2733
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1408582 بازدید | 19790 پست
آیدا جون

جایی سراغ داری برای خریدش؟دلم نمیاد مارک بگیرم برای سرکار خیلی گرون شده‎):‎

مانتو از همون اهواز میگیرم،تنهایی سختمه اونجا خواهرام هستن

ولی شلوارو شاید همینجا بگیرم

کتون خوب هم جایی سراغ دارین؟

مرسی که اینقدر مهربونید و جواب میدین بهم‎:-*‎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هوری من شلوار جین منگو میپوشم برای سرکار ولی راست میگی حیفه ! یه مغازه هست تو پاساژ مریم میدون محسنی طبقه دومش من چند بار ازش شلوار گرفتم خوب بوده ولی فکر کنم دور باشه برات . شلوار جین که مغازه ها زیاد دارن فقط به نظرم ساده و تیره بگیر یعنی سنگ شور نداشته باشه
شلوار کتون البته واسه تابستون فکر کنم بهتره خنکتره تا جین
خیلی هم سخت نگیر ، وقتی رفتی سرکار تیپ بقیه رو هم میبینی دستت میاد چه مدلی بهتر و مناسبتره برای اونجا . اخه جاهای دولتی هم با هم فرق دارن بعضیا بیشتر سخت میگیرن بعضیا کمتر !
در ضمن لاک هم میتونی بزنی ولی رنگای ملایمی که معلوم نباشه ، من معمولا رنگ بیس برای فرنچ و برق ناخن رو دارم همیشه اگه حوصله داشته باشی میتونی فرنچ کنی همیشه ولی من تنبلیم میاد
البته من لاک رنگی هم چند بار زدم کسی کاری نداره
2728
براشینگ

به عمل حالت دادن مو به وسیله ی برس و حرارت٬ براشینگ گفته می شود .
سشوار یکی از لوازم برقی است که در اغلب خانه‌ها وجود دارد و برای حالت دادن یا خشک کردن موی ‌سر پس از استحمام به کار می‌ رود. کارشناسان معتقدند در صورتی که کاربران با طرز صحیح استفاده از سشوار آشنا باشند ٬می‌توانند امیدوار باشند که آسیب کمتری به مو‌های خود وارد می‌کنند.
چون به هر ترتیب حرارت سشوار موجب می‌شود که آب موجود در مو‌ها خشک شود٬سشوار را به موی سر خود نزدیک نکنید. باید توجه داشت که همواره سشوار در فاصله ۳۰ سانتی ‌متری مو‌ها نگه‌ داشته‌ شود.

برس ‌های فلزی برای سشوار کشیدن مناسب ‌ترین هستند و بهترین شکل را به موهای‌ تان خواهند داد.

مراقب باشید که روی موهای سشوار کشیده آب نریزیم چون وز می کند.

سشوار کشیدن سه حالت دارد:

- یا همه ی مو را به زیر سشوار می کنیم.

- یا همه ی موها را از رو سشوار می کنیم.

- موها را تا قسمتی از زیر و نوک آنها را به طرف بیرون سشوار می کنیم.

شروع یک براشینگ:

تقسیم بندی شش قسمتی سر :

این تقسیم بندی جهت براشینگ و کوتاهی و در بعضی از شینیونها استفاده می شود .

- از وسط دو ابرو فرق باز کرده و امتداد می دهیم تا از گودی پس سر بگذرد . بدین ترتیب سر به دو قسمت تقسیم می شود .

- از تیزی گوش تا فرق سر ( از وسط فرق سر ) تا تیزی گوش دیگر نیز فرق دیگری باز می کنیم . بدین ترتیب سر به چهار قسمت تقسیم می شود .

- در قسمت پائین برجستگی گردن مقداری مو بطور رها بر روی گردن باقی می ماند .

- تقسیم بندی پنجگانه ی سر را انجام می دهیم.

هر قسمت را به صورت جداگانه کلیپس می زنیم.

۱- ابتدا باید موها ٬مخصوصا ریشه ها را خوب شستشو دهید ، براشینگ برروی موهای چرب ، نتیجه مطلوب را نخواهد داد.

۲- سپس با محلول نرم کننده٬ سر را ماساز دهید واگر از ماسک ها ی مو استفاده کنید ٬ کار صاف کردن موها راحتر انجام می گیرد ٬چون ماسک ها خاصیت صاف کنندگی را در کنار تقویت کردن مو دارند.

۳- سپس خوب موها را خشک کنید ، اگر زمان دارید بگذارید موها با هوای اطاق خشک شود، در غیر این صورت از سشوار برای خشک کردن موها کمک بگیرید.

۴- موها را تقسیم بندی کنید ، در قسمت پایین سر به اندازه ای که تسلط داشته باشید و می توانیم مو را در کنترل خود داشته باشید رها کنید، موها را به طرف بالا نگه داشته تا ناحیه گردن و صورت از صدمه ناشی از گرمای دستگاه سشوار محافظت شود ، هیچ گاه سعی نکنید که با حرارت زیاد دستگاه کار را سریع به اتمام برسانید ، حرارت زیاد دستگاه به موهای شما صدمه وارد می کند و آنها را شکننده می کند . از موهای ناحیه پشت گردن و دو طرف صورت شروع کنید ، سپس موها را به دور برس بپیچید و در حالی که موها را با برس می کشید آن را صاف کنید . تا قسمتهای مرکز سر را با زاویه ی نود درجه سشوار می کنیم . اگر صورت گرد باشد قسمت بالای سر باید بیشتر پف داشته باشد و اگر صورت باریک باشد قسمت های بغل باید بیشترین پف را داشته باشد . مرکز سر نیز با زاویه ی نود درجه به بالا براشینگ می شود.. سشوار همزمان با برس حرکت می کند. بعد سشوار را دور کرده دوباره حرکت چرخشی را ادامه می دهیم تا اینکه موها سرد شود . بعد آهسته برس را به حالت چرخشی از موها آزاد می کنیم.جریان هوای خنک ، مدل دلخواه را بر روی موی شما تثبیت می نماید.

