2726
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1408575 بازدید | 19790 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برویچ حوشتیپ شب زنده دار ..احتراما سلامون علیکـــــــــم

یه کمک اضطراری..
امروز غروب واسه اولین بار بعد 5سال صورتمو بند انداختم..کلا پوستم حساسه (با وکسو کرم موبر جوش زد در حد تاولو چندین ماه دوا درمون کردم تا خوب شد...) الان چند ساعت گذشته فعلا خوبه البته وکسم که کردم تا 3روز خوب بود بعد صورتم جوش زد ..

من امروز یک ساعت بعد اصلاح صورتمو با شامپو بچه شستمو پماد بتامتازون زدم..میشه اگه چیزی به نظرتون میرسه بهم بگید تا جوش نزدم بزنم..ژل بعد اصلاح سینره هم دارم اما وقتی کرم موبر صورتو دفعه قبل زدم اونو هم زدم باز جوش زدو بهم نمیسازه..

ممنــــــــــــــون میشم اگه کمکم کنید
وای عزیزم امیدم به شما بود منم این طوری شدم اصلا هر مانتویی می بینم به دلم نمی چسبه امشب تصمیم گرفتم برم بدوزم با هزار تا خواهش خیاطمو راضی کردم حالا نمی دونم چه مدل و چه رنگ خخخخخخخ
برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید
2728
آهان آزاده جان
من سوییس نرفتم اما آلمان شهر به شهر متفاوتن
بعضی جاها خیلی اسپرت میپوشن بعضی جاها هم شیکن
کلا به نظرم پالتوی خوشگل حالا چه بلند چه کوتاه خوبه
مبتونی پیراهن های بافتنی بپوشی با جوراب کلفت و بوت یا شلوار و بوت با همون پالتوها
تو دیسکو هم معمولا همه تاپ و شلوار میپوشن یا پیرهن های اسپرت با بوت
البته اطلاعات من از دیسکو مال چهار پنج سال پیشه چون از اون زمان به بعد دیگه حوصله ایپس ایپس ندارم
هزینه غذا معمولا مناسبه امسال هنوز بیرون غذا نخوردم که فرقش رو با سالهای پیش واست بگم اما امشب رفتیم سوپر یه عالمه خرید کردیم شد ٩ یورو
کلا مواد غذایی تو آلمان زیاد گرون نیست اما سوییس فکر کنم گرونتره
هوا هم یه روز خوبه یه روز بارونی کلا باید لباس گرم و یه ذره خنک بیاری
بازم سوالی داشتی در خدمتم
جو من خــــلو تو آرایشگاه گرفت همه بند مینداختن گفتم شاید این بار هیچی نشه..حالا موهای صورته من اینقدر کمه مثل کرک میمونه واز دورم اصلان معلوم نیست بوره..آخه بگو نونت نبود آبت نبود..

تورو خدا تا نپوکیده صورتم راهی به ذهنتون میرسه بگین..
والله مینوشی جان با این یورو الان همه چی گرونه اما اگر بخوای با تهران و جاهای تاپ مقایسه کنی قیمتشون خوبه
اتفاقا ممکنه فردا برم شیرینی بگیرم میام میگم گرون بود یا نه
2706