2726
سلام.
ازمایشگاه نیلوفر تبلیغشو زده ولی توضیحی نداده. کسی انجام داده؟ چطوریه؟ هزینه اش چقدره؟
شهره جان من نمیدونم واسه منم همین اسم و داشت یا نه ولی آزمایشات غربالگری جنین هست که توی دو نوبت انجام میشه البته بعضی از دکترها هر دو را توصیه میکنند بعضیها دومی را که جنین بزرگتر شده و کاملتر هست دکتر من دوتاش را توصیه کرد یکی تو سه ماه اول بارداری بود که آزمایش خون میگیرند و از نظر سندروم داون و چند تا چیزه دیگه چک میشه که من آزمایشگاه آرمین انجام دادم و هزینش 160 تومان شد و یه سونو nt و nb انجام دادند برای اندازه گیری بینی و پشت گردن که فکر کنم 40 یا 60 تومان شد و یه آزمایش غربالگری نیمه دوم هست چون جنین کاملتر شده و مشخصتر هست که از همه لحاظ مثل سندروم؛ مسمومیت بارداری و بیماریهای دیگه چک میشه و آیتمهای که داره بیشتره توی آزمایشگاه آرمین انجام دادم که 270 تومان شد و یه سونو آنومالی از جنین بود سونوگرافی دکتر شاکری انجام دادم که کلیه اعضای جنین را چک میکنه که فکر کنه 100 خورده شد فکر کنم
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
رویا جان ممنون که جوابمو دادی. ولی من منظورم جایگزینی این روش با امینیو سنتز هست.
یعنی اگر جواب آزمایش غربالگری سه ماهه اول مشکوک بود و آمینیوسنتز پیشنهاد شد به جاش از این روش که میگن غیر تهاجمی هست استفاده بشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شهره جان شرمنده من فکر کردم شاید منظورت آزمایش غربالگری است بازم شرمنده من دیگه اطلاعاتی ندارم ان شالله دوستان بیان و جوابت را بدن
بازم عذر میخوام
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
2728
البته آزمایش آمینوسنتز برای کسی انجامش واجبه ک اختلاف اعداد آزمایشش بالای20 تا باشه.من با اختلاف 7عدد رفتم آزمایش دادم و آزمایشم خوب در اومد. بعد همه گفتند نیازی نبود که برم.
خنده بزرگ ترین اسلحه در جنگ زندگیست...امیدوارم همیشه مسلح باشید..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
عاطفه جون منم خودم هفته 16 امینیوسنتز شدم ولی 1 ماه پیش توی هفته 27 بچمو به خاطر کم شدن اب دورش از دست دادم.
خودم احتمال میدم به خاطر این ازمایش باشه.البته اصلا مطمئن نیستم ولی دیگه حاضر به انجام این آرمایش نیستم و میخوام برای بارداری بعدیم اطلاعات کسب کنم.
شهره جان من همینقدر میدونم که امینیوسنتز هم باید تو هفته های نوزده تا بیست و دو انجام بشه که ریسک خیلی کم باشه برا سقط ولی متاسفانه تو ایران برا همون اجازه سقط هفته های نامناسب انجامش میدن که خوب خطرش میره بالا اینو دکترم بهم گفت چون خودم امینو شدم و ازش خواستم تو هفته 18 انجام بده بهم توضیح داد که اب دور جنین تا هفته 19 اگه برداشته بشه جبرانش برا رحم سخته
شهره جان
این ازمایش خون تازگیها اومده و مخصوص ییماریهای سندروم داون هستش
ازمایش ژنتیکه و ژن جنین رو از تو خون مادر چک میکنن به خاطر این که ارتباط هست بینشون
و خیلی خیلی مناسب شماست
و دقتش هم خیلی بالاست
این ازمایش به جای امینوسنتز نیست به جای غربالگری دو مرحله ایه ، یعنی اگه اینو بدی دیگه دوبار غربالگری لازم نیست بدی ، خیلیم دقیقه دکتر به من گفت هزینش حدود 1700000 تومنه ،تقریبا مثل هزینه زایمانه ! و گفت نمونه رو میفرستن خارج
CafeMom Tickers
2706