2726
عنوان

تاپیکه اموزش خیاطی2

| مشاهده متن کامل بحث + 351826 بازدید | 5216 پست
من از اینجا این مدل مانتو رو پیدا کردم یه آموزشی داره زیرش میشه کمکم کنید این مانتو به درد من که الان باردارم میخوره؟؟؟
آپلود عکس
این عکس مدل مانتو
اینم راهنمایی که تو مامی سایت کرده پارچه ام ریون هست ممنون میشم کمکی بدید بهم

در مورد زیرش و روشکمش گشاد در میاد با اون راهنمایی که دوستمون کرده!! از رو اون الگو بکشم یا همونی که پایینش توضیح داده؟
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرزانه جون سلام .مامی سایت درست شده .بعضی دوستان گفتند مامی سایت گنگه .من سه ساله همه ی وقت ازادم رو تو مامی سایت می گذرونم اصلا اینجوری نیست با سایت خانم گل هم قابل مقایسه نیست من اونجا هم عضوم.

اموزش هاش مرتب وفوق العاده است همین الان گام به گام اموزش تصویری شیرینی نوروز گذاشته عالیه .فقط باید برید توقسمت ((((((((انجمن))))))))برین اصلا گیج نمی شین .
اللهم عجل لولیک الفرج
2728
سلام خانوما
میشه جدول سایزبندی لباس نوزاد و کودک که قابل اعتماد باشه رو بزارید؟

از نت دو سه تا خودم پیدا کردم ولی اندازه هاش با هم متفاوت بود نمیدونستم کدومش درسته

ممنون میشم اگه لطف کنید
صفحه 22 مدل پیراهن مردونه اسپورت-مدل کت -مدل مانتو های شو ترمه جون

صفحه ی 28 لباس باله بهناز جون

صفحه ی 31 اموزش یقه شل- اندازه های لباس بچه تا 12سال -مدل لباس پسرونه

صفحه ی 32 لینک دانلود فیلم های خانم عمرانی-لینک دانلود استین کتی-مقنعه کرواتی

صفحه ی 33 اموزش لباس زهرا مامان سها -

صفحه ی 37 مدل کت با یقه ی ایستاده بهار جون

صفحه ی 38 لحاف روتختی زهرا نی ناز

صفحه ی 39 مدل مانتو

صفحه ی 40 لینک دامن فانتزی برش دار خانم عمرانی
اللهم عجل لولیک الفرج
راحله جان پارچه طرحدار تریکو رو من قبلنا برلن دیده بودم .... یه سر بزن شاید هنوز باشه
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
2706