2410
2713
من الان توی ماه 7 هستم دکترم صفارزاده هستش ولی باهاش که صحبت کردم گفت بین 800 تا 1 ملیون زیر میزی میگیره حالا میخوام دکترمو عوض کنم به نظرتون دکتر بیدگلی بیمارستان پارسیان بهتره یا حجتی بیمارستان عرفان؟
خواهشا کمک کنید
سلام
بهش نمیگن زیر میزی عزیزم .اون دستمزدی که دکتر تو مطب میگیره دکتر منم می گیره اما گفته 400-500 تومن می شه .من تعریف دکتر بیدگلی رو شنیدم بیمارستان پارسیان میره .دکتر من بیمارستان عرفان و گفته هزینه دستمزدشو تو بیمارستان کم میگیره بجاش تو مطب می گیره البته کلا به ضرر ما میشه چون اگه رو پول بیمارستان حساب کنه بیمه تکمیلی میده اما اونجوری باید پول نقد تو مطب بدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
به نظرم دکتر حجتی عالیه....

من هم قراره عرفان برم.... خودش هم از بین بیمارستانایی که بود عرفانو پیشنهاد داد....خیلی خانم خوبیه و وقت میزاره برای مریضش....

اگه یه بار پیشش رفته باشی دیگه این سوالو نمیپرسیدی
2714
فریبا جان. من 4 ماهم هست و دکتر منم صفارزاده است و می خوام عرفان زایمان کنم... در مورد هزینه خود بیمارستان هم چیزی می دونی؟ یعنی علاوه بر دستمزد خود دکتر، به بیمارستان چقدر باید بدیم؟؟؟
سلام عزیزم من توی بیمارستان پارسیان زایمان کردم و دکترم خانم دکتر بیدگلی بودن از همه چیز راضی بودم
و خوب بود البته به قول دوستمون اونی که میگی زیر میزی دستمزد دکتره که دستمزد بیدگلی یک سال و نیم پیش یک و نیم میلیون تومن بود وکل هزینه حدودا 2میلیون و 600هزار تومن شد
سلام دوست عزیز

دکتر افسانه محمدزاده تو بیمارستان عرفان وپارسیان عمل میکنن و"""هیچ""" مبلغی رو به اصطلاح زیر میزی نمی گیرن ودکتر خیلی خوب وبا تجربه ای هستند.

اگر خواستید بفرمایید تا شمارشو براتون پیدا کنم.
الان فقط موبایل خود خانم رو دارم.
2706