2733
2734
اگر سرویس خواب نوزادی /کودک با قیمت مناسب میخواهید بفرمایید
سلام به مامانای گل
یکی از گرانترین قسمتهای سیسمونی سرویس خوابه. از آنجایی که ما تولیدکننده سرویس خواب نوزادی هستیم می توانید عکس سرویس مورد نطرتان را برای ما بفرستید من قیمت را به شما می دهم و در صورت تمایل برایتان ساخته می شود

در ضمن لازم به ذکر است که سرویسهای موجود در بازار از جنس لترون است نه mdf.در صورتی که تمام سرویسهای ما از جنس mdf می باشد که دارای استحکام بیشتری است .

قیمتهای ما قابل قیاس با هیچ جا نمی باشد به دلیل اینکه ما نمایشگاه نداریم بلکه مستقیم از کارخانه تحویل خریدار داده می شود.

با این کار شمایی که در شهرستان هستید دیگر نیازی به امدن به تهران برای خرید سرویس خواب ندارید کافیست عکس مورد نظر را برای ما بفرستید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

lmjd6vhzbxyv5ii7.jpg

تخت نوزادی:730000 (قیمت بازار:850000)
کمد:600000 (قیمت بازار:630000)
ویترین:550000 (فیمت بازار:650000) البته عکس ویترینش توی این عکس نیست
دراور:450000 (قیمت بازار:590000)
دیوارکوب:50000 (قیمت بازار:70000)

2731
بدون هیچ هزینه و یا ترس از ترکیدن تاپیک بیاین اینجا عضو شین و هم تبادل نظر کنید هم کالاتونو بفروشید مدیرش خودم هستم خوشحال میشم ببینمتون امکان خرید انلاین از محصولات رو هم دارید که برای کاربران عضو تخفیفاتی هم در نظر گرفته شده ضمنا قسمت بچگانه به زودی شروع به فعالیت میکنه
http://www.forum.aysansky.com/forum.php
2738
خانمی منم چند تا سفارش دارم می خوام بهم قیمت بدی
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
2706