2737
2739
سلام دوستان هفته 14 بارداری ام
من از اول بارداری ترشحات زردرنگ داشتم ودکتر مترو داد برطرف شد ولی بعده یه مدت سبز رنگ شد وحالا کرم وقرص شیاف داده استفاده میکنم ولی ترشح سبز دارم
من نظافت رو همه جوره رعایت میکنم نمیدونم چرا خوب نمیشم
خواهشا اگه راهی میدونید که بااون عفونت برطرف میشه بگید انجام بدم ممنون میشممممممممممممم
درضمن امشب سینه هام بدجور تیر میکشه خیلی دردناک طبیعیه؟؟
..مامان❤ امیرعلی ❤ایلیا❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم درد سینه هات طبیعیه ، نگران نباش ... اما منم مشکل عفونت رو دارم ... الان ماه 8 هستم و همش دلشور دارم ... دکترم میگه قارچ گرفتم ولی تا حالا با وجودی که دو دوره قرص واژینال استفاده کردم ، همچنان مشکل دارم .
CafeMom Tickers
2731
دربارداری بر اساس زمان بارداری دکتر باید برای عفونت دارو تجویز کنه........درد سینه طبیعیه
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

من هم تو بارداری عفونت داشتم ...دکتر فقط مترو نیندازول اون هم با دست خودم وبه مقدارکم تجویز میکرد
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

2738
من از اول بارداری تا حالا عفونت قارچی دارم.خیلی هم بهداشت رو رعایت میکنم.دکتر گفت بعضی از خانم ها تو بارداری بخاطر تغییر ph واژن اینطوری میشن.من از همون.اول دارم شیافت واژینال کلوتریمازول و نیستاتین استفاده میکنموولی خوب نشدم
سید ایلیا کوچولو مامان.خوش آمدی به این دنیا.خدایا هزار بار ممنون.شکرت ای مهربون
سلام ترنم خانم
آبی که استفاده میکنی واسه شستشو بجوشونش یا نمک یا جوش شیرین یا سرکه به مقدارکم بریز داخل آب خودت وشستشوبده
از ژلی
کهه استفاده میکنی ممکنه حساسیت داشته باشی
لباس زیرو با صابون بچه بشور پودرلبلس شویی بیشتر باعث عفونت وحساسیت میشه
ترنم عزیزم شمالکه بینی یاخونریزی داشتی انتظارنداشته باش رحم حالت نرمال داشته باشه استفاده بیش ازحد داروها واژن وحساس تر میکنه بدن که ضعیف باشه دارودیگه اثرنداره
بیشترمشکلت میتونه ازتغیرات هورمونی واستفاده ازپروژسترون باشه دارو همون قدرکه برامون میتونه مفید باشه همون قدرم عوارض داره
ببین چه غذایی که میخوری بیشتر اذیت میشی مثلا ادویه جات
ترنم جان
من هم این حالت را در بارداری داشتم. خواهرم هم همینطوری شد. به دکترت اعتماد کن و بذار به سلامتی سه ماهه اولت بگذره. خیلی سراغ نشاسته و سرکه و این ها نرو. دکتر به من گفت اگر سوزش و یا خارش نداری خیلی سخت نگیر. ببین یک تجربه به جای خشک کردن خودت با دستمال توالتٰ یک پارچه نخی نمیز و هر روز اتو کن و اون روز خودت رو با اون پاک کن. خیلی اون ناحیه رو با صابون شستشو نده و وقتی خمام میری نذار صابون و شامپو بخوره. ماهت که ان شاءالله یکم بره بالا دکتر راخت تر بهت دارو می ده. نگران نباشششششششش. اگر قبلا اینجوری نمی شدی علت اصلی اش همون تغییرات هورمونیه.
دختر که داشته باشی / مادر تر می شوی/ دختر که داشته باشی/ خوشبخت تر
2706