2737
2734
عنوان

ممکنه باردار باشم.

| مشاهده متن کامل بحث + 19763 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم منم ماه پیش اولین اقدامم بود. ببین دوستم منم همه علائم و داشتم باورت نمیشه من تا حالا این همه اذیت نشده بودم که ماه پیش شدم. پیش خودم گفتم حتما خبریه . حتی لک لانه گزینی که یک هفته بعد نززدیکیم بود رو هم دیدم ولی خانم پری سر موقع آمد.

نگرانی نداره ایشالاه این ماه.

شما هم همین طور صبور باش عزیزم

Lilypie Premature Baby tickers
سلام مانی ون مرسی از دعات.آره گلم اولین بارداریمه.فیبرومم چسبیده به رحمم برداشتنش ریسکه.....
چه بد چرا آخه تو که این همه علائم رو داشتی....ای بمیره این خانم پری که اینم توو این وضعیت شده عامل استرس.کم استرس داریم تو این دوره و زمونه
مرسی عسلم سعی میکنم ولی حتما یه روز کامل عزادارم..وای بیچاره شوهرم اونم فکر میکرد این ماه خبریه ولی خداییش اگه حرفای اون نباشه من میمیرم از غصه....واقعا دلمون نی نی میخواد.....
خدایا میشه منم مادر شم.الهی رضم به رضائک
2738
مال من 80 میلی هست تو قسمت فوندوس رحم به سمت بیرون رشد کرده . دکی میگی مشکلی نداره واسه بارداری. اما من فک کمیکنم تا جنین میاد لانه گزینی کنه این فیبروم نمیزاره و دفع میشه. احتمالا جایی هست که جنین لانه گزینی می کنه
Lilypie Premature Baby tickers
وای سونوی واژینال من رفتم.....مال منو که خانوم دکتر معینی سونوی وازینال انجام داد همین که دید گفت اوه اوه فیبروماشو برو عمل کن بعد باردارشو ولی یکی دیگه گفت باردار شو بعد....
خدایا میشه منم مادر شم.الهی رضم به رضائک
2706