2410
2553
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1408569 بازدید | 19790 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچها یاهو باز نمیشه از صبح چرا ؟

بهاره جون مشکی‌ رو بیشتر مردم ما دوست دارن واقعا هم رنگ شیکی هست ولی‌ نه برای همه مواقع زیادیش به نظرم افسردگی میاره ،کلا شرایط این سال‌های اخیر این حس رو تو بیشتر ایرانی‌‌ها القأ کرده که مشکی‌ و رنگ‌های تیر ه رنگ بهتری برای ما خانم‌ها هست متأسفانه

هند که نگو عاشقشون هستم ولی‌ خوب بیشتر هندی‌ها لباس اینترنشنال میپوشن برای دیدن رنگ‌ها باید حتماً به پاکستان سفر کرد چون تقریبا ۹۰ در صد به جز لاهور لباس ملی‌ تنشون می‌کنن برای همین جشن واره رنگ‌ها رو همه جا میبینی‌ از پیر تا جوون
2720
سهاجونمممممممممم
متاسفم که بهتر از اون اسپاکتی سیاه(سیمهای برق) ، چیز بهتری نبود که بهت یادآور بشم...ههههههههههههه

به منم خیلی زیاد خوش گذشت، پسرم که اولین بار بود اونجا رو میدید، میگه که بین اینهمه سفر ی که داشتم ، نمیدونم چرا اونجا خیلی بهم خوش گذشته، در صورتیکه برای من و بخصوص بزرگترهای من چیزی بجز تاسف نداره که عروس شهرهای ایران الان به ......... تبدیل شده که فقط اشک رو به چشم آدم میاره، ولی وطنمه و عاشقشم....

من این تیپ لباسا رو برای میهمونیهای عصرونه بخصوص خیلی دوس دارم

آپلود عکس کوچولوهای فارسی
ما نی‌ عزیزم خوشحالم که بهت خوش گذشته در مورد آن قسمت هم راست میگی‌ آدم آتیش میگیره

ما نی‌ جون غذاهای دریایی خوشمزه ی‌ه آنجا خوردیم گرون بود ولی‌ بسیار خوشمزه مخصوصا خرجنگ که عالی‌ بود

من هم این مدل‌ها رو خیلی دوست دارم مخصوصا که آدم شکم نداشته باشه خیلی ناز میشه

باره جون سفر به هند رو اصلا انبید با تور رفت به نظرم جز عذاب هیچ چیزی نداره باید با اطلاعات رفت همسرت حق داره من تو این مدت که بودم مسافران ایرانی‌ زیادی رو دیدم که از راه‌ها شاکی‌ بودن فقط اینو بگم که راهی‌ که با اتوبوس چندین ساعت طول میکشه برسی‌ و راه قدیمی‌ سخت، ما از راه اتوبان جدید و راحت رفتیم نزدیک دو ساعت یا شاید هم کمتر و همین طور خیلی،ی جا‌های دیگه چون با تور می‌رن مردم مجبوراً که نصف بیشتر رو تو راه‌ها وقت کشی کنن که به نظرم جالب نبود ،،،،،،ولی‌ خوب من به طرز وحشتناکی‌ عاشق هند شدم که فشار رو گذشتم رو همسرم هر چه زود تر بریم به من که خیلی خوشگذشت مخصوصا تو جشن رنگ‌ها این قدر به من رنگ پاشیدن و خوش گذشت که فکر کنم آن روز فکم جای به جا شد ،،،،،گوا هم که حتما از مهر به بعد اگه خدا بخواد میرم
2714
سلام سپیده جان
ببین یک هفته اول که انقدرورم داشتم اصلا قابل نظردادن نبود.به مرورورمش رفت.تایک ماه بعدش دیگه طبیعی شد.کلا ژوییدرم هرچی میمونه بهترمیشه...هیچ کس فامیل و اشنا توعید متوجه تزریقم نشد..ولی اینم بهت بگم همسرم خیلی خوشش اومد کلا تزریق لب شاید خانمهای دیگه ببینن خوششون نیاد ولی همه اقایون صددرصد خوششون میادخخخخخخ..اگه مجردی بزن حتما.خود صمیمی هم راحت تشخیص میده اگه بد بشی میگه نزن
من هنو برا روتوش نرفتم:((
2706