2726
عنوان

استفاده ارجنین فریز شده

| مشاهده متن کامل بحث + 47154 بازدید | 30 پست
تپل مپل جان مگه نمی دونی که جنین فریز بهنتر جواب می ده همه که اینو می گن حالا چند سلولی هستن
جنین پنج روزه بهتر جواب میده می تونی بگی برات 5 روزه انتقال بدهند قبل انتقال عصاره میوه به را زیاد بخور برای تقویت رحم عالیه تا میتونی ویتامینم بخور مخصوصا ویتامین دی هرهفته یه قرص 50000 واحدی از سه ماه قبل انتقال بخورحتما این ثابت شده است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوبار عمل آی وی اف از طریق اهدای تخمک کردم و هر دو ناموفق بود !
جنین فریز شده دارم ، هفته پیش آخرین جوابو گرفتم ! آخه مشکل از چی میتونه باشه ؟ مگه بار سوم دیگه شانسی هست؟
هزینه ها بالاست ، دکترا فقط به عمل فکر میکنن ،
هر چی شنیدم انجام دادم ، نشاسته شیرینی پزی ، به ، استراحت مطلق!!!!
صبر شوهرم داره تموم میشه !دکترا میگن چسب جنین و لیزرهیچینگ جواب ندادن!
خدا باهام قهره! دعاهام جواب نمیده!چیکارکنم احتمال موفقیت بالا بره ! اصلا عمل فایده داره اگه آره کی عمل سومو کنم؟
2728
سلام ماری جان ایندفعه قبل عمل حتما هیسترو بکن اینطوری اگر رحمت مشکل برای لانه گزینی داشته باشه برطرف میشه

تپل جان من قبلا نوید می رفتم الان رویان - یه بار زیفت یه میکرو یه انتقال فریز داشتم .همه منفی شد ولی زیفت با اینکه سخته ولی به نظر من بهتره چون من سرزیفتم جنینم بیشتر رشد کرده بود تا میکرو موقعیکه دفع شد فهمیدم ولی سر میکرو معمولی پریود بودم
الان بیشتر جنین 16 سلولی یا 5 روزه انتقال می دهند اونهم به تعداد کم حداکثر دو تا اکثر یکی انتقال می دهند و می گن نتیجه اش بهتره شما کدوم مرکز می روی ؟
به من سر زیفتم که در مرکز نوید بود سیلدنافیل دادند قبل انتقال فکر کنم از دوروز قبلش ولی یادمه که گفت قرصهارا وازینال مصرف کن ههههههههههحالا تو گفتی به شک افتادم دکترت کیه؟
این دفعه خواستی انتقال بدهی در مورد جنین 5روزه با دکترت صحبت کن
خوش به حال این یکی....
عوضی اومدی.....
زهرا جان پارسیان پیش دکتر طاهری پناه رفتم
سه تا سه روزه انتقال داد
وقتی جنینام سه روزه فریز شدن که دیگه نمیشه 5 روزشون کنن که، میشه؟
تو رویان دکترت کی بود؟
من اهدایی بودم
سلام تپل جان خوبی
ننوشتی اهدایی چی /جنین یا تخمک بهر حال هر کدوم باشه خوب جایی رفتی رویان که نوبت انتظارش خیلی طولانیه ولی مراکز خصوصی خیلی بهترن من قبلا که نوید می رفتم پر بود از خانمهایی که اهدا کننده بودند و خیلی ساده و راحت بود پیداکردن اهدایی .
من فکر می کنم میشه اینکارو کرد یعنی جنین سه روزه فریز را 5 روزه اش بکنن بعد انتقال بدهند البته فکر می کنم مطمئن نیستم
البته جنین 5 روزه این ایراد را داره که ممکنه اصلا جنینی واسه ادم نمونه و معمولا یکی بیشتر نمی مونه .
البته اینهم بگم دوست من اخیرا رویان 5 روزه انتقال داد جوابشهم منفی شد ههههه خودمم هنوز این ریسک را نکردم ولی با دکترت در این مورد صحبت کن
منکه از رویان فعلا خیری ندیدم . وخیلی هم شلوغه نوید راحتتر بودم شاید دوباره برگردم نوید
دکترم اکثرا خانم دکتر غفاری هست اکثر دکترهای رویان خانمهای خیلی جوونی هستن و دکترت تصادفی انتخاب میشه و ممکنه هر دفعه عوض بشه اگر بخواهی زودتر وقت بگیری و دکترت خانم دکتر اشرفی یا معینی باشه که مشهورند باید از طریق مطب خودشون اقدام کنی و فقط برای عمل بری رویان
سلام
.پیشنهادم این است که:
1-مهمتر از همه این موضوع که به خدا توکل کنید خداوند در قران مجید می فرماید: گاهی شما چیزی را می خواهید در حالی که خیر شما در آن نیست. نتیجه ایمان قلبی به خداوند یقین و ارامش است. و من مطمئنم اگر ممکرر دعا کنید و از خدا بخواهیم حاجت روا هستیم
2-سه روز اول انتقال استراحت مطلق ضروری است،حتما از توالت فرنگی استفاده کنید.
3- باید ارامش داشته باشید و اصلا زیاد به جواب فکر نکنید.

4- فکر مثبت و جملات تاکیدی مثبت خیلی کمک می کند.توصیه می کنم کتاب شفای زندگی ترجمه گیتی خوشدل را مطالعه کنید .
بهترین و زیباترین لحظه ها کنار ثمره زندگی و کودک دلبندتان را برایتان آرزو می کنم.
2706