2733
2734
عنوان

درمان فیبروم یا تومور خوشخیم رحمی

| مشاهده متن کامل بحث + 225307 بازدید | 454 پست
سلام به همه دوستای خوبم
بچه ها ببخشید که چند روز نبودم. آخه مشغول عوض کردن ویندوزم بودم و تا همه کارهاش رو انجام بدم طول کشید.
درضمن من هم دیشب رو بیدار بودم و دو رکعت نماز امام زمان خوندم و برای همه دوستایی که اینجا پیدا کردم دعا کردم.
انشا اله که هممون سالم سالم بشیم و نی نی سالم به دنیا بیاریم.
من تو دعای دیشبم به جز اینکه برای همه کسایی که مثل ما این مشکل رو دارن دعا کردم، اسم بچه هایی رو که اینجا باهاشون آشنا شدم رو هم آوردم. (ناهید - صبورا - صبایی - آلما)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در ضمن آلما جون ممنون که قرص و قطره ویتاگنوس رو معرفی کردی. حتما تهیه می کنم. از دکتر هایده سمیعی هم وقت گرفتم برای 10 مرداد. نتیجه رو حتما بهتون می گم.
غیر از این بچه ها من یه مشکل دیگه هم دارم. ازتون می خوام که برام دعا کنید. ممکنه من و شوهرم از هم جدا بشیم!!!
2731
من به طور کاملااتفاقی با یک سونوگرافی فهمیدم 4تا میوم دارم که بزرگترینش 4*3 سانتی متر است . هیچ علائمی نداشتم حتی پرید های منظم داشتم فقط برای باردارشدن رفتم دکتر تاآزمایش های قبل از بارداری روبدم همه چیز خوب بود بجز این سونوکه خیلی حالم رو گرفت . دکتر شهرستان گفت که عمل کن ولی در تهران پیش خانم صفارزاده رفتم ایشون گفتند عمل نباید کرد چون من هیچ علائمی نداشتم گفت بهتره بارداربشی الان 3ماهه اقدام کردم ولی هیچی ... فقط برای اولین بار این ماه آخر 4 روز تاخیر درپرید داشتم .من 35 سالمه ودوست دارم 1بچه داشته باشم ولی خیلی نا امیدم ومیترسم ...........
star جان ناامید نباش. به خودت انرژی مثبت بده. مادر من با وجود فیبروم چهار تا بچه داره. این بخش رو از اول بخون. ما چند نفر که اینجا هستیم هممون درد مشترک داریم. قبلا هم به بقیه گفتم که به نظر شخصی من جراحی آخرین راه حله. فقط نا امید نباش.
ممنون ایوا جون از انرژی مثبت ات . من هم مامانم 15 سال پیش هیسترکتومی کرد ورحمش رابه دلیل فیبروم درآورد . مامان شما هم که داره ، فکر کنم وراثت در ابتلا به اونها اهمیت زیادی داره.. امیدورام مشکلات همه ما حل بشه
2738
سلام ایوای عزیزم
ممنون از دعایت
من هم برای تو گلم وبقیه دعا کردم.شب عید من احیا گرفتم.
عزیزم قطره خیلی بهتره.
تو تشت اب این محلول هم بشین
این ایمیل منه
alma_apadana@yahoo.com
همه دوستان بهتره اطلاعات جدید رو به هم بدیم
2706