2733
2739
عنوان

درمان فیبروم یا تومور خوشخیم رحمی

| مشاهده متن کامل بحث + 225377 بازدید | 454 پست
نه ..اتفاقا کریم زاده رو نمیشناختم ... شانس من موقع مراجعه افلاطونیان خارج از ایران بود اما کریم زاده تو مرکز مادر معروفتره ...بعضیا میگن استاد افلاطونیان بوده ....فقط کریم زاده رسانه ای و تبلیغاتی نیست ...افلاطونیان واقعا وقت نداشت مثلا از فرودگاه مستقیم میومد بیمارستان اتاق عمل واسه ترانسفر یا تخمک کشی حدود 6-7 مریض بعد یه جای دیگه برنامه داشت ....عمل من خوب انجام شده دکتر تهرانم راضی بود اما مشکلم آمپولهای دکاپپتیلی بود که بعد عمل زدم
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود، نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می شود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبورا جون من تحت درمان نازایی بودم که سونوگرافیست تشخیص داد یه فیبروم جغله دارم اندازه نداشت و سونو به راحتی دیده نمیشد پشت دیواره خلفی ...دو بار میکرو کردم بزرگ شد دبیراشرافی میگفت مهم نیست بیرون رحمه .فعلا باردار شدنت مهم تره بعد اونو موقع سزارین درمیارمش ...اما تابستونی خونریزی شدید داشتم رفتم یزد واسه آی وی اف که کریم زاده گفت اول درمان فیبروم بعد بچه ...تا این فیبروم باشه باردار نمیشی ...الان تقریبا دو ساله که فیبروم نیست بچه هم نیست .

یه نکته مهم ...نوع و محل قرارگیری میوم خیلی حیلی مهمه ...پس خودتونو با اونایی که عمل کردن مقایسه نکنید ...به نظر من پیش چند دکتر برید بعد تصمیم بگیرید واسه درمان ...من تنهایی با همسرم رفتم یزد و عمل کردم خیلی خیلی سخت بود اما گذشت و الان خوشحالم که اون موقع نترسیدم و عمل کردم
سلام دوباره ...... من دیروز رفتم ویتاگنوس خریدم رنگ گل(به کسر گ) هست و کپسولهای بزرگ و دیروز روز اول پری بود و جایی مهمونی دعوت بودم یه دونه شو خوردم شاید باورتون نشه مثل اب رو اتیش اصلا تو مهمونی اذیت نشدم البته این که من گرفتم روش نوشته ویتاگنوس خالص هست و هیچ افزودنی نداره کاش زودتر گرفته بودم ...........و اما الما جان اتفاقا دکترم به من این روش رو پیشنهاد کرد و گفت چون هنوز بچه نداری بهترین روش درمان همینه چون ممکنه عمل کنی عوارض جانبی بیشتری داشته باشه و زنگ زد بیمارستان که برام بپرسه و اون اقا گفت که دقیقا این روش برای خانومهای جوون که قصد بارداری دارن مناسبه چون هیچ اسیبی به رحم نمی رسونه
2728
ناهید جان خوشحالم که دیروز اذیت نشدی.
خدا رو شکر مطمئنا ویتاگنوسی که اونجا هست بهتر هم هست اینجا دو نوع وجود داره قطره وفرص که قطره خیلی تلخ هست ولی موثرتره(خالصتره)
ممنون من سال گذشته حدود 2-3 ماه هر روز عرق رازیانه ...جوشونده بومادران و دم اسب خوردم.
2738
ناهید جون خوشحالم برات :چشمک:
آره یه داروهای گیاهی واسه از بین بردن فیبروم هست یکیشو به من دادن ....نام تجاری نداره ...دست سازه
2706