2726
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3396623 بازدید | 46604 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم شادیا171 موجی پستاشو پاک کرده بود؟ پس چرا این پستی که این زیر میزارم هنوز هستش؟ یک کار بسیار منفی از ایشون، ایشون روحیه پرخاشگریش در قبال آدمی که غایبه رو تو این پست نشون داده، ایشون قبل از وال با موسیلینی هم ظاهرا پرخاشگری داشته، در حالی که اکثریت اینجا من دیدم که از بینی همسر موسیلینی تعریف میکنند ایشون خیلی غرضورزانه در حالی که موسیلینی هم نبوده میگه بینی همسر موسیلینی که اصلا خوب نشده . اصلا درست نیست این اجازه رو به خودمون بدیم که انقد رک بگیم بین یفلانی بد شده. بعد میگه از اون جوابا میخوای که به موسیلینی داده بودم(جواب اساسی) . جنگه مگه؟! منم طرفدار هیچکدومشون نیستم و حتی خیلی سفارش کردم که دیگه بهتره جفتشون اصلا اینجا نیان.این نشون میده که ظاهرا شما هم یکی از اون ضد یحیویا باشی که میای فقط ضد وال حرف میزنی در صورتی که این تنش رو پیامهای تحریک آمیز موجی ایجاد کرد. اتفاقا اون رور که من تو این سایت بودم و کلی تعریفشو به داداشیم کرده بودم پیشم نشسته بود و وقتی این پست های فحش و ناسزا به همدیگه میدادن مخصوصا مجی واقعا انگار تو چاله میدون بود و یه چاقو پشت مانیتور دستش گرفته بود که خرخره وال رو بجوئه داداشم گفت عجب جای واسه تحقیق پیدا کردی.

من به عنوان یک فرد تازه وارد از این به بعد شاید بیشتر سعی کنم نظران منطقی و مثبت افرادی مثل آریایی رو اینجا به دونسته هام اضافه کنم و زیاد هم کامنت گذاری نکنم. شاید نباید این دخالتو میکردم ولی به عنوان کوچکترین عضو این مجموعه ازتون خواهش میکنم هیچوقت برغعلیه کسی موضع تند نگیرید و احترام همدیگرو هم نگه دارید. نمونش من اینجا از هرکس میپرسم کدوم دکتر خوبه اول سعی داره دکتر خودش رو پیشنهاد بده و من هم با خودم عهد کردم اصلا تحت تاثیر این مورد قرار نگیرم. حالا جالبترش اینه که اتفاق کسایی که با یحیوی عمل کردن برعکس شما زیاد هم پیشنهد دکترشون رو نمیکنن . فقط وال بود که خیلی سفارش دکترشو میکرد. من پیام خصوص برای موسیلینی گذاشتم و شرایط خودم رو گفتم و اون دکتر زینلی بهم پیشنهاد داد. موفق باشید

اینم پست بسیار منفی و تحریک کننده موجی که جالبه 9 نفر هم لایکش کردن!!!!

اقای وال شمام شدید عین موسیلینی
1 سری جواب موسیلینیو دادیم ( اساسی ) شما مثل اینکه ازون جوابا میخواید؟
انقدر جو ندید - یعنی چی بالا بالاست ؟
شما 2 تا با حرفاتون نظر خیلیارو عوض میکنید - دهن بین کم نداریم اینجا
شما عمل کردید - اوکی باشه -مبارکتون باشه ولی نیاید اینجا و جو اینجارو خراب کنید الکی دکترتونو بکشید بالا
یحیوی در کل چیزی نیست

" شده اینجا کل کل دکترا، انقدر به وضوح نیاید از یه دکتر بد بگید؟؟؟؟!؟!
اینو کی گفت ؟؟؟؟ .... یحیوی اون بالا بالاهست همه میخوان دکتر مدنظرشون رو به اون برسونن،
بالا بالای دکترتونم دیدیم
خانوم موسیلینی که اصلا خوب نبود
برای شمارو هم نمیدونم
بذارید تا بقیه نظر واقعیشونو بدن

در اخر به کسی مربوط نیست که یکی چقدر میخواد بگرده - شما به کاره خودت برس دوست عزیز - فوضولیو بذلرید کنار فو

یک پست بسیار نامناسب و غیر مودبانه که 9 نفر لایکش کردن و باعث تاسفه. دوستان لطفا ببینید به چی دارید لایک میزنید حتی اگر خیلی پیام مفیدی هم بوده باشه از جملات زشتی توش استفاده شده و حیفه بهش لایک زده بشه
2728
مورچه اتمی

شما لطف کن ای دی منو اد کن تا روشنتون کنم
انقد موضع نگیرید بره خودتون
یکی باید به شما طرز بیان و حرف زدن و یاد بده
خوبه که یه چیزایو آدم مد نظر بگیره یکم فکر کنه بعد حرف بزنه
شما 2 روزه اومدید ! حرف از 1 ماه پیش نزنید - ظاهرا یعنی چی؟؟؟ هر موقع مطمئن شدید بعد حرف بزنید
فکر کنم اصلا ماجرارو نگرفتید - فقط یه چی سطحی از کل قضیه فهمیدیدو میاد بره ما حکم صادر میکنید
در مورد بینی خانوم موسیلینی من نظر خودمو دادم- مطمئنم که خیلی ها هم با من موافقن - به نظر بقیه کاری ندارم
متوجه شدید؟؟؟؟؟؟؟؟!!؟!؟!؟؟!

