2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام طاووس جان. من هفته ششم بودم ک مثل شما شدم. رفتم سونو ک معلوم شد ی هماتوم زیر ساک جنینه. ک دکتر سه چهار هفته استراحت مطلق واسم تجویز کرد.الان ماه که ماه دهم هستم کاملا هماتومم جذب شد.راستی بگم ک هماتوم ب لخته خون میگن
2728
سلام دوستای گلم من تازه وارد سایت شدم خیلی از نظرات شما برام موثر بوده از همتون ممنونم راستی من 19خرداد اولین روزاخرین پری م بوده 13تیر بی بی زدم مثبت بود تا الان 4بار زدم 4بارشم مثبت بوده ولی از خون ندادم هنوز سینه هام شدیدا درد می کنه همش خوابم میاد بدنم مثل یه کوره داغه خیلی مخصوصا زیر سینه هام زیر شکمم درد میکنه مثل زمانایی که میخوای پری بشی وگه گاه زیر دلم سفت میشه
2738
بچها من چهار ماه اقدام کردم ولی بعد از اولین اقدامم پریودام از سی روز شدن 26روزه ماه اخر که اقدام کردم الان بعد یک هفته تاخیر پری اومد کسی اینطوری بوده یعنی پریوداش اولش زودتر بشه بعد با تاخیر بشه البته من یسری علایمم داشتم که فک میکردم دیگه باردار شدم ولی نشد
سلام به همگی.. چقدر خوبه این تاپیک.. منم یه سوال دارم. من هفته شش بارداری رفتم سونو و صدای قلبو شنیدم اما بعدش بهم گفتن شنیدن صدای قلب قبل از هفته هشت روی جنین تاثیرات بدی میزاره و ممکنه براش مشکل قلبی درست کنه.. خیلی نگران شدم.. خواهشا گه کسی تجربه ای داره برام بگین. ممنونم.
2706