2726
دوستان سلام . من پسرم 6ماه و نیمه شده خیلی بغلیه . شیطنتش هم زیاد شده. دو هفته ای می شه سرکار اومدم . مجبورم بذارمش مهد . می خواستم ببینم کسی در مورد مهد کودک بلوط (خیابان حاجی صادقی ) و یا مهد شادزی (میدان 44 نارمک) اطلاعی داره ؟
سلام به همه مامانا خوب
من تازه به گروه شما پیوستم نارمک میشینیم (از کودکی خودم تا حال ) کاملا مسلط هستم دختر من 3 سال سیمای فرشتگان رفت ولی من اصلا راضی نبودم و چاره ای هم نداشتم چون مهد بهتری سراغ نداشتم
الان نیاز دارم که دخترم بره مهد کمکم کنید مهد خوب پیدا کنم
سلام کجال جون.ببین دختر من میره کلاس موسیقی و مدیر اونجا با خیلی از مهدهای منطقه اشناس و کاملا روی اونها شناخت داره٠راجع به مهد سیمای فرشتکان هم اصلا نظر خوبی نداشت و مهد بلوط توی میدون ٩٣رو به من معرفی کرد و من ٤ ماهه که ثبت نام کردم و واقعا راضی ام و همش دعاش میکنم٠به اونجا هم یه سر بزن با اینکه بزرک نیست اما واقعا عالیه و رسیدکیشون حرف نداره٠
رهام قشنگم 92/3/23پا به این دنیا گذاشت خوش اومدی عشققققققم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پسر من از یکسالگی مهد بلوط میره قبلا توی خ حاجی صادقی بودن اما حالا میدان 93 هستن علیرغم دوری راه ما 5/2 که دارم پسرم سام رو میبرم مهد بلوط که از هر لحاظ که بخواهید اونجا بچه ها آرامش و محیط شاد رو تجربه میکنن خانوم های صالحی که مدیر مهد هستن از ادب و نزاکت و چشم و دل سیری هیچ چیزی انصافا کم ندارن باید برید تا باور کنید از تغذیه سالم گرفته تا بهداشت و سایر مسائلی که یک مادر حساس حتما بهش فکر میکنه
سلام دوستان عزیز پسر من آرتین است و 3 سال است که در مهدکودک سیمای فرشتگان است باید بگم که من از سیمای فرشتگان خیلی راضی هستم آرتین مهد را خیلی دوست دارد و با خوشحالی به مهد می رود راستش نظر من این است که بچه ها چون کوچک هستند حتما باید در محیطی باشند که تمیز باشد و در این مهد دیده ام که بسیار به نظافت و تمیزی محیط ،کلاس ها ،سرویس بهداشتی اهمیت می دهند ،بچه ها بدون دست شستن تغذیه و ناهار نمی خورند و مدیر مهد سخت گیری زیادی در خصوص بهداشت می کند ،از نظر آموزش هم می توانم بگویم که بسیار خوب عمل می کند و آرتین چیزهای زیادی یاد گرفته،من فکر می کنم که اگر هزینه ای دریافت می گردد صرف کیفیت کار می شود البته هرجایی کمی و کاستی های خودش را دارد ولی من کاملا راضی هستم.
سلام دختر من بهین در سیمای فرشتگان است چیزی که در شروع آوردن بهین به مهد به من آرامش می داد دسیستم دیدار از منزل مهد بود و من می توانستم به راحتی بهین را در کلاسش ببینم و هر وقت که نگران بهین می شدم اگر مراجعه می کردم یا زنگ می زدم بدون مانعی من را حمایت می کردند من فکر می کنم اینها نشانه پنهان نبودن چیزی از چشم والدین است .
سلام دوستان من پسرمو 2 ماهه میبرم مهد بلوط ولی میخوام مهدشو عوض کنم. کسی بچشو موسسه مطالعه و خلاقیت توی خیابون گلبرگ گذاشته؟ میخواستم در مورد اونجا اطلاعاتی بگیرم. خودم رفتم شعارهاشون خوب بود ولی در عمل نمیدونم! به نظرم خیلی با دیسیپلین هستند. میشه زودتر کمکم کنید من 2روز بیشتر فرصت ندارم. ممنونم
سلام دوستان من پست قبلی رو هفته پیش نوشتم ولی کسی جوابمو نداد و من در نهایت تصمیم گرفتم پسرمو ببرم موسسه مطالعه و خلاقیت. در طی این هفته که همه چیز عالی بود و پسرم با علاقه میره اونجا و شاد برمیگرده برعکس مهد بلوط که قبلا میرفت و پسرم خیلی اذیت شده بود و تحقیرش کرده بودند چون نقاشیشو خوب نکشیده بود!!!!!!!دقت کنید که پسرم هنوز سه سالشم نشده ! گذشته از این موضوع رسیدگی به بچه هاو مراقبت و کیفیت غذاو عدم استفاده از وسایل بازی ومدرک مربیاشم جای تامل داره. در هر صورت من که پسرمو از اونجا بردم ولی اگر کسی اطلاعاتی در مورده هر کودوم از مهدایی که گفتم خواست برام لطفا پیغام بفرسته من در خدمتم
سلام به همه ،مامان پارسا می شه از این موسسه بیشتر بگی برام؟دخترم سه سالشه می خواستم بذارمش مهد پست شما رو دیدم ترغیب شدم بذارمش اونجا نمی دونستم یه همچین جاهایی هم برا بچه ها هم باشه اگه شعار خالی نباشه که خیلی خوبه
من پسرمو امروز بردم موسسه مطالعه و خلاقیت. بعد از کلی سرچ و جستجو چون می خواستم یه مهد خاص اسمشو بنویسم. راستش میخواستم آموزشهاش هدفمند باشه. چون پسرم عاشق یادگیریه ولی خب چی بگم. برخلاف تبلیغاتی که ازش دیدم به دلم ننشست. بچه 3 ساله رو با بچه های 5 ساله یه جا گذاشتن و پسر من که تا حالا یه لحظه هم از من دور نبوده رو بردن تو کلاس و اجازه ندادن من برم. آخر سر که خیلی بی تابی کرد فقط اجازه دادن پشت در وایستم و در رو هم مربی همه اش می بست. بچه ام همه اش استرس داشت که منو نمی بینه . مربی هم خیلی بداخلاق و تند بود انگار بچه ها اومده بودن سرباز خونه. به بچه های به اون کوچیکی میگفت مگه نگفتم بدون اجازه من از جاتون پا نشیدو خلاصه گفتم آموزش تو سرتون بخوره، شادی و سلامت روحی بچه ام از همه چیز مهمتره. حالا هم تصمیم گرفتم خودم برای بچه ام برنامه ریزی کنم. بنظر من مربی اگه بامحبت باشه بد قلق ترین بچه رو هم رام می کنه

سلام من يه پسر ٢ ساله و يه دختر ٦ ساله پيش دبستانى دارم هردو بردم مهدكودك به آيين توى هفت حوض گلبرگ شرقى خ مصطفوى خ ابراهيم تازه افتتاح شده خيلى خيلى راضيم انگارتو نارمك همچين مهدى كم بود همه جوره عالين آموزش تغذيه فضاى بزرگ من چون خودم دوتا بچه دارم ميذارم ميرم سركار ديگه واقعا خيالم راحته به خاطر همين دلم ميخواست مادرهايى كه مشكل منو داشتن و نميتونستن به هر جا اعتماد كنن اونا هم بتونن مثه من راحت بشن من پسرم رو ٥ تا مهد عوض كردم اما اينجا واقعا راضيم خدا خيرشون بده

2706