موضوع: پسر ده ماهه من مدام خودشو میکشه به فرش خیلی ناراحتم چیکار کنم؟ + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
مي مي پست ها : 1375عضویت:1391/1/3
1391/11/27 - 12:51 عصر
از موقعی که خیلی کوچیکتر بود عاشق پتو بود و همش با صورت توش فرو میرفت
ولی الانا دیگه پتو و فرش نمیکنه
بلندشم میکنیم جیغ و دادی را میندازه که نگو البته ما به گریه هاش توجه نمیکنیم
کسی تجربه ای داره؟

چکار کنم این عادتشو ترک بدم؟
وحيده مامان پينار پست ها : 13613عضویت:1391/3/17
1391/11/27 - 12:57 عصر
نمیبدونم دختر منم باپتوبازی میکنه بعد میکشه روش میخوابه
پينار..قيزم .سنه ياخچلاري ايستيرم سنسيز هستاد الله دان ايستميرم
1391/11/27 - 1:02 عصر
ارسلان با صورت روی پتوش دراز میکشه و وول وول میخوره
فک کنم دیده خوشش میاد رو فرش هم انجام میده خیلی هم این کارو میکنه
iass(مامان اسرا) پست ها : 3963عضویت:1387/9/25
1391/11/27 - 1:08 عصر
می می جان ما تو همین نی نی سایت داشتیم ی خانمی میگفت بچه اش ی جورایی خود ار ضا یی میکرده البته من نمیدونم که نی نی شما هم همین کار را میکنه یا نه فقط بازی میکنه ...اون خانوم میگفت دخترش را که جابه جا میکنه گریه میکنه برده بود دکتر ایشون ایت تشخیص را داده بودن ...دلیلیش تنها شناخت زودتر از هنگام ج ن س ی بچه هست که یکی از نشانه های باهوش بودن بچه هم هست ...تنها راه حلش اینکه فورا حواسش را پرت کنی همین ...
"اسرا "رويايي زندگي من و"پارسا "معناي زندگي من "همسرم "تمام هستي من *دوستتان دارم* هميشه رو به نو بايست ،اگه ميخواهي تصوير زندگيت سياه نيفتد ... هميشه خودت را نقد بدان ،تا ديگران تو را به نسيه نفروشند سعي کنيد استاد تغيير باشيد نه قرباني تقدير در زندگيت به کسي اعتماد کن که به او ايمان داري نه احساس . هرگز بخاطر مردم تغيير نکن اين جماعت هر روز تو را جور ديگري ميخواهند مردم شهري که همه در ان مي لنگند به کسي که راست راه ميرود ميخندند.
1391/11/27 - 1:12 عصر
؟
"اسرا "رويايي زندگي من و"پارسا "معناي زندگي من "همسرم "تمام هستي من *دوستتان دارم* هميشه رو به نو بايست ،اگه ميخواهي تصوير زندگيت سياه نيفتد ... هميشه خودت را نقد بدان ،تا ديگران تو را به نسيه نفروشند سعي کنيد استاد تغيير باشيد نه قرباني تقدير در زندگيت به کسي اعتماد کن که به او ايمان داري نه احساس . هرگز بخاطر مردم تغيير نکن اين جماعت هر روز تو را جور ديگري ميخواهند مردم شهري که همه در ان مي لنگند به کسي که راست راه ميرود ميخندند.
1391/11/27 - 1:12 عصر
مرسی مامان اسری جون خدا کنه همینی باشه که میگی
نگرانم خیییییییییییییییییییییییییلی

فعلا فقط در حد بازیه ولی همینم نگران کننده س
1391/11/27 - 1:17 عصر
نگرانی نداره عزیزمیا بازی میکنه یا ....؟فک نکنم دلیل دیگه ای داشته باشه ...
1391/11/27 - 1:27 عصر
ینی کشتن مارو این جغله ها
* ننه گل پسر* پست ها : 5740عضویت:1391/2/1
1391/11/27 - 2:10 عصر
عزیزم دکتر ها هم مین که تو این سن و سال شاید بیشتر شاید کمتر (بستگی به هوش بچه داره)نسبت به آلت جنسی

خودشون واکنش نشون میدن

فرقی هم نداره دختر باشه یا پسر

و خوششون میاد خودشونو جایی بمالن یا دست بزنن

تنها راه حلی هم که داره اینه که حواسشو پرت کنی

اصلا دعواش نکن چون براش جذاب میشه

حتی رو دستش نزن یا واکنش سریع نشون نده

فقط حواسشو پرت کن همین
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: