2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من به حساب خودم هفته 7هستم اما به حساب دکتر هفته9 و4شنبه میخوام برم سونا بدم دعا کنید همه چی به خیر بگذره.دردام مثل درد پریودیه.اگه فعالیت کنم اگه استراحت کنم درد ندارم
2728
سلام مامانای گل من الان هفته هفت هستم از روزی که فهمیدم باردارم دچار معده درد شدید به صورت سوزش و ضعف و تهوع شدم خیلی اعصابم بهم ریخته اصلا نمیتونم بخوابم شربت ام جی هم شبی یه قاشق مصرف میکنم اما خیلی تاثیر نداره کسی هست بگه چکار میشه کرد
خداوندا ارامشی عطا کن تا بپذیرم انچه را که نمیتوانم تغییر دهم شهامتی که تغییر دهم انچه را که میتوانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم
سلام
یه هفته از اقدامم میگذره امروز یه کم دل درد کمر درد دارم و سینه هام درد خفیف دارن
به نظرتون علایم بارداری از کی شروع میشه
۸ روز تا موعد پری مونده
لطفا اگه کسی میدونه جواب بده ممنون
سفر 9 ماهه من و نی نی جونم از 27فرودین ماه شروع شد..خدا جونم تا آخر این راه و تا همیشه هوای دخمل نازم رو داشته باش شکرررررررررررررررررررر 36 هفته
2706