2726
پسرم 6 ماهشه زایمان سزارین داشتم تا ماه قبل پریودم منظم بوده ولی ماه قبل یک روز عقب انداختم و این ماه الان 5 روزه که عقب انداختم و هنوز پریود نشدم ب ب چک هم منفی بود می شه راهنمایی کنید؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی عزیزم دو روز پیش ب ب چک تست کردم منفی بود خدا کنه باردار نباشم بچم خیلی کوچیکه بارداری اولم هم استراحت مطلقی بودم رحمم دو شاخه طفلی بچم اذیت می شه تا چند روز احتمال عقب افتادن هست؟

2728
تا هر وقت که شیر میدی همینطوریه منم تا 6 ماه منظم بود الان 3 ماهه که نشدم ..دکتر که رفتم از حاملگی داد منفی بود ..بهم گفت اشکالی نداره و طبیعیه و امکان داره طول بکشه که دوباره بشم
باران باش و ببار ..اما نپرس پیمانه های خالی از آن کیست ...
من که تا شیر میدادم پریود نشدم. نمیدونم چطوره. اما با این نگرانی که داری بهتره از یه روش مطمئن برای جلوگیریت استفاده کنی عزیزم
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم
من 7 ماهه زایمان کردم . تا 5 ماهگی اصلا پریود نمی شدم . الان دو ماهه که پریودم نا منظمه هر بار 7 روز عقب می ندازه ....... نگران نباش طبیعیه .
می دانم که ما خلق شده ایم تا به دیگران کمک کنیم , اما نمی دانم که دیگران برای چه خلق شده اند .... ( مارگارت آتوود )
وای خداعمرتون بده ،داشتم میمردم از نگرانی،بچه ام 6 ماهشه تا حالا مرتب پریود شدم الان 2 روزه عقب افتاده با اینکه بیبی چک منفی هست باز نگران بودم با خوندن مطالبتون کمی آروم شدم امیدوارم مشکلی پیش نیاد...
یه موقعی پیش میاد که زیاد شیر میخورن و پری با کمبود خون مواجه میشه و نمیشه
اگه باردار نباشی بله طبیعیه که عقب بیوفته
من 11 روز عقب انداختم از استرس داشتم میمردم که بی بی چک منفی نشون داد
امتحان کن
گروه کامپیوتری و ارتباطات روماک http://hostnic.org/url/53
نی نی من 5 ماه و نیمشه، سزارین کردم شیر خودم رو میدم اما تا الان پریود نشدم. بی بی چک گرفتم الهی شکر منفی بود. ما مامانا همیشه باید بترسیم انگار
اگر خداوند فقط و فقط تکه‌ای زندگی در دستان من میگذارد،به هر کودکی دو بال هدیه می دادم،رهایشان می کردم تا خود بال گشودن و پرواز را بیاموزند.
وای منم دارم میمیرم من از همون اول که زایمان کردم بعد از اتمام خونریزی یه هفته بعد مریض شدم وتا الان میشدم ولی منظم نبود چند روزی عقب وجلو میشد نهایتن دیگه چهار پنج روز ولی حالا دوازده روزه عقب انداختم ومطمئنم که تو اقدامی ها حواسم جمع بوده ولی حالا ترس برم داشته بچم همش ده ماهشه ... امید وارم به خاطر شیر دهی باشه چی کار کنم...........:
عاشقتم مامانی""" Z"""" هدیه آسمونی من 92/10/18
سلام دوستان منم پسرم نه ماهشه از پنج ماهگیش پریود میشدم الان دوازده روزه عقب افتاده پریودی دارم میمیرم آزمایش خون منفی سونو خوب نه کیست نه توده نه دستگاهی تشکیل شده فقط گفت دیواره رحم ضخیم شده اگه پریود نشم باید کورتاژ کنم دعا کنید برام به نظر شما طبیعیه هنوز دکتر زنان نرفتم آمپول زدم که پریود بشم هنوز خبری نیست وزنم خیلی کم شده
2706