2733
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3397126 بازدید | 46604 پست
خانومی مبارکه. خیلی خوب و شیکه. بینی منم نامتقارن بود. 45 روزگی دکتر آمپول زد متقارن شد. ولی هنوزم ورم داره. 22 مرداد عمل کردم. خودم متوجه تغییر نمیشم اما دوستام دیروز دیدن منو گفتن هر هفته بهتر میشه بینی ت. البته مال من بعد عمل قوز نداشت. ولی از خیلی ها شنیدم که قوز داشتن برطرف شده. امیدوارم برطرف بشه. نگران نباش. رفتی دکتر ازش بپرس.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه آمپولش اصلا درد نداشت. ولی یه بخیه کشید یه کمی درد داشت.
اگه ببینه لازمه میزنه. مال من آخه بدجوری یه طرفش ورم ش زیاد بود. من نگران بودم نکنه پره ها همین طور بالا پایین بمونه و تیغه کج باشه. اما چند رو بعد از آمپول کاملا متقارن شد. الان کناره های بینی م دست میزنم ورم داره.
2728
شکیبا جون خوب شده بینیت عزیزم چون عملت باز بوده اون قسمتو برش داده شاید به خاطر اون ورمت بیشتره
potential momyبینیت قشنگ شده مبارکه مرسی از اینکه عکس گذاشتی شما هم سر بینیت خیلی گرد بود اوایل؟
مهر ....دکتر یحیوی .راضی نیستم
آره اوایل گردتر بود. الان بهتر شده. نه تیزه نه گرد. کلا اصلا نباید به بینی فکر کرد. من خودم خیلی پشیمونم اون همه نگران بودم. الان راضیم. فقط مشکلم اینه که بینی م همیشه برق میزنه. همش عرق میکنه. اصلا پوستش با بقیه صورتم فرق داره. البته دکتر بهم گفته بود دیگه فقط شبا چسب بزن. ولی وقتی خونه م بازم میزنم :دی
بینیت خیلی طبیعی و خوبه عزیزم .منم زیاد بهش فکر نمی کنم زیادم تو اینه نگاه نمی کنم الان فقط تنها نگرانیم اون قوزه برم دکتر ببینم چی می گهدلمم برای دکتر تنگ شدهاز شخصیتش هم خیلی خوشم میاد
2738
مرسی عزیزم چشات قشنگ می بینه.اره لبم از همون روز اول تکون می خورد ولی می خندم دندونام معلوم نیست البته الان بهتر شده ولی مثل قبل نیست.ایشالا که زود خوب شه عزیزم
خوب می شه عزیزم دیگه باید صبر داشته باشی منم کلا ورمم زیاده حتی بعضی وقتها گوشه ی چشام ورم می کنه پشت لبم هم میادو می ره این ورمه دیگه جز صبر کاری نمی شه کرد
2706