2410
2553
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3395350 بازدید | 46604 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
برات نوشتم دیگه فروز چرا !!!ببین صفحه قبلو
ضمنا اینجا. عکس که بذارى میشه تبلیغ دکیت!!!من پول بهش دادم تبلیغ هم بکنم!!عمرااا..خودش عرضه به اندازه کافی داره مرض هم فراوون داره به من نیازی نیست!
مایده مرجان دماغش چطوره؟شماها از هم خبر دارىن
اره فروز به منم میگه!!!!!!!!!!! میگه این یکی که ایکبیریه! اون یکی که فقط کرده تنها عیب صورتش دماغشه! تو هم که فک می کنی عمل کردی، شدی انجلینا جولـــــــــــــــی

اینم دکتره ما داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2714
بچها بیخیال!!دیگه داریم میریم جاده خاکی!!!
مایده عکس جدید از دماغت بذار اگه دارى ببینم!راستی دماغ دوستت دخی چطوره!!
فروز عکس چند تا از ستاره چند روز قبل دیدم خیلی محشر بود
انجل سرتو بگیر بالا بعدش سرم رو خالی کن تو بینی ات! اینجوری دیگه هیچیش برنمیگرده که بریزه به لباست

اره زیاد بشور!

دزیره سر رو که بگیری بالا خودش میره تو حلق!
اگه اینجوری نشوری که راه تنفسی باز نمیشه!!!!
انجل جون این پماد برای قبل از کشیدن بخیه هست برای اینکه بخیه ها نرم شن راحتر کشیده شن و اینکه عفونت به وجود نیاد به من دستیار دکی گفت وقتی با سرم میشوری مواظب باش تو دهنت نریزه اول سرتو بگیر بالا بعد که با سرنگ ریختی داخل بینیت سرتو بیار پایین که وارد دهنت نشه

نگران نباش دزبره جان شستشو کاری نداره سرتو میگیری بالا چند قطره با فشار میریزی داخل سوراخا بعد بلافاصله سرتو بگیر پایین دیگه تو حلقت نمیریزه

چه بدبحتیی به خدا ب نظرم ب خاطر تورمه داخل بینیمه ک نفس ندارم والا خیلی میشوزم.ااا؟ پس من امشب پمادرو بزنم ب بحیه وسط بینیمم بزنم پمادو؟
در غلغله ی جمعی و تنها شده ای باز
آن قدر که در پیرهنت نیز غریبی
2706