2410
2553
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3395343 بازدید | 46604 پست
سلام بچه ها ...من تازه عضو شدم
اینجور که از حرفاتوون یکم دستگیرم شد دکتر محبی خوب بوده ...ولی یه جا اسم هومن محبی گفتید یه جا علیرضا محبی !!!!قضیه چیه ...راهنمایی شدید میخام
بینی استخوانی و یه کم سر پایینی ...راهنمایی کنید با کدوم دکتر عمل شه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستااان من تازه عضو شدم ...من دو سال پیش پیش احمدی مقدم عمل کردم از لحاظ تنفسی عالیم خودمم صدای نفسامو نمی فهمم ....ولی از لحظ زیبایی تغییر نکردم بینیم گوشتی بود غضروف اضافه کرده ولی دوس رماز پهناش کم شه و کوچیک شه .....

به نظرتون کدوم دکتر و برام پیشنهاد میکنید

سلام دوستااان من تازه عضو شدم ...من دو سال پیش پیش احمدی مقدم عمل کردم از لحاظ تنفسی عالیم خودمم صدای نفسامو نمی فهمم ....ولی از لحظ زیبایی تغییر نکردم بینیم گوشتی بود غضروف اضافه کرده ولی دوس رماز پهناش کم شه و کوچیک شه .....

به نظرتون کدوم دکتر و برام پیشنهاد میکنید

کسی نیست اینجا...آ یااا
2456
دوستای خوبم راجع به دکتر غلامرضا احمدی که مطبش تو پاسداران اطلاعاتی دارید ؟
جشنواره فروش محصولات غذایی با تخفیف عالی
* * با خرید از ما قلک های پس اندازتون پر کنید !!!

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561080&PostID=21995272#21995272
بچه ها سلام خوبید؟ من امروز تامپونامو کشیدم واقعا اذیت شدم این دو سه روز نمیتونستم از جام بلند شم مرسی واسه تبریکاتون روز عمل عالی بود واقعا دکتر خیلی مهربونو خوب بود.حالا بعدا مفصلشو میذارم

راستی دخمل ناز عاشقتم خیلی کمکم کردی از نظر روحی اگر اس ام اسات نبود حال روحیم خراب میشد دوست دارم

تامپونمو کشیدم خیلی درد داشت الانم تنفسم 50 درصده خیلی میسوزه داخل بینیم
در غلغله ی جمعی و تنها شده ای باز
آن قدر که در پیرهنت نیز غریبی
2714
انجل جون مبارکه عزیزم ایشالله به سلامتی دیگه قالبو برداری راحت میشی گلم

باران مهربان جان خوش امدی عزیزم دکتر علیرضا محبی و هومن فرهنگ مجد دو نفر هستند من خودم با فرهنگ عمل کردم

دوستان امروز رفتم قالبو باز کردم با اینکه بینیم خیلی ورم داره اما خیلی دوسش دارم بینیم همونی شده که میخواستم دکتر هم بینیمو ماساژداد و گفت از عمل بینیت راضیم و بینیت طبیعی و کوچیک و خوب شده در اولین فرصت براتون عکس میذارم ایشالله همه کسانی که عمل کردن روز به روز رضایتشون از بینیشون بیشتر بشه و برای همه کسانی که در اینده نزدیک عمل دارن ارزوی نتیجه عالی دارم

بله والرین پره هامو باز کرده الان با اینکه بینیم ورم داره اما احساس میکنم که قرینه هست همینطور سوراخام حتما به زودی عکس میذارم تامپون کشیدن که خیلی راحت هست اصلا درد نداره یه قطره میریزن روی تامپون نرم میشه با انبر میکشن یک دقیقه بیشتر طول نمیکشه

آریایی جان خیلی خوشحالم که بینیت همونی که میخواستی شده.عکس یادت نره مماغ قشنگ.
سحر جون بینیت خیلی جا افتاده تر و خوشگلتر شده عزیزم.
بادومی جون اگه با نارک تماس گرفتی یادت نره بگی عکسشو دوباره بذاره گلم.
گالری
2706