به صورت مكمل استفاده بشه.عنصر روي در وزن گيري زمان تولد جنين و افزايش قد كودكان نيز خيلي مهم است و اكثر ايراني ها از كمبود ان رنج ميبرنند
پسر زن:( بالا بودن سديم و پتاسيم و كم بودن كلسيم و منيزيم)غذاهاي شور - موز - خرما - هويج - سيب زميني - جگر - دانه‌هاي روغني- كره - مركبات- زردآلو- آناناس- موز- هلو- گلابي- سيب- گوجه سبز- آلو- خيار- گيلاس- تمشك- توت فرنگي- انجير- خربزه- آب انگور- آب ميوه و سبزي- حبوبات- كنگرفرنگي- گوجه فرنگي- چغندر قرمز- زيتون- ذرت- نخودسبز- سيب زميني- سبوس- گندم- شاه بلوط- تره شاهي - نوشابه گازدار- قهوه- چاي- مايونز. استفاده از ميوه‌هاي شيرين محتوي گلوكز در روزهاي تخمك گذاري - زن غذايي بخورد كه خون او هنگام آميزش ترش و قليايي شود- زن يكي از نخستين روز عادت ماهيانه دوبار جوشانده كاسني خورده و ميوه هاي ترش مثل انگور، توت فرنگي، تمشك و مركبات ميل نمايد.رژيم حداقل 2 ماه قبل از بارداري-رژيم غذايي كم ‌انرژي تولد نوزاد دختر منجر -شستشوي مهبل با محلول جوش شيرين - رسيدن زن به اوج لذت جنسي قبل از مرد مرد:مرد مواد غذايي نخورد كه خون او ترش گردد - مرد غذا هايي با طبيعت گرم بخورد مانند پسته ، بادام ، فندق، كشمش و نارگيل, شوكالات و مواد قندي ,خرماي زياد ، غذاها و ميوه هاي گرم- چند بار جوشانده كاسني ميل نمايند (بخصوص روزهاي يازدهم تا هيجدهم زمان انعقاد نطفه) -مصرف يكي دو فنجان قهوه ي پر كافئين توسط مرد در 15 تا30 دقيقه قبل از مقاربت مي تواند به اسپرم هاي مولد پسر سرعت بيشتري بدهد(مصرف طولاني مدت و مقادير زياد قهوه ممكن است اثر معكوس داشته باشد.) حدود 70 روز طول ميكشد تا اسپرم مرد به رشد كامل برسد- همزمان با اوج لذت دخول آلت از پشت صورت گيرد- لقاح از 12 ساعت قبل تا 12 ساعت بعد از تخم گذاري منجر به نوزاد پسر(بهترين زمان چند ساعت قبل از تخمك گذاري)- خنك نگهداشتن بيضه باعث افزايش تعداد اسپرم- 4يا5 روز مانده به زمان مقاربت از هرگونه عمل منجر به انزال خود داري گردد
مصرف مواد غذايي كه بايد مصرف آن محدود گردد:
1- شير و ماست و پنير و خامه و سرشير و دوغ
2- ماهي و خاويار و ساردين(به جز ميگو)
3- كاكائو و قهوه و مخمر آب جو (مالشعير)
4- فلفل سبز و كدو و كلم و جوانه گندم و سويا و چغندر قرمز و شلغم.
5- سركه و آب غوره
حالا رژيم غذايي مرد:
رژيم غذايي داراي پروتئن بالا و فسفر بالا و غذاهاي داراي زبيعت گرم و ويتامينC فراوان مي تواند حركت اسپرم ها تعداد اسپرم ها و شكل نرمال اسپرم ها را افزايش دهد.
ماهي-ميگو-مرغ-تخم مرغ-خاويار-فندق-پسته-بادام-گردو-عسل-فلفل سياه-كنجد سياه-موز-خرما-زعفران-حلوا شكري-تخمه آفتابگردان-جگر-پنير دارچين-نارگيلمركبات-تربچه-ريحان-جعفري-نعنا-سير-هل
زن بايد از مصرف شيرينيجات(بيسكويت-قند -شكر-نوشابه هاي گازدار -كيك-مرباو...)خوداري كند شيرينيجات باعث اسيدي شدن خون مي شود ولي براي مرد اشكالي ندارد.
مصرف خرما و عسل وقند هاي طبيعي اشكالي ندارد
ميوه‌هاي كم‌پتاسيم: سيب‌، نارنگي، ليمو، گريپ‌فروت، انگور، گيلاس، توت‌فرنگي، هلو، آناناس، هندوانه، تمشك، زغال‌اخته.

* ميوه‌هاي پرپتاسيم: موز، خرما، پرتقال، كيوي، گلابي، آلو، شليل، زردآلو، طالبي، گرمك، خربزه، ميوه‌هاي خشك.

* سبزي‌هاي كم‌پتاسيم: خيار، جوانه حبوبات، كاهو، كلم، گل‌كلم، كلم بروكلي، پياز، لوبياسبز، فلفل سبز، كدو سبز، بادنجان، شلغم، هويج، تربچه، ريواس، قارچ.

* سبزي‌هاي پرپتاسيم: گوجه‌فرنگي، سيب‌زميني، چغندر، باميه، كدوحلوايي، فلفل تند.