۵- در پایان می توانید برای ثابت نگه داشتن حالت مو، از یک مواد حا لت دهنده استفاده کنید ، اما در استفاده از این مواد حتما دقت کنید ، مصرف زیاد این مواد در دراز مدت باعث مو خوره و نازکی تارهای مو می شود.

زیبـــا شـــــو دات کام
سلام

مادربزرگم دو سه روز پیش درگذشت . و بیشتر از فوت مادربزرگم پسر دایی 21 ساله ام داره منو از پا درمیاره

3 ساله که با سرطان خون دست به گریبانه و این روزها خیلیییییییی حالش بده .

هی میرم بیمارستان هی میام روزها گریه میکنم و شبها دعا

براش دعا کنید ... دیگه طاقت زجر کشیدن پدر و مادرش رو ندارم

دوستتون دارم بوسسسسسس
مزون لباس مارکدار مادر و کودک نازدونه

http://nazdoneh2.parsiblog.com/ پذیرش خرید ازسایتهای انگلیس و امریکا
چطوری هلی

بهاره جان
کک و مک اگر کک و مک باشه درمان ش کرم و اینها نبست و بهترین راخ لیزره
اما اینکه چه لیزی و با چه پارامترهایی برای شما به کار برده بشه خیلی خیلی مهمه
اگر درست انتخاب و درمان بشید قطعا نتیجه نمی گم 100% ولی رضایت بخشی می گیرید
فکر می کنم برای شما هیلوس (به سیما) مناسب باشه
با دکتر مشورت کنید

مامان لوبیا
از دیشب من همه اش دارم از این اخبار ناراحت کننده می شنوم
خدا شفاشون بده
براشون دعا می کنم
نمی فهمم ولی می دونم خیلی سخته
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
2738
منظورت رو می درکم بهاره جون
مهرگان رو که من خیلی سال پیش می رفتم الان خبر ندارم از دستگاهاش ولی می تونم تو سابتش نیگا کنم
دکترهای بدی نداره گویا می شه همونجا هم رفت مشاوره

اگر بری به سیما دکتر بهروز می بینه قبلش
به این صورت که وقت هیلوس می گیری
ولی به دکتر می گی دکتر من از خودم وقت گرفتم نمی دونم چی برام مناسبه خودش هر چی صلاح بدونه انجام می ده
اگر اول وقت بری 2 خیلی بهتره
ببین اگر می خوای ویزیت کامل شی به سیما جاش نیست دکتر اونجا سینگل تسکه خیلی بهش یعی نی یه کارو می شه باهاش در میون گذاشت
دیگه هر طور که خودت صلاح می دونی
Pablo Neruda
سلام دوستای گلم.. روزتون بخیر..:*

مینوشی جونم اواسط اسفند رفتم.. صورتم خیلی لاغر شده همش امید دارم صورتم پر شه چروکای زیر چشمم کمتر شه.. به نظرت امیدی هس؟

ببخش من همش ازت سوال میپرسم.. چون اطلاعاتت بالاس وقتتو میگیرم..

برای اون دونه های سفید برجسته چه کنم؟:((
دونه های برجسته صفید زیر چشم رو می گی؟
اونا طبیعی ان اگر کمن هیچی اگر زیادن المن

عسل اوسط اسفند کجا رفتی؟
صورتت برای چی لاعر سده؟ رژیم؟
Pablo Neruda
مخاطب خواص> دیشب باهام دعوا کردی
گریه کردم

سال ها گذشت
من فکر کردم بزرگ شدم
من فکر کردم عوض شدم

واقعیت این بود که فقط عوضی شده بودم
Pablo Neruda
نه تو صورتم زده.. بالای لبم و رو پیشونیم.. مثه جوش ولی سفید.. جوش سر سفیده ینی؟ خیلی سفته..

اواسط اسفند رفتم پیش لطفی..

نه کلن لاغر بودم الان لاغرتر شدم.. با اینکه برا سردرد یه سری قرص میخورم که چاقی میاره ولی همش لاغر میشم.. الان 45 کیلو ام..!

منافذ پوستمم خیلی افتضاحه..:((
ببخشیدا
خواسم پرته گفتی

خوب اونا جوش سرسهیده دیگه به احتمال 99.9% واسه همین دکوتان داده لطفی
نمی خوای بخوری
ببین اگر زیاده باید یه چیزی بخوری مثلا داکسی سایکلین
نمی دونم شاید دکتر صلاح دیده راکوتان داده هااا

چند سالته؟
صورتتو بند ننداز به هیچ عنوان

45 کیلو کمه قدت چقدره
ای بابا آز هورمونی بده به جای این کارا موهات چطوره؟ پریودات؟
Pablo Neruda
از وقتی این کرما رو میزنم اینا در اومده با چن تا خال..!!

دارم میشم 30..:(

قدم 160 ه

ریزش موهام هم خیلی زیاد شده.. یه مدت پریودام بهم ریخته بود ماهی د. هفته پریود بودم!! که قرص آهن خوردم این ماه منظم شد..

داکسی سایکیلین رو باس چجوری بخورم؟ روزی چن تا؟
2706