2737
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1408582 بازدید | 19790 پست
سلام دوستان صبح همگی‌ به خیر و خوشی‌

روژان جون به دردت گرفتار شدم چند بار نمیدونم چرا روک به مردم نمی‌گن ببرید بابا خونه‌هاتون ۱۰ روز دیگه پرواز انجام میشه !!!!!!!همش تقصیر این امریکاست

مگی joni مبارک خرید‌هات باشه این بالم کلارینس رو میتونی‌ با کرم podret رو انگشتت میکس کنی‌ بعد بزن ببین چه شفافیت به پوستت میده حالشو‌ می‌‌بری من چن سال از خرید‌های واجبم هست همین طوری هم بزنی‌ اثرش رو به صورت عالی‌ میبینی‌ من هر وقت احساس خستگی‌ هم می‌کنم میزنم عالی‌ لا مصب

سونیا جونی شمارمو برام میفرستم عزیز دلم ،،،،احساس منم همینه که نوشتی‌ منتها چند برابر

هدا جون رفتی‌ برای ناخنهات ؟

هلی جونی بهترین آرزو‌ها برات گلم زندگی‌ سر شار از سلامتی‌ ،شادابی ،و رسیدن به همه آرزو هات رو از خدای بزرگ خواهانم،،،،،تولدت مبارک

هوری عزیزم تو وزرأ قیمت‌ها خیلی پرت میگن مخصوصا کلینیک و محصولاتی که مسافر میاره چند جا قیمت بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پلاریس عزیزم کجای دختر ؟حسابی‌ سرت شلوغ شده خانمی

ممنون از لینکی‌ که در مورد طبّ سوزنی گذاشته بودی برام خیلی جالب بود شاید یک روز امتحان کنم تعریفش رو خیلی شنیدم

مینوشی عزیزم جواب دادم
نمیدونم هدا جون من کار بهار رو ندیدم فقط برام لاک زده تا حالا ولی‌ خوب در مورد مرجان الان مطمئن هستم ببین دلت با کدوم هاشونه عزیزم ،،،،آخه کار خاصی‌ که انجام نمیدی میخواهی‌ یه کاور بذاری دیگه زیاد زمان نمیبره
2728
سها راستش مامان و خواهر همسرم پیش مونا گذاشتن و راضی بودن منتهی حالا که مونا نیست نمی دونم برم پیش بهار یا نه...مونا رفته ولنجک..
اون روز هم که اینجوری شد یهو شککردم که شاید قرار نبود خوب بشه...شاید برم پیش مرجان
اوکی هدا جون،شاید فردا بعد کلاسم برم پس همون سمتاست، میپرسم ببینم گیر میاد یا نه

حواسم نبود مگی جونم خریدات مبارک.عطر ch قرمزه یا صورتیش؟

راستی دلم میگه رژ گونه کلارینس بگیرم بین این و ایو سن موندم نمیدونم
2738
راستی سلام به همه :)

هدی جون خوبی عزیزم؟دیروز با دوستم که عطرو براش خریدم حرف میزدم، گفتم نمیدونم حالا چی برات بگیرم گفت همیشه همینو بگیر، خیلی بوش خوبه، عاشقش شدم :)) آخه دیوونه بوی لیموئه

هوری جون، چطوری؟
پوستت چطوره؟از لطفی راضی بودی؟

نه آخه اون عطر کادوی تاخیری تولدش بود که اون موقع من اصلا حالم خوب نبود اونم همینطور، بعدم هی همو ندیدیم، قبل عید بهش دادم، بعد سر عید دوباره برام کادو گرفت، همشم میگفت چقدر کادو گرفتن واسه تو آسونه من حرص میخوردم :)))) آخه همه میدونن چقدرررر کادو گرفتن واسه این سخته، ترجیح میدم کادوشو دیر بدم ولی یه چیزی باشه که دوس داره، خدا تو رو رسونده هدی، گفته بذار یه کمک واسه این پرند بدبخت بفرستم :))
2706