کاربری به نام قاصدک ازت خیلی ممنون(وزت گیری نی نی) - صفحه 42

موضوع: کاربری به نام قاصدک ازت خیلی ممنون(وزت گیری نی نی) + اظهار نظر

صفحه 42 از 133 اول قبلی  37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
ashke mahtab پست ها : 107عضویت:1391/8/14
1392/3/1 - 3:14 عصر
ساناز جان خدارو شکر پشت پنجره بردن نی نیت برای تو هم نتیجه داده انشالله روز به روز بهتر وبهتر وبهتر بشه.

آتوسا جان همه ما امیدمون به اون روزیه که لبخند رضایت رولبامون بنشینه . باید توکل داشته باشیم.
من گاهی وقتها که میخوام به دخترم غذا بدم لحظه اول نمیخوره مجبور میشم یه جورایی هواسشو پرت کنم خیلی سخته ولی کم نمیارم اکثرا یک ساعت طول میکشه تا بتونم غذاشو بهش بدم. تو وسطاش بلند میشه میره یا از خوردن امتناع میکنه من دست به کار میشم مثلا میگم مبینا حالا که غذاتو نمیخوری من میرم بعد بلند میشم خودمو قایم میکنم اونم از ترس اینکه دیگه نرم دوباره ادامه غذاشو میخوره .حالا این یکی از کلک هاست که براش میزنم . بعضی وقتها میگم اگه نخوری بابا ناراحت میشه ها . بعد میاد یه قاشق دیگه هم میخوره . خلاصه عزیز م من باید هفت خوان رستم رو طی کنم تا این بچه غذا بخوره . گاهی وقتهام نیجه خوب نمیگیرم ولی باز ناامید نمیشم وفقط از خدا صبر میخوام که بهم قدرت بده که کم نیارم.
تو هم قوی باش و با خلاقیت های خودت سعی کن از پس غذا دان نینیت بربیایی.
قاصدك پست ها : 2133عضویت:1389/9/26
1392/3/1 - 7:22 عصر
بعداز یه غیبت یه هفته ای اومدم.
حنانه سرماخورده.امیدوارم به دعای شما دوستان مثل همیشه زود خوب بشه.

================

مامان امیرعلی عزیز برای روز اول خوبه.اغما باید بیشتراز این بشه.سن گل پسرتو نگفته بودی.اما با فرض اینکه بین یه سال تا دوسالگیه کمه.

===============

جوجوی عزیزم تو این سن وزنگیری فقط و فقط با شیرخوردنه.غذا اینقدری که فکرشو بکنی تاثیری رو وزنگیری نداره.
اول شیر بعدش غذا به هرمیزانی که تمایل داره.
درمورد قطره ی آهن نمیدونم.از دکتر یا داروخونه بپرس.

==============

لی لی جان تو فاصله ی بین بعداز شام و قبل از خواب هرزمان تمایل داشت بهش بده.ولی نه دیگه 5دقیقه قبل از خواب.حداقل یه تایم یه ربع یا نیم ساعت با خوابش فاصله داشته باشه.
به نظرمن هرچی به خوابش نزدیک تر باشه بهتره.
یه اتاق خواب دوست داشتنی برای کوچولوهای نازhttp://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28378 _______________________________________________________________________________________________ تاپیک وزنگیری نی نی ها... به زودی...
1392/3/1 - 7:32 عصر
سمیلاجون من معمولا سوال بچه هارو یه جوری از دکتر میپرسم که فکرکنه مربوط به حنانه ست!
برای همین اونایی که تو سن حنانه هستن اگه سوالی بپرسن راحتتر میتونم جواب بدم.

بازم اگه شرایط جور شد برات میپرسم.اما تا اون موقع بهت پیشنهاد میکنم غذاشو کم کنی تا گرسنه بشه و شیربخوره.
شیردادن تو جای تاریک و ساکت حتی زیر ملافه رو امتحان کن.
هرجور شده باید بهش شیر بیشتری بدی.

================

فهیمه جون تو این سن این مقدار وزنگیری عالیییییییییه.
تو هرماه باید 170گرم زیاد کنه.که کوچولوی شما ماشاالله ترکونده دیگه!
دکتر یزدانی.تلفن 6624770
قبلش حتما زنگ بزن.

درمورد رشد قدش هم دکتر میگه ارثیه بیشتر.ولی به نظرخودم شیرخوردن خیلی تاثیر داره.

===============

مامان باران عزیز خوشحال شدم از خبر خوبت.ممنون که خبر دادی.

یه اتاق خواب دوست داشتنی برای کوچولوهای نازhttp://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28378 _______________________________________________________________________________________________ تاپیک وزنگیری نی نی ها... به زودی...
1392/3/1 - 7:37 عصر
مامان محمدساجد عزیز صفحه ی 2رو بخون.اگه سوالی داشتی درخدمتم.
اگه وقت داری بهت کل تاپیکو پیشنهاد میدم که بخونی.

