2737
2734
عنوان

درمان فیبروم یا تومور خوشخیم رحمی

| مشاهده متن کامل بحث + 225336 بازدید | 454 پست
صبورای عزیز خوشحالم که اومدی من برات یه ایمیل گذاشتم و امیدوارم که بخونی . منم مثل شما فیبروم دارم و شوهرمم ضعیف حالا دکترم گفته عمل کنم اما شوشو رضایت نمی ده میگه شاید با این فیبروم هم باردار بشی حالا مونم تو دو راهی نمی دونم چکار کنم شما بگید هزینه عمل و سختیها چقدر بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه دوستان خوب وهمدرد های عزیزم
نازی خانم یکی از دوستانم که امسال جراحی کرده در بیمارستان خصوصی 4 میلیون هزینه براش داشته ، از دکتر هم بپرسی میگه چقدر هزینه داره ، درمورد بهبودی کامل هم حدود 1ماه طول میکشه و شبیه سزارین هست ، اندازه فیبروم های شما چقدر هست ؟

2728
سلام الهه خانم
بسته بودن لوله های فالوپ معمولا با عکس رنگی مشخص میشه ولی از اونجایی که شما هنوز ازدواج نکردی فکر کنم دکتر از روشهای دیگه ای استفاده کنه شاید با ام ار ای .
درمورد خال هم فکر نکنم ربطی به فیبروم داشته باشه باید به پزشک متخصص پوست مراجعه کنی
سلام دووستان . من 31 سالمه و 3 ساله ازدواج کردم و تا حالا واسه حاملگی اقدام نکردم یعنی همش جلوگیری کردم. یک ماه پیش با یه سونوگرافی فهمیدم که 8 تا فیبرم تو رحمم هست که بزرگترینشون 4 سانت و از نوع خارجی یا subserosal و بقیه بین 1.2 تا 2.6 سانت و intramural هستن. دکترم گفت با این اوضاع فعلا نمیشه واسه بارداری اقدام کرد. یا باید جراحی کنم یا با آمپول کوچیکشون کنم .به من یه آمپول داده که روز اول پریود بزنم و چند ماه ادامه بدم . نمیدونم چیکار کنم دارم خل میشم!!! خواستم بدونم کسی هست که شرایط من رو داشته و حامله و بچه دار شده؟؟؟؟؟؟؟؟ به بچه دار شدنم امیدی هست؟؟؟؟؟ میشه یه دکتر خیلی خوب بهم معرفی کنید؟ ممنون میشم
استار جان
شما پیش دکتر دیگه ای نرفتی؟ من تا حالاپیش دوتا دکتر رفتم یکیشون گفت زودتر باردار شو اون یکی گفت باید درمان کنی بعد باردار شی. فردا میخام برم اگه بشه از پاکروش وقت بگیرم ببینم اون چی میگه.
ایشالله مشکل من هم مثل تو حاد نباشه و زودتر مامان شیم
2738
سلام
راستش من تهران نیستم ولی اولین سونوگراقی رو در شهرستان دادم که فهمیدم فیبروم دارم . دکتر اینجا گفت باید جراحی کنم تا بارداربشم بعد دنبال یک دکتر خوب تو تهران گشتم واومدم پیش خانم صفارزاده که از روز اول با عمل موافق نبوده ، چند روز پیش هم که پیشش بودم سونوگرافی کرد وگفت که فیبرم های من اثر فشاری روی سایر اعضا نداره وباید زودتر آی یو آی کنم . خیلی مایلم در جریان کارهات قرار بگیرم چون احساس میکنم شرایط مشابهی داریم نتیجه رو به من هم خبر بده ، فکر کنم دکتر پاکروش هم دکتر خوبیه راستی میشه بدونم تا حالا پیش کدام دکتر ها رفتی ؟.... امیدوارم این فیبروم ها برامون مشکلی درست نکنند و هر چه زودتر نتیجه بگیریم
سلام الهه خانم
من اسم یک خانم دکتر به نام کواکبی نژاد روشنیدم که کارش درمان به شیوه سنتی هست ولی خودم مراجعه نکردم چون تاحالا کسی رو ندیدم که با داروی گیاهی جواب گرفته باشه اتفاقا بد نیست شما اگه تهران هستید به ایشون مراجعه کنید و نتیجه رو به ما هم اطلاع بدهید خیلی دوست دارم بدونم واقعا احتمال داره با درمان گیاهی فیبروم ها از بین بروند
شماره تلفن ایشون هم اینه : 22671227
استار جان من اولین بار 1 ماه قبل بخاطر عفونت قارچی پیش دکتر حمید طاهری رفتم مطبش توانیره البته چون نزدیک خونمون بود اونجا رفتم وگرنه هیچ شناختی روش نداشتم و خیلی هم مشهور نیست. ایشون برای اولین بار سونوگرافیم کرد و گفت چندتا فیبرم دارم و گفت باید سریعتر حامله شم. . جالبه من تا یکسال دیگه قصد باردار شدن نداشتم. بعد واسه اطمینان بیشتر پیش دکتر خودم خانم دکتر حسینی رفتم که گفت باید درمان کنم بعد واسه حاملگی اقدام کنم. گفت واسه درمانش یا باید جراحی کرد یا با آمپول کوچیکش کرد. بعد بهم آمپول دیفرلین داد و گفت روز اول پریود بزنم. ولی من نزدم و می خوام پیش چندتا دکتر متخصص مثل پاکروش و ملک اقصی هم برم ببینم اونا چی میگن. اگه اونا هم بگن حامله شم سریع اقدام می کنم. در ضمن من هنوزم که هنوزه دارم جلوگیری می کنم و نمی دونم اصلا اقدام کنم حامله میشم یا نه!
مگنولیا جون دکتر شهرستان به من گفت کسانی بودند که جراحی فیبروم کردند ولی بعدا متوجه شدند مشکلات دیگه ای هم دارند مثلا همون روز به شوهرم آزمایش اسپرم داد . دکتر تهران هم آزمایش مربوط به همه بیماریهایی که منجر به سقط میشه و آزمایش های هورمونی lh , fsh پروژسترون استرادیول را هم داد بعد هم یک آزمایش هورمون آنتی مولارین یا AMH داد که مشخص شد من دخیره تخمک هام خوبه یعنی یائسگی زودرس ندارم وپلی کیستیک هم نیستم بعد هم عکس رنگی رحم گرفتم که دیدم لوله های فالوپ هم بازه ورحم شکل اش خوبه .... من روز 12 پرید ام سونو دادم که دو تا فولیکول بالغ 14 و16 داشتم که دکتر گفت خیلی خوبه .... برای همین این دفعه iui انجام میدم
خانمی حتما پیش یک دکتر خوب برو ... خوشحال میشم در جریان کارهات باشم
2706