2737
2734
بی بی چک به این زودی درست نشون نمیده
اگر خداوند فقط و فقط تکه‌ای زندگی در دستان من میگذارد،به هر کودکی دو بال هدیه می دادم،رهایشان می کردم تا خود بال گشودن و پرواز را بیاموزند.
سلام
من الان 8هفته و 3روزم هست....اصلا حالم خوب نیست....دل درد شدید دارم و نفخ وحشتناک....الان 1هفته میشه یبوست هم دارم....سر درد شدید....حوصله هیچ کار و هیچ کسی رو هم ندارم.....خیلی دوران وحشتناکیه.....بعضی موقع گریه ام میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یک هفته قبل از اینکه بفهمم باردارم سرفه می کردم شدید، چون در اقدام بودیم و مشکوک به حاملگی، قبل از هر درمانی واسه سرفه، آزمایش دادم و فهمیدم باردارم و سرفه های وحشتناکم با قرص اصلا درمان نشد و آخرش یه جوشونده گیاهی که فک کنم مخلوطی از هسته به و این چیزا بود خوردم و معجزه شد
بعدش به عطسه افتادم، قبل از بارداری وقتی دو تا عطسه پشت هم میزدم تعجب می کردم چون اصلا عطسه نمی کردم ولی عطسه هام شدید بود و پشت هم ... گذشت
خونریزی افتادم و استراحت مطلق به همراه تهوع شدید در تمام روز که اول صبح ها بیشتر بود و بعد به کل روز کشید!
سردرد های شدید اومد سراغم، سابقه سردرد داشتم و توی این دوره بدتر شد طوریکه دو سه بار نصفه شبا کارم به اورژانس و آمپول بتامتازون کشید که بعدا فهمیدم نباید این آمپول رو بزنن برای خانومای باردار!
درد کمر که خیلی زیاد طبیعیه!
دیگه یادم نمیاد چی بود واقعا می گذره همه اش ...
به خدا توکل کن ... کفایت می کند
Lilypie Pregnancy tickers
سلام منم هفته 12 بارداری هستم از وقتی که فهمیدم باردارم همیشه درد داشتم .خیلی نگرانم اخه نمیدونم کدومشون طبیعیه و کدوم غیر طبیعیه.
من 1 بار سقط داشتم.الان هم استراحت مطلقم.بعضی وقتها درد میره سمت راست شکمم بعضی وقتها هم سمت چپ.خیلی هم کمرم و پهلوهام درد میکنه .
اگه لک میبینی باید بری دکتر تا برات شیاف بنویسه عزیزم.
تا نباشد میل حق برگی نیوفتد از درخت.
من که شهید روزگارم هفته 9 هستم درد کمر و زیر دل دارم شدید تهوع شدید و صبحها حتما بالا میارم بارداری اولم هم اینطور بودم تحملم کم شده چه میشه کرد
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
2738
من هفته 6 باید باشم
ناهار پریروز تو معدم هضم نشده! 2 روزه نمیتونم غذا بخورم هرچی میخورم تو معدم جمع میشه
نمیدونم چیکار کنم
دکتر از الان بهم مولتی ویتامین داده! دیروز نخوردم
الهی شکرت
سلام دوستان عزیزم
تجربیات بارداری خودمو بگم شاید به دردتون بخوره
من تاریخ اخرین پریم ٩فروردین بوده هر ماه نزدیکای ٩تمام حاتهای پری رو دارم که میگن اگر با امنقباض یعنی سفتی شکم همراه نباشه طبیعیه
تهوع شدید داشتم و فشارمم پایین بود و تنها چیزی که حالمو خوب میکرد بعد از کلی سختی و فشار فهمیدم سوزن ب٦و ب١٢روی من اثر داره با اجازه دکترم دوهفته یکبار میزنم البته از هفته ٢٠به بعد کشفش کردم حالا هم چند روز اینور و اونور بشه دوباره بساط دارم
سردرد توی حاملگی زمانی داشتم که غذا تو دلم هضم نمیشد و ترش شدید میکردم که دکتر بهم راینتادین داد و اروم شدم
امپول و یا قرص دمیترون یبوست میاره
قرص ایزوپرین تپش قلب میاره
تکونای خیلی شدید و مداوم نی نی توی ماههای بالا دلیل بر گرسنگیشه غذا بخورین اروم میشه
الانم که هفته ٣٤+٥درد واژن لگن و زیر دل دارم +همه دردای قبلی هنوز تهوع ترش کردن
راستی بی حالی و سستی و بد خوابی و بی اشتهایی و گاهی پرخوری همه اینا طبیعی گاهی برای یه حمام ساده باید کلی با خودم حرف بزنم و خودمو راضی کنم
امروز بیست ونهمین روز اسفند ٩٣ خدایا به خاطر اینکه به ارزوم رسیدم و 57کیلو شدم شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
هفته 13.بزرگترین مشکلم این حالت تهوع لعنتیه که تموم نمیشه......
دل دردم دارم بعضی وقتا.و کمر درد.
یک مرد ایده آل کسی نیست که بیشترین ثروت و جذابترین ظاهر را داشته باشد.بلکه کسی است که بداند چگونه لبخند بر لبانتان بنشاند و هر روز و همه روز تا ابد مراقبتان باشد.همسرم تو مرد ایده آل منی!
سلام
هفته هشتم ام امروز تموم شد......من اینجوری شدم
خیلی بی حوصله....کم طاقت......زود میزنم زیر گریه....حوصله هیچکاری ندارم....همه اش دلم می خواهد ولو بشم(برعکس همیشه خودم که همه اش میدوم).....خستگی زیاد.....پوست زیر دلم انگار کشیده میشه.......خیلی دلم غذا نمیخواهد و کم می خورم....برای همین هم همه اش گشنه امه
 Pregnancy Ticker
نی نی مردادی من......وای چه لجبازی بشه
بچه ها من الان هفته هفت ام.از دوروز پیش کمی خونریزی دارم زیر دلمم درد میکنه سونو رفتم گفت جنین و ساک دیده میشه ولی ضربان قلب دیده نمیشه به نظرتون طبیعیه کسی مثل من بوده؟؟؟؟
2706