2703
2553
عنوان

چرا بعضی ها خیلی خوشبو هستن موهاشون بدنشون نفسشون .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 70342 بازدید | 149 پست
واتوواتو مربوط به هورمانوشونه
من یه همکارآقا داشتم اینطوری بود بوی گربه مرده میداد...از بوش اشکم درمیومد..بدبختی دیگه بی طاقت میشدم و خوشبوکننده هوا از آبدارچی میگرفتم ممیزدم اعتراض میکرد که من مشکل تنفسی دارم لطفا از این نزنید..پنجره باز میکردم میگفت هوا سرده

خلاصه به مدیرم که خانم هست گفتم.......گفتم یا من این قسمت باشم یا این..من این بو بیطاقتم کرده نمیتونم کارم تمرکز کنم...
من منحصر به فردم. دوست میدارم و دوست داشته میشوم و آزادم.
Naziarعزیزم عطر تو چه قیمتی میخوای؟
من مشاوره و کارشناس زیبایی در سایت زیباکده هستم که تو سایتمون به صورت آنلاین به سوالات تو هر زمینه ای جواب میدیم، من تا 20دقیقه تو این سایت هستم و اگر دوست داشتید در خدمتتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها لطفا به من:

1- اسپری یا هر چیزی که بوی خنک و موندگار داری داره معرفی کنین

2- من اسپری خوشبو کننده دهان میخوام برم داروخانه داره؟؟؟؟
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏

نانی2
1391/11/25 12:30 ب.ظ

الان لوسیون ضدعرق و خوشبوکننده بدن و مرطوب کننده بدن مارک رنوزیت هست که فکر میکنم تنها مارکیه که همه چی باهم تو 1لوسیون هست که تنوع رنگش 24بو هست و وقتی از حمام میای و بدن مرطوبه باید بزنی که جذب بشه

قیمتشو میدونی نانی جون؟؟؟؟
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏
2456
رینوزیت رو دارم رنگ زردششش

میشاد من به شی میگرن دارررم متاسفانه رنگ بنفششو داشتم دادم به خواهرم چون نتونستم استفاده کنم
2714
سلام به همه. دوست خوبم کریستال اسپری کراتینه دوفاز داره که مورو هم چرب نمیکنه بعد ازحمام استفاده میشه.اسپری بدن رزیدنت هم که به کل بدن میزنن خیلی خوسبو هست. من لوسیون وازلین کره کاکائو رم دوست دارم من روزی یک بار با ژل بانوان پیور هم خودمو میشورم لباس زیرم که هرروز عوض میکنم و دوش هرروز میگیرم اما موهتمو هرروز نمی شورم چون مو م خشک هست
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .

شکوفه بهار
1391/11/25 12:37 ب.ظ

بادی اسپلش رینوزیت من زیاد خوشم نمیاد بیشتر بوی الکل سفید میده
کسی تا حالا استفاده کرده و راضی باشه؟
.
.
.

من زردشو گرفتم بوش خوبه موندگار هم هست حس خوبی به آدم میده

=========================================

حاتی آبجی
1391/11/25 12:37 ب.ظ

حدیث جون شما مال کجایی؟
.
.
.

ینی چی آبجی؟؟؟؟؟؟؟؟
اسپری بدن رینوزیت ببخشید اشتباه تایپ کردم
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
نارنجیشم بد نیست رینوزیت
2706