2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سایه هنوز پری نشدم شاید فردابرم سونو.هفته پیش آز دادم منفی بود.امروزم یه لک دیدم سرنمازظهر
انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2728
سایه دعاکن حامله باشم 7ساله منتظرم
انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
ان شا الله بارداری عزیزم منم فردا روز پریدمه خدا کنه نیاد همه دردام دیگه ساکت شدن الان فقط یه کم کمردرد خفیف پشتم دارم
خدا همیشه هر چی خواستم دادی این یکی رو هم بده منو امتحان نکن من ظرفیتم پایینه
نسرین ناراحت نباش. حتما لازم بوده اینطور فکر کن... امیدوارم به زودی زودی نتیجه بگیری
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
سایه منم فردا موعدمه... داره یواش یواش درد دلم شرو میشه. خدایا میشه ینی؟... سهیل جون آن شالله که شمام باشی و بیای تایپیک خوشحالی تو بزنی
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
بچه ها من از روز نوزده پرید شروع کردم نشاسته خوردن روز بیستم پرید درد شدید تخمدون دو طرف داشتم که توش انگار پاره میشد از دو روز بعدش سینه هام که هیچ وقت دم پرید بزرگ نمیشد بزرگتر و دردناک شدن نفخ هم یه کم داشتم اما نه به شدت ماه قبل که پرید شدم
خدا همیشه هر چی خواستم دادی این یکی رو هم بده منو امتحان نکن من ظرفیتم پایینه
2706