اگه برسم حتما مطالبشو خلاصه میکنم و تو یه تاپیک جدا میزارم.اینجوری خودنش رالحت تر میشه.

====================

سانازجون هنوز زوده برای گل دخترت.فعلا شیر دادنو براش بیشتر کن.قطره های شیرافزا و روشای دیگه رو امتحان کن.
و باور داشته باش شیرخوردن تو این سن خیلی خیلی رو وزنگیری تاثیر داره

===================

فهیمه جون وقتی میان وعده های به این خوبی وجود داره چرا ژله واین چیزایی که واقعا ارژش غذایی نداره.

-

مامان اتنا
1392/2/25 3:56 ب.ظ

من فکر نمیکنم به عنوان میان وعده حساب بشه ........من لیست کامل میان وعده ها رو با چند تا چیز اضافه که قاصدک جون گفته بود براتون میذارم ...... حتما یکیشو بچه شما پسند میکنه که بخوره .....
شیر برنج
فرنی
سیبزمینی سرخ شده
کوکو
پوره سیبزمینی
ترد یا چوب شور با پنیر
ماکارونی
عدسی
لوبیا
نون با (پنیر یا خامه یاماست یا شکلات صبحانه )
بستنی با نون بستنی
شیر با کیک یا بیسکوویت
نون لواش که تو روغن سرخ بشه
شله زرد
حلوا
کتلت
کاستر
حریره بادام

ممنون مامان آتنای عزیزم.
1392/3/1 - 7:44 عصر
اندیشه جان هم وزن پسرت خوبه هم تعداد وعده هاش.خیلی خوبه که میخوابه.چرا بیدارش کنی؟!
کره تو غذاش و دسر شیرین بعداز شامو برای یه مدت امتحان کن.حتما از تاثیرش شگفت زده میشی.
==============

مامان سمیراجون خوش اومدی.
همین برنامه رو براش اجرا کن+4واحد لبنیات.
دسر شیرین قبل از خواب یادت نره.
منتظرم خیلی زود بیای و خبر خوب تپلی شدن کوچولوتو بهمون بدی.

=============

*ســــــــــارا* پست ها : 7863عضویت:1391/11/22
1392/3/1 - 10:05 عصر
سلام قاصدک جون
پسرمن 3سالو3ماهشه
قد95وزن13
فکرمیکنم خیلی ریزه میخوام یه خورده توپولووقدشم بلندشه به نظرت چی بهش بدم
درضمن شربت چی بهش بدم خوبه خودم زینک سولفات ایرانی میدم
صبحانه بهش خامه میدم باشیر خوبه خامه چاقش میکنه؟
ممنون میشم جواب بدی
**آن روز که سقف خانه ها چوبی بودگفتارو عمل درهمه جاخوبی بودامروز بنای خانه ها سنگ شده دلها همه با بنا هماهنگ شده**
سوگند66 پست ها : 406عضویت:1391/11/18
1392/3/1 - 11:32 عصر
قاصدک جون واست پیغام گذاشتم منتظرپاسخت هستم دوستم
چه سکوتي جهان را فرا ميگرفت اگر هر کس به اندازه حرفهايش عمل ميکرد...امام علي(ع)
گلسا پست ها : 103عضویت:1390/6/23
1392/3/2 - 12:39 صبح
بچه ها کسی دکتر تغذیه ی خوب تو تهران میشناسه؟
(مامان رادوين) پست ها : 874عضویت:1390/7/14
1392/3/2 - 1:31 صبح
مامانا به بچه ده ماه ونیم یک روز در میون چنتا زرده تخم بلدرچین میتونیم بدیم
وحيده مامان پينار پست ها : 13733عضویت:1391/3/17
1392/3/2 - 11:25 صبح
عزیزم بهش زینک بلاس خارجی بده واسه افزایش قدش خوب هستش خامه خوب هست اکه بستنی هم دوست داره میتونی بهش خامه هم اضافه کنی و به غذا هاش کره بزن او بودر ٤مغز استفاده کن میتونی برنجشو با عصاره قلم درست کنی که خیلی مقوی هست براش تخم مرغ بلدریجین نیمرو کن که خیلی مقوی هستش وشبا براش معجون درست کن
پينار..قيزم .سنه ياخچلاري ايستيرم سنسيز هستاد الله دان ايستميرم
1392/3/2 - 11:28 صبح
مامان رادوین من واسه دخترم ٢تا نیمرو میکنم ولی شما که نمیتونی سفیدشو بدی ٢زردشو بده بخوره واسه روز اول امتحان کن اکه کم شد روز بعد یک دونه اضافه کن
(مامان رادوين) پست ها : 874عضویت:1390/7/14
1392/3/2 - 11:35 صبح
وحیده جون مثل تخم مرغ زیادیش ضرر نداره ؟به کبد اسیب نمیزنه؟ اخه بچم ده ماه ونیمشه
1392/3/2 - 1:20 عصر
تخم مرغ هفته س٣بار میشه به نینی داد
جون تخم بلدریجین خیلی فسفر داره شماهفته ی ٢بار بده ولی اکه از دکترش ببرسی بهتر میشه
ثريا پست ها : 2831عضویت:1389/8/8
1392/3/2 - 1:29 عصر
سلام الی جون
دختر من مریض شده تب کمرم شکست دیگه این نمیخواد یه خورده جون بگیره
دخترت رو وزن نکردی وزنش چقدر شده؟؟؟
إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ???? چون به چيزى اراده فرمايد كارش اين بس كه مى‏گويد باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
       فقط 5 هفته و 6 روز به تولد محمد حسن جونم باقی مونده !
1392/3/2 - 1:35 عصر
اشک مهتاب
جونم
راستی میگی خدا میبینه
میبینه من چقدر تلاش میکنم تا بهش غذا بدم
میبینه از جمع فراریم تا نگن چقدر بچه ات ریزه راستم میگن مثل یه بچه ی شیش ماهس
میبینه وقتی همه هم سن و سالای دخترم جولش راه میرن و اون نمیتونه و با لبخند خودشو روی زمین میکشه من قلبم از غصه اب میشه
میبینه خسته شدم از بس قاشق هایی رو که میخوره میشمورم
میبینه دلم میشکنه که شوهرم بهم میگه روسرس سرش کن گردن لاغرش معلوم نشه
منم مادرم بخدا بچه ی تپل نمیخوام وزن نرمال بگیره
تازه قبل کربلا خوب شده بود
همه چیش بهم ریخته مریض شده تب کرده
شیر پاستوریزه لب نمیزنه اب میوه نمیخوره
غذاشو بزور میخوره
شکمش بهم ریخته یا یبوسته میشه یا اسهال میگیره

