2703
2713
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3395348 بازدید | 46604 پست
سلام به همه

HBT
نحوه چسب زدنه شبا
(کسایی که دیگه روزها از چسب استفاده نمی کنند و فقط شبها چسب میزنند)
n88pifkj1fmxaerjjhnq.jpg

بعداز مدتی چسب زدن، توصیه میگردد که بیمار شبها قبل از خواب فقط چسب را به بینی خود بزند و صبحها بعد از بلند شدن از رختخواب نوار چسبها را بردارد علت این امر آنست که در هنگام دراز کشیدن موقع خوابیدن تورم بافت صورت بویژه ناحیه عمل شده بینی تشدید می گردد و زدن نوار چسب باعث میشود که تورم بینی در هنگام دراز کشیدن به حداقل برسد. (دکتر هم به من گفت شبا اینجوری چسب بزنم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

maman nono بینی راضیه خیلی هم طبیعی نبود به نظر من شیک بود آخه ببین علامه اول بهم گفت چرا پیش جراح خودت نمیری ایراد آنچنانی نمیبینم ولی بعد انگار خواست زیاد نگه خوب میشه که بعدا بگم چرا نشد خودشم تو حرفاش گفت بعد من گفتم نوک بینیم دوست دارم گرد باشه گفت فهمیدم چه مدلی میخوای عکس راضیه رو نشونم داد بعد دوباره گفت این بینیش مثل تو فقط تو رفتگی نداره اما مال تو هیچوقت اینجوری نمیشه چون تو رفتگیهات ممکنه فقط 40 درصد بهتر شه نمیدونم منم از بینی اون خوشم اومد آخر نفهمیدم میشه یا نمیشه
2720
والرین جون امیدوارم زودتر یه دکتر خوب پیدا کنی چون هر چی بیشتر بگردی حساسیتت بیشتر میشه عزیزم من خودم اولین دکتری که کارشو شنیدم خوبه رفتم و همون توی مطب دوتا کار ازش دیدم و همون موقع هم تاریخ عملمو تعیین کردم و الانم خیلی راضی هستم ولی چون چسب دارم نمیتونم عکس بگیرم براتون در اولین فرصت حتما اینکارو میکنم.
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.کوروش کبیر[smiley]l/l_71.gif[/smiley]
بچه هــا من بالاخره رفتم مطب دکتر ابیانه ...
عکسایی که توی سایتش http://www.drabyaneh.com/node/84 بود به نظرم خوب اومد و چون به نظرم دستکاری شده اومد تصمیم گرفتم برم از نزدیک ببینم ...
دیروز تهران کاری داشتم و برای همین بدون وقت قبلی یهویی رفتم مطبش ...
خیلی خلوت بود ... وا رفتم ... مثلا خواسته بودم زرنگی کنم یهویی برم
البته منشیش گفت سه شنبه ها خیلی خلوته و معمولا بیمارای عمل کرده امروز نمیان ...
همون موقع یه خانومی تو اتاق دکتر بود که اومد بیرون ... مماخش چسب داشت ... ولی بد نبود ... ازش پرسیدم راضی هستی همینطوری که در حال رفتن بود گفت : اییی خیلی نه ! دنبالش رفتم بیرون گفتم یه جوری گفتی اییی! چرا راضی نیستی؟ یه نیگا به این ور و اونورش انداخت و با ترس گفت اینجا دوربین داره !!!! اصن یه وضی ! خب مگه چی میشه به منم کمک کنی تا تصمیم درست بگیرم!! دکتر که دیگه دماغتو عمل کرده از چی میترسی؟؟ مردم چه بی خیر شدن!! اصلا مریضا میترسن حرف بزنن !! نمیدونم چرا!
یه خانوم دیگه رو هم که دیدم هی با من و من حرف میزد گفتم وااا چرا همه میترسن حرف بزنن ! که گفت نه بابا چه ترسی ! راضی ام ... ولی بیشتر به مراقبت خودت بستگی داره !
بعدش چون سر دکتر خلوت بود رفتم با خودش حرف بزنم ... یکم مماخمو ورانداز کرد و بعدش گفت فلان ایرادهارو داره ...
برخوردش خیلی خوب بود ...
اما نکته ی خیلی جالب این بود که دکتر ابیانه برخلاف خیلی ها اصلا پولکی نیست ...
منشی اش گفت مشاوره اش رایگانه ... گفتم خب اگه یه وقت تصمیمم جدی شد و خواستم بیام ویزیتش چنده در کمال ناباوری گفت : دکتر اصلا ویزیت نداره ! فقط همون پول عمل !! بعدش که دقت کردم دیدم روی در و دیوار هم زده که کلیه مشاوره ها ی قبل عمل و ویزیت های بعد عمل و طراحی ها و چسب زدن و ... رایگانه !!
از خود دکتر هم که هزینه عملو پرسیدم گفت هزینه ی پایه مون 3تومنه و شمام چون مماخت خیلی پایه ست همون 3 تومن میشه !!
من خل برگشتم به دکتر میگم دکتر جسارت نباشه ولی بعضی دکترا عکسای سایتشونو دستکاری میکنن ... چه سوالی ! مثلا خواستم زیر زبونشو بکشم ... انگار الان دکتر برمیگرده میگه آره ! من یکیشونم !!
حالا نمیدونم وقتی نمیشه به عکسا اعتماد کرد ... مریضا هم که زورشون میاد حرف بزنن و تازه آدم دماغ قبلشونو ندیده ... دکترم که هیچوقت نمیگه من نمی تونم ... چه جوری باید تصمیم گرفت ؟؟؟
زندگی می تواند فوق العاده باشد ... اگر دیگران مارا به حال خودمان بگذارند !
سلام،عصر بخیر
مانی،حیدریان خوب بود،ولی اون موقعی که رفتم 6 تومن گفت و چن تا ناراضی بود منم قیدشو زدم.
-
بینیم امروز دیگه اوج گرفته،نوکش باد کرده،وقتی رفتم جلو ایینه میخواستم بزنم ایینه رو بشکونم :|
من 2 ماه چسب زدم،وبعد برداشتم،محبی نگفت شبا چسب بزن،گفت دیگه چسب نزن،حالا من چیکار کنم ؟
2714
رستگار
به نظرم من عکسای سایتش 100% دستکاری شده
مثلآ اینو ببین
http://www.drabyaneh.com/node/84 (عکس یکی مونده به آخری، سمت چت)
همه ی عکساش هم که پیکسلیه این یکی هم که کاملآ واضحه...

اوه اوه از اون تابلوتر 12 امی از بالا سمت راستیه ...
سلام خوبین؟ یلدااااااااااا مماخت خوبه؟ :) سحر تو خوبی ؟ من امرووووز میبینت؟ ساعت 5:30 میرم که به موقع برم تو. زودتر بیا توام دوستم اگه میتونی.
راستی یلدا امروز رفتم اسناد پزشکی دیگه چک نمیدن شماره حساب گرفتن میریزن به حساب. چقدر بینی عملی دیدم. یکیشون با هادی زاده تو ظفر عمل کرده بوود خوب و طبعی بود خودش خیلی راضی بود. یکی هم با مقدم که میگفت همه فامیلاشون اونجا عمل کردند و راضی بود.
2706