l8wo@yahoo.com

http://rhinoplasty-info.rozblog.com
موجی ، همچنان در حال ادامه دادن به اون رفتار پرخاشگریتون هستید اتفاق پیشنهادتون رد کردم . این اصلا درست نیست که در مورد بینی دیگران وقتی ازتون نخواستند نظر بدید. اون هم که بگید خوب نشده. اصلا فکر نمیکنم به شما هیچ ربطی داشته باشه . دست از این دیوونه بازیا اینجا بردارید وگرنه حتما به مدیر سایت گزارش میدم. حالا دو روزه اومدم یا صد روزه. سایت مال پدر شما نیست. لطفا دیگه به بحث با من ادامه ندید. مفهوم بود!!!!!!! اصلا پیامتون رو نمیخونم و جوابتم نمیدم.بای
سلام مثل اینکه امروز از اول صبح شروع کردید. من نمیدونم چرا مدیر سایت اصلا رسیدگی نمیکنه. فکر نمیکنم با سابقه این آقای موجی که همین چند روز پیش ایجا بحث راه انداخت و باز ظاهرا میخواد اینکار رو ادامه صلاح باشه که ایشون همچنان به فعالیتشون ادامه بدن. لطفا مدیر سایت بررسی بفرمایند. بازم صد رحمت به وال که دیگه از کاراش شرمنده شد و دیگه خداحافظی کرد. منم جدیدم لابد حق حرف زدن ندارم. لطفا ادامه ندید حالمونو بد نکنید
مرجع تقلید عمل بینی میگه : قبل از هر کاری برای عمل بینیتون پست صفحه 1789 نقل شده از موسیلینیو بخونید که خیلی کارسازه
سلام مورچه اتمی زینعلی رو زیاد نمیشناسم ولی از بلاجی تعریف شنیدم و طبیعی کار دکتر خوبیه.

آقای موجی با یک بند از نظر مورچه اتمی موافقم. هیچوقت رک در قبال بینی کسی که اینجا حاضر نیست نظر بد ندید. کار درستی نیست. من فکر نمیکنم هیچکس با شما در مورد اون حرفتون موافق باشه. که گفتید اصلا خوب نشده. نه نه اصلا من تا به امروز کسی رو اینجا ندیدم که بگه بینی کسی اصلا خوب نشده.
با یحیوی عمل کردیم و راضی هستیم خدا کنه همینطور بمونه فقط یه کم قوس بگیره دیگه عالی میشه
اتفاقا مال بابا شمام نیست
منو از چی میترسونید؟ میخواد بن کنه مدیر محترم؟؟؟؟؟ به جهنم - مدیونید اگه گزارش ندید
این بچه بازیارو بذارید کنار جون عزیزتون
تورو خدا قبول کنید - منتظرم تا با یه فرد بی منطق و از همه چی بی خبر گفتو گو کنم
معلومه که فقط بلدید عین وال حرف های غیر منطقی بزنید بعد بیاید بشینید روش ماله بکشید

**** این اصلا درست نیست که در مورد بینی دیگران وقتی ازتون نخواستند *****
میگم قضیه رو نمیدونی!!!! اخه تو چی میدونی همینجوری حرف میزنی ؟؟؟

اتفاقا همون روزی که عکس و گذاشت از همه خواست تا نظر بدن - اونم رک و راست
منم گفتم شاید ناراحت شه و نظری ندادم تا موقعی که بحسش پیش اومد
تو کسی نیستی که برام تعیین تکلیف کنی

پارسا609
چرا هستن کسایی که مثل من نظر دادن - فقط به موسیلینی نگفتن
اوم کسایی هم که نظر دادن . گفتن خیلی خیلی عالی شده یا واقعا خوششون اومده یا روشون نشده که بگن
این باره 10000 خودش خواست تا رک و راست نظر بدیم

آیتکین
تا هر وقت که همچین آدامی بیان اینجوری بام برخورد کنن به این کارم ادامه میدم
ناراحتی گزارشتو بده
والله
فکر کردن من ازین جا نون میخورم
http://rhinoplasty-info.rozblog.com
چی بگم موجی . شما کوتاه بیا . خونتون رو بیخود بخاطر این حرفا کثیف نکنید. موسیلینی هم شاید اونروز که خودش حاضر بود از شما نظر خواست. نه اینکه هر روز بیاید یه حرف تکراری رو تکرار کنید. من بینی همسر موسیلینی رو دیدم فوق العده شده. شما میگید خوب نشده برای یکبار گفتن کافیه
مرجع تقلید عمل بینی میگه : قبل از هر کاری برای عمل بینیتون پست صفحه 1789 نقل شده از موسیلینیو بخونید که خیلی کارسازه
موجی از نظری که دادی معلومه با موسیلینی مشکل داریا . آخه یعنی چی که هرکی نظر داده که خوبه روش نشده بگه بده. اصلا قضاوتتون درست نیست. ببین همینجا یه اشتباه داری میکنی. شما چرا نظرات دیگران رو خراب میکنی؟ یعنی هیچکس نبود که بینی ایشونو تایید کنه؟ پس چرا خیلیا میان اینجا از بینی ایشون تعریف میکنن. حتی چندتا ایمیل واسه من اومده و از بینی همسر موسیلینی مثال زدن. شما اشتباه میکنید که این قضاوت رو میکنید. سعی کنید قضاوتتون به قصاوت تبدیل نشه
با یحیوی عمل کردیم و راضی هستیم خدا کنه همینطور بمونه فقط یه کم قوس بگیره دیگه عالی میشه
2706