2733
2734
عنوان

درمان فیبروم یا تومور خوشخیم رحمی

| مشاهده متن کامل بحث + 225326 بازدید | 454 پست
صبایی جون چسبندگی رحمت خوب شد؟
میگن حداقل عارضه میومکتومی بعد از عمل چسبندگی رحم هستش.
نگران نباش چون میگن بعد از میومکتومی حداقل تا سه سال اینده دیگه میوم بر نمیگرده.
خدا رو شکر شما خطر اصلی رو گذروندی.
چون حین عمل خونریزی نداشتی و رحمت رو هنوز داری
و الان تنها مشکلت چسبندگی هستش که اونم اگه خوب بشی نی نی دار میشی
سلام دوباره.
صبورا و آلما جان جای دیگه گفتم که دکترم برای کنترل خونریزی شدید من هر 8 ساعت یک کپسول 500 میلی گرم مفنامیک اسید + فیفول رو پیشنهاد کرد که عارضه مهم مفنامیک اسید اینه که باعث سفت شدن پوسته تخمک و عدم نفوذ اسپرم می شه.
من از 16 اردیبهشت که تاریخ ساکشنم بود تا به حال 3 بار پریود شدم که یک بارش واقعا شدید بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آمبولیزاسیون هم مزایا و معایب خودش رو داره. برای من که می خوام بچه دار بشم نمی دونم روش درستی هست یا نه. جراحی هم به نظر من آخرین راه حله. اگه واقعا با خونریزی مشکلی ندارین سعی کنین در درجه اول درمان دارویی رو انجام بدین. البته تو ایران واقعا ما با مشکل دارویی، تکنولوژی پزشکی، اخلاق پزشکی و البته مسائل مالی مواجه هستیم. چون واقعا نمی دونیم آیا فلان دکتر که پیشنهاد جراحی بهمون می ده به خاطر درمان می گه یا به خاطر جیب خودش
مادر من فیبرم بزرگی داشت که تقریبا15 سال پیش جراحی کرد و رحمش رو درآورد. خوب اون موقع مامانم به سن یائسگی نرسیده بود و این جراحی عوارض زیادی براش داشت. البته مزیت مامان من این بود که 4 تا بچه داره.
2731
بچه ها بیاین راجع به سلامت تر ین روش ممکن برای درمان این موضوع تحقیق کنیم و در اختیار هم بگذاریم.
حتی اگر سلامت ترین روش دعا کردن و انرژی مثبت باشه.
در مورد شما نمی دونم ولی من خیلی به این مسائل ذهنی و انرژی مثبت عقیده دارم. اگر همتون بتونین کتاب شفای زندگی رو بخرین خیلی خوبه. من جملات تاکید مثبت برای درمان فیبروم رو به صورت کارت درست کردم و به همه جای اتاقم زدم که جلوی چشمم باشه و در طول روز تکرارش می کنم.
ضمن اینکه بچه ها این شبا خیلی عزیزه. اگر شما هم اعتقاد دارین بیاین همه با هم دوشنبه شب که شب نیمه شعبان برای درمانمون دعا کنیم.
آلما جون ...ممنون
صمن هیستروسکوپی رفع شد خیلی ناچیز بوده بالای رحم چسبندگی خفیف داشتم که دو ماه بعد هیسترو دارم قرص استرومارین+مدروکسی میخورم که فردا تموم میشه و سیکل میکرو رو شروع میکنم
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود، نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می شود...
من استرالیا هستم و خونریزی های شدیدی هم دارم و این روش مثل ام ار ای هست دستگاهش و می ری توی دستگاه برای یه مدتی و از بیرون اشعه به اون میوم می تابونن و به تکه های کوچیک می شکندش و بعد اون تکه ها رو با اشعه می سوزونن البته چ.ن این سیستم خیلی جدید هست من هم اینارو پارسال تو تی وی دیدم که داشت در موردش توضیح می داد اطلاعات بیشترو بعد از این که رفتم براتون می گم
2738
سلام صبورای عزیز
خاله شوهرم خونریزی های زیادی داشت 3تا میوم داشت عمل کرد و با موفقیت هر سه رو در اوردن ورحمش هم در نیاوردن
اما دختر خاله خودم حین عمل به دلیل خونریزی رحمش رو در اوردن
به گفته ایوا جان همه جای دنیا عمل اخرین مرحله هستش
در اوردن رحم حین عمل اصلا قابل پیش بینی نیست البته اینو دکترهای ایران میگن
ولی شاید با دستگاهای دقیقی مثل این چیزی که ناهید جان میگه قابل پیش بینی باشه
من در این مورد همون جوابهای گنگ دکترها رو میدونم
ایوا جان سعی کن خونریزی هات رو گیاهی درمان کنی
در ضمن هر عملی ساید افکت های خودش رو داره
اما درمان دارویی فیبروم من نمیدونم
بعضی از دکترها به من گفتن باید امپول دکاپپتیل بزنم تا میوم ها کوچیک بشوند بعد عمل کن
تا حین عمل خونریزی کمتری داشته باشی
ولی بعضی های دیگه گفتن اگه امپول بزنی کوچیک میشن ولی بافتهای بیمار هنوز تو رحم میمونن و دوباره مشکل ایجاد میکنن
امیدوارم همه تحقیق لازم را انجام بدیم ودر این مورد به هم کمک کنیم من که هر دعایی میکنم اسم همه شما همدرد های عزیز رو هم میگم صبورا ایوا ناهید صبایی.......
صبایی جان خدا رو شکر که مشکلت حل شده منتظر خبر خوش بارداری ات هستیم
ناهید جان اگه ممکنه خونریزی ات را با ویتاگنوس درمان کن
و در ضمن شما که خارج هستین میشه بپرسید که ایا این روش برای کسی که هنوز بچه دار نشده وتصمیم داره باردار بشه روش ایمنی هست یا نه
و اینکه نظر دکترت رو در مورد روشهای رایج در ایران رو بپرسی؟

آلما جون شاید علت سرگیجه هات کم خونی باشه. یه آزمایش بده یا کپسول فیفول بخور. بدون نسخه هم می دن و عوارض هم نداره.
بچه ها من هم همین دوشنبه شب از ته دلم برای همتون دعا می کنم. ان شا اله که مشکل هممون به زودی حل می شه. من احتمال زیاد تو این هفته پیش دکتر هایده سمیعی می رم و نتیجه رو بهتون می گم.
2706