2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دوستان، من عضو جدید هستم، ٣ ماه تلاش میکنم باردار شم ولى نشدم، ولى این ماه ١٠ روز هست که دل دردهایى دارم شبیه پریود، تکرر شدید ادرار دارم و کمى سوزش ادرار، سینه هام هم درست مثل قبل پریود درد میکنه، هنوز از بیبى چک استفاده نکردم چون میترسم زود باشه و نشون نده و دوباره نا امید شم :) چون فقط یک روز که پریودم عقب افتاده :) به نظرتون چیکار کنننننممممم؟ و یک نگرانى دیگه هم دارم، و اینه که من ١٥ روز دیگه به ایران پرواز دارم، اگه باردار باشم خطر داره؟ ممنون مىشم کمکم کنید...
2738
سلام دوستان من عضو جدید هستم 36 سالمه و اولین بارداریم رو تجربه می کنم. الان دقیقه توی هفته ششم هستم . توی این مدت اصلا حالت تهوع ندارم فقط توی این شش هفته حدوده چهار کیلو بدون اینکه تغییری در میزان غذا خوردنم ایجاد شده باشه وزن اضافه کردم (باید بگم من قبل از بارداری 82 کیلو بودم) تنگی نفس و نفخ خیلی اذیتم می کنه سعی کردم اصلا برنج نخورم مصرف سیب زمینی و غذاهای چرب رو به حداقل رسوندم اما باز هم همش احساس سیری می کنم عدد بتای من در روز سی و پنجم بعد از آخرین دوره پریودم 200 بوده که خیلی نگرانم کرده از نظر روحی شدیدا دچار افسردگی شدم کم طاقت و بی حوصله شدم هیچ چیزی خوشحالم نمی کنه و اکثر مواقع گریه می کنم ممکنه اگه کسی می تونه منو راهنمایی کنه (از دکترم که پرسیدم می گه همه چی طبیعیه اینها همه طبیعیه اما من فکر می کنم یه مشکلی هست) لطفا راهنماییم کنید
مامان دانیال جان آخه من 2 تا از همکارام هم باردارن شاید 3 هفته از من جلوتر باشن اما اونا نه تنها وزن اضافه نکردن بلکه کم هم کردن آخه توی ماه اول 4 کیلو زیاد نیست با توجه به اینکه غذا زیاد نمی خورم کلی هم رعایت می کنم ؟
سلام خانمها.سلام مامان دانیال.من ازمایش دادم بتابالا بود اما خیلی دل درد وکمر درد دارم ودکتر گفت اگه این دردا ادامه داشت برو سونو اما اگه نداشت هفته دیگه برو سونو که معلوم میشه دعا کنید انقدر نگرانم شبا خواب ندارم.یعنی این دل درد وکمر درد طبیعیه؟
2706