2410
2553
سلام
من لاپارا کردم و بادار نشدم. 5 دوره کلومیفن خوردم. اما به تازگی رفتم دکتر پاکروش و گفت تخمکهایت ضعیف هستند و اصلا بارور نشدند. هر بار فولیها بزرگ و سپس کیست شدند که نشان دهنده عدم تخمک گذاری است. دکتر به من قرص DHEAS داد. کسی تا حال این قرص را مصرف کرده و نتیجه گرفته؟
عزیزم منم یه کم تخمکام ضعیفن و هیچچچچچچچچچچچچچچ وقت تخمکگذاری رو نمیفهمم. ولی این ماه که ورزش زیاددی کردم دو روزه دردتخمک گذاری دارم خیلی زیاد.
فقط اومدم بهت بگم که من خیلی ها رو دیدم ه با ورزش این مشکلشون حل شد.
تو هم تو برنامه روزانت ورزش رو بزار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هیچ وقت نمیفهمیدم. فقط چند بار که دارو خورده بودم و خیلی بزرگ شده بود بعد اچ سی جی این درد رو داشتم.
ولی این ماه بدون هیچ دارویی این درد رو دارم و ترشحات تخمک گذاری رو هم دیدم. ولی اجازه اقدام ندارم
منم pco دارم اما هیچ وقت نمیفهمم کی تخمک گذاری داشتم یا نداشتم چند دوره بهم دزوسیپرو داد یه بار مدروکسی که وقتی مدروکسی خوردم دلدرد شدید داشتم اصلا بهم نمیساخت خودم سرخود قطع کردم الان پریودام منظمه اما تخمک گذاریرو نمیفهمم
آرامشم این روزها مدیون همین انتظاراتیست که دیگر از کسی ندارم.....
من باید برم. ولی بچه ها جدی میگم ورزش حتما حتما حتما بکنید. من خیلی ها رو دیدیم که بعد ورزش کردن نتیجه گرفتن . چون خونرسانی به تخمدون ها انجام میشه. دکتری تو امریکا هم به من گفت فقط ورزش.
2714