* نكته: پختن سبزي‌ها سبب بالا رفتن مقدار پتاسيم قابل جذب آنها مي‌شود. بنابراين بهتر است سبزي‌ها به شكل خام مصرف شوند

1389/4/12 - 12:46 عصر
در اخر هم از كيت تخمك گذاري يا تست ال اچ استفاده كن و روز تخمك گذاري كمي جوش شيرين بخور و اقدام كن
رومينا مامي پارسا پست ها : 637عضویت:1388/7/15
1389/4/12 - 12:48 عصر
برايه بالا بردن احتمال پسر

بايد زمان تخميني تخمك گذاريت رو بدني و هرچه مقاربت به اين زمان نزيدكتر باشه احتمال پسر دار شدن زياده

يه موضوع ديگه اينكه اسپرم جنس دختر با اسپرم جنس پسر از نظر ظااهري با هم فرق دارن ( x = با دخمل كه بزرگتر و تنبل تر هستش اما در برابر اسيدي بودن دهنه ي رحم دوامش بيشتره)

(y = پسمل كه كوچكتر و سريعتر هستش اما در برابر اسيدي بودن دهانه ي رحم دوام كمتري داره )

پس نتيجه ميگيريم كه اگر دهانه ي رحم و وارژان قلياي تر باشه اسپرم y دوم بيشتري مياره .

هرچه به زمان تخمك گذاري نزديكتر باشيم ميزانه ليزابه ي دهانه ي رحم بيشتره و محيطي قليايي تر داره.

معمولاً تخمك گذاري چند روز 13 اولين روز پروييد هستش كه ميشه از طريقه بالا بودن درتجه ي بدن و يا ترشهات قوام داره وارژان كه مثله سفيده ي تخم مرغ بيرنگ و بو هستش فهميد.
*مامي مريم * پست ها : 7844عضویت:1389/3/28
1389/4/12 - 12:52 عصر
چه اطلاعات كاملي.....رعايتشون كه ضرر نداره.....خيلي خوب بود مرثي
1389/4/12 - 2:32 عصر
واييييييييييي
دستتون درد نكنه .
منم مي دونم كه دست خداست اما دلم مي خواد جفتشون جور شن .
البته اگر دختر هم بشه خوبه
سرور پست ها : 90عضویت:1388/11/15
1389/4/12 - 2:37 عصر
فاميل ما براي هر دو بچش كه پسر مي خواست تحت نظر دكتر بود و هر دو بار هم پسر شد. بعضي از دكترا تو اين كار ماهرند.
1389/4/12 - 3:20 عصر
سرور جون دكترش كي بود ؟؟؟
نيناش پست ها : 130عضویت:1388/9/24
1389/4/13 - 1:00 صبح
نكته كه هيچ كس اشاره نكرده داشتنه خونسرديه كامل در اين دورانه.چون اين روش سه چهار مه وقتتو ميگيره پس بايد سعى كنى اصلا استرس نداشته باشى چون تاثيره مستقيم در نظم تخمك گزارى داره
فعاليت ورزشيه منظم نشانه هيه روزه تخمك گزرى رو دقيق تر ميكنه
رفتن به كلاسه قران با هميه كار هيى كه دوستان گفتن
تو همه خوراكى ها خرما
كاسنى واسه شو شو
نمك
هذف كامله لبنييات و كلسيم
و خوردنه مواد پتاسيم دار
طى سه ماه
ستايش پست ها : 225عضویت:1389/2/10
1389/4/13 - 10:20 صبح
سلام. من يك حديث خوندم از حضرت محمد(ص) - ( البته تا اونجا كه يادمه) - فرمودند: جهت پسر دار شدن مرد بهتر است قبل از آميزش گلابي بخورد.-
اينكه چند وقت قبل بخورد را متاسفانه يادم نيست
1389/4/13 - 4:42 عصر
از راهنمايي هاي همتون ممنون .
فقط سوال

بر اساس زمان تخمك گذاري چطوري مي شه پسر دار شد ؟؟؟؟
maloooosak پست ها : 1024عضویت:1391/8/6
1391/8/8 - 2:56 عصر
دوستان عزیزم سلام من به تازگی عضو این سایت شدم از اشنایی با هتون خوشبختم. اگه کسی هست من چند تا سوال بپرسم
ني ني جونم خيلي دل تنگتم من و بابا منتظريم زود بيا......
1391/8/8 - 2:56 عصر
دوستان عزیزم سلام من به تازگی عضو این سایت شدم از اشنایی با هتون خوشبختم. اگه کسی هست من چند تا سوال بپرسم
سميرا مامان کيارش پست ها : 288عضویت:1391/7/22
1391/8/9 - 2:09 عصر
من از دکتری شنیدم که اگه قبل تخمک گذاری نزدیکی انجام شود بچه دختر و اگه بعد تخمک گذاری نزدیکی شود بچه پسر می شود البته اینها همه احتمالاته بازم هر چی خدا بخواد و مهم اینه که سالم باشه
1391/8/9 - 11:56 عصر
به نظر شما 23 سال برا نینی دار شدن زوده؟
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: