2726
سلام دوستان
من سه ماهه دوقلو حامله ام . اگه کسی در مورد بیمارستان مادران و دکتر خوب تو این بیمارستان اطلاعاتی داره ، لطفا کمک کنه .

اگه مطب دکتر در جنوب تهران باشه خیلی خوبه ، آخه من تو اسلامشهر ساکنم.

قبلا از لطف همگی ممنونم
سلام هانی عزیز متاسفانه تمام دکترها اینروزها پول جداگانه می گیرند. من بیمارستان مادران زایمان کردم دکترم هم آقای دکتر بیژن ملک احمدی بود به من گفت هرچقدر که در توانم هست بهش بدم ولی بقیه دکترهایی که اونجا بود کمتر از 500 هزار تومان نمی گرفتن دلیلش رو پرسیدم گفتن به خاطر اینکه بیمه دیر پولشون رو می ده اونها هم این راه چاره رو پیدا کردن مطبش تو میرداماد هست ولی دکتر خوب و منصفیه تجربه اش هم زیاده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکتر من مهشید گیلانی پور بود دکتر زنانم هم هست . خیلی عالی بود اصلا پولکی هم نیست . مطبش هم انتهای خیابان مطهریه . زایمان من با بیمه تکمیلی ام تقریبا مجانی دراومد فقط بیمارستان مادران هزینه های نی نی رو که بیمه نبود آزاد حساب وگرفت .
درونت قلمرویی از آرامش است که می تواند همه نیکبختی هایی که خواهانشان هستی خلق کند (وین دایر)
2728
سلام دوستای خوبم از لطف همتون ممنونم

مامان سارا
شما در چه تاریخی تو ماداران زایمان کردی ؟ از بیمارستانش راضی بودی؟

مامان آرمین
شما هم زایمان کردی ؟ کی ؟ از بیمارستانش راضی بودی؟

مامان آرش
دکتر مهشید گیلانی پور متخصص زنان هشتند؟ شماره مطبش رو برام میذاری ؟ بیمه تکمیلیت چی بود؟ کی زایمان کردی؟ از بیمارستانش راضی بودی؟
عزیزم دکتر من خانم صفدریان هستند بسیار هم باتجرربه اند برای اطلاعات بیشتر به تاپیکشون بیاید .دستمزد جدا هم نمیگیرن
با تو از دریاچه ی نور از دل جنگل گذشتم
گفتی هر عشقی میمیره اما از تو برنگشتم
میخواستم تا دنیا دنیاست ما به عشق هم بنازیم
توی مرز ماه و دریا قصری از صدف بسازیم
طوفان گرفت و چه ساده شکستی
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
سلطان قلبم تو هستی تو هستی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=34082
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=11302&PageNumber=2
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
سلام
شنیدم دکتر فریبا محقق حضرتی و دکتر مژگان حجتی در بیمارستان مادران بدون دستمزد جداگانه زایمان می کنند . لطفا اگه کسی در مورد این دو دکتر اطلاعاتی داره کمک کنه
دکتر های محترم و با خدا که ارزش کارشون رو فقط با پول نمی سنجند. (خدا اجرشون رو بده) - بیمارستان مادران

1. دکتر مژگان حجتی
2. دکتر فریبا محقق حضرتی
3. دکتر لیلی صفدریان
4. دکتر مهشید گیلانی پور
2706