)خیلی ببخشید)

وای کم اوردم بخدا داشتم میمردم از ذوق بچه ام تاوی 14 ماهگی 8 کیلوووووو که الان وزنم کم کرد
امشب خونه ی داداشم مهمونیه همه هستن دوست ندارم برم شوهرم میگه باید بریم میدونم همه میخوان براش دل بسوزونن
إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ???? چون به چيزى اراده فرمايد كارش اين بس كه مى‏گويد باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
1392/3/2 - 1:38 عصر
قاصدک سلام
خواهر زحمتام داره دود میشه میره هوا
یه سوال ببخشید من سوپ فاطمه رو میکس میکنم تا حجم بیشتری بهش برسه بعدم راحت تره میخوره
پلو میتونه بخوره
کلا چیزای سفت میتونه بخوره مشکلی با جویدن نداره فقط باید ماهم بخوریم مثلا سر سفره اونم در حد 5 تا قاشق پلو
من سوپ میدم چون بهتر میخوره
کارم اشتباهه؟؟؟؟؟؟؟
1392/3/2 - 2:13 عصر
نداجون واست خیلی ناراحت شدم بی خود مه نمیکن بهشت زیر بای مادران هستش
من بعضی موقع ها که دخترم غذا نمبخوره بلو وخورشتشو تو سوبش میریزم ویکم اب سوبشو زیاد میکنم که خیلی سفت نشه به این ترتیب هم ىسوبشو خورده هم بلوشو شماهم اکه سوب میخوره از این روش استفاده کن انشاالله که حال دخترتون هم خوب میشه
1392/3/2 - 2:14 عصر
نداجون متونم ببرسم دختر خوشمل تون جند ماهشه
گلسا پست ها : 103عضویت:1390/6/23
1392/3/2 - 4:08 عصر
ندا جون الهی بمیرم وضع تو از من بدتره منم دخترم با برنامه ی قاصدک جون دو هفته خوب بود تا اینکه الان مثل نی نی شما مریض شد و دوباره بد غذا شد ولی خب دختر من وزنش از مال شما بهتره. دختر من ترجیحش اینه که همش شیر بخوره واصلا دوست نداره غذا بخوره اگه میدونستم که اشکال نداره که همش شیر بخوره بهش شیر میدادم و هم خودمو راحت میکردم و هم اونو به خدا نمیدونی که چه کارا میکنم تا یه قاشق غذا بخوره از شمع روشن کردن شیر آب و باز کردن تو سینک آب بازی و ....نمیدونم که اصلا این کار درسته که هی این جوری بهش غذا بدم یعنی اصلا میلی به غذا نداره به هوای بازی گاهی دهنشو به زور باز میکنه.بچه ها دعا کنید تا دختر منم غذا بخوره تا حالا هیچ وقت از داشتنش ناراحت نبودم ولی دیگه دارم کم میارم قاصدک جون بیا و به داد ما برس
صفحه 42 از 133 اول قبلی  37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: