2726
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3396681 بازدید | 46604 پست
ببین علامه تیغه های بینیش همه ظریفه اگه دوست داری برو ولی کار طبیعی خیلی تو کاراش میبینی
انسان هم میتواند دایره باشد و هم خط راست . انتخاب با خودتان هست :

تا ابد دور خودتان بچرخید یا تا بینهایت ادامه بدهید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جمره 4ماهه عمل کرده وپر ورم کلیپسی نیست خاله من چون میخواست خط پره داشته باشه علامه گفت تا 6ماه این حالت دیده میشه بعد اون قسمتها کاملا حط میوفته البته خاله من هلند زندگی میکنه وهوای اونجا هم شبیه شماله برای همین مماخش ورم داره تازه خالم به دکتر میگفت خیلی باریک وقوسدار میخوام که دکتر اصلا براش قوس نداد گفت به سن شما نمیخوره باریکیشم خودش گفت ی مماخ کوچولو وفندقی میخوام

نیلپر این انواع بینی قبل عمله

http://www.iran9.ir/archive/202/14-%D9%86%D9%88%D8%B9-%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3/

بچه هایی که به زینلی فکر میکنن بنظر من حیف پول که به این دکتر بدید دوتا از دوستای من با زینلی عمل کردن که بینی هر دوشونو خراب کرد اولا که بینیو دراز میکنه ونوک بینیهاش افت میکنه بعداز یکسال بدجور ودوستم الان 2ساله باهاش عمل کرده بعد از یکسال نوک بینیش کج شده وغوز بینیش دوبار درامده رفته پیش دکتر گفته6 میگیرم ترمیم میکنم خودشم خرابکاریشو درست نمیکنه

نیلپر وجمره وساناز لطفا اسپماتونو پا کنید

بچه ها خواهش میکنم اسپماتونو پاک کنید چون صفحه های تاپیک از 2000 بیشتر شده ممکنه تاپیک کلا از بین بره پس خودتون حواستون به تاپیک واسپماتون باشه ممنون

بچه ها پشت لبم بلند شده گچ و باز کنم بهتر میشه؟ همه بعد عمل اینجوری میشن
مثل اینکه یحیوی خیلی حرف گوش کنه گفتم بینیم کوتاه شه دراز نمونه اونم زده ریخته پایین همه رو کوچولوش کرده
دلم واسه نفس کشیدن از راه بینی تنگ شده کلافم
سوم آذر با دکتر شهریار یحیوی
2706