2726
عنوان

مامانای نینی های ناز مهر 92

| مشاهده متن کامل بحث + 444522 بازدید | 25801 پست

ندا.....................33........1ماه..........28آذر(6مهر)...........؟؟؟؟؟؟..............؟؟؟؟؟؟.....................دوم
مامی آریا..............24........6 ماه.........30آذر(7ﻣﻬﺮ)............7 ﺳﺎﻝ ..............تبریز .................... دوم
زلال....................26........2ماه...........4 دی...................8سال................؟........................اول
شیما ................. 29 .......1ماه............5دی .................5 سال...............تهران ....................اول
صبا.....................26........2ماه...........5دی..................5/2سال..............شیراز....................اول
عطی..................23........4ماه...........6دی...................3سال................تهران.....................اول
بچه جون...............28........1ماه............7دی..................2سال و8ماه.......... ؟........................اول
مرمر...................30........1ماه............7دی..................3سال.................رشت....................اول
حنابانو.................31........9 ماه............8دی..................3سال................تهران.....................اول
نازی.................. 23 .......2ماه ............9دی(مهر)............3 سال................تهران.....................دوم
هانی.................24........1ماه............10دی(مهر)............2سال..................؟........................اول
دیبا ...................31... ....1 ماه .......... 11 دی(مهر) ..........1 سال ............... کرج ..................... اول
هانی................ 30 ...... 4 ماه............ 12 دی(مهر)...........4 سال ............. تهران .....................اول
مهرنا.................29........6ماه.............12دی(مهر)..........10سال................تهران......................دوم
بهار.................. 33 ........1ماه ...........12 دی(25مهر)..........5 سال ............تهران ..................... اول
محدثه...............21........ 1ماه.............13دی(مهر)............3سال...............مشهد.....................دوم
مامان مینی.........33........ 4ماه.............13دی(مهر)............12سال..............تبریز...............……...دوم
همنفس ...........31 ........ 1 ماه ........... 14 دی(28مهر) ........... 5 سال........... تهران ....................؟
مامان هدی.........30.........2 ماه............15 دی(25 مهر)............2 سال...........تهران.....................اول
ابریشم.............34..........3ماه.............16 دی.....................7 سال............تهران................... دوم
هستی...........................؟................17دی.....................؟....................تهران..................دوم
مامان حدیث.......25 ........ 3 سال........... 17 دی(16 مهر)...........3 سال .......... یزد ............. ........ دوم
سارا...............27.........3ماه...............17 دی....................3 سال...........سنندج....................اول
ساروو.............29.........2ماه...............18دی.....................4سال............تهران......................اول
گلابتون............26........2ماه...............18دی(مهر)...............3سال..............؟.........................اول
شادینا.............27........2 ماه..............18 دی.....................5 سال...........کرج....................... دوم
شهتاب........... 29 ...... 1سال..............19دی(مهر)................4سال .......... تهران .................... دوم
آرمیتا92..........26 .......6 ماه ............20 دی(27مهر) ..............5 سال .............؟ ...................... اول
مهر92............25........؟؟................21دی.......................1سال.................دبی...................اول
رز ................32........5ماه...................22دی...................7سال............ نروژ ...................... اول
نیلوونینی جون...27.......12 ماه................23دی(مهر)..............2سال ...........ساری......................اول
نیو مام ..........31........3سال.................23دی.....................7سال.............بابل......................اول
باران ............33 ....... 2 ماه ................. 25 دی.................5/3 سال.......... تهران..................... اول
دلارا.............31.........2سال.................25دی...................6سال.............گرگان.....................اول
دایان.............35....اقدامی در کار نبوده......26دی.................. 10 سال ...........تهران ....................دوم
سارا(سوسولی...20........1سال...............27 دی(مهر)...........2/5 سال..........اهواز......................اول
ساینا ..............32....... 17ماه...............27 دی(مهر) ............6 سال ...........تهران.....................اول
سایه 92..........27........2ماه..................27دی....................1سال...........ملایر.......................اول
الهه...............33........2ماه.................30دی.....................5سال............تهران.....................اول
مریم ناز..........35........8ماه..................2بهمن(اواخرمهر)........12سال..........تهران.....................دوم
غزاله.............28......بدون اقدام.............5بهمن....................8سال...........کرج.......................دوم
افسانه..........21........11ماه.................6بهمن....................4سال...........تبریز.......................اول
[smiley]l/l_71.gif[/smiley] 💝بندگانم را آگاه کن که من بخشنده مهربانم.💝 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سامی جون من اسمتو طبق سن نی نی اضافه کردم...سارا-27ساله-17دی ماه...درسته خانمی؟
هانی جان خیلی خوشحالم که بهتر شدی...مواظب نی نی باش
نازی جون ایشالا خدا یه نی نی ناز و خوشمل میزاره تو بغلت
[smiley]l/l_71.gif[/smiley] 💝بندگانم را آگاه کن که من بخشنده مهربانم.💝 
2728
آپلود عکس
بهترین ها در مزون تاییس
همه مارک دار و اصل
لباس و مانتو و..برای مامان ها

یک بار دیدن ضرر نداره
منتظرتون هستم

تلفن 09127971608

بعضی از کارها در وبلاک هست
www.taishabibi.blogfa.com
لینک تابیکم کاری داشتید در خدمتم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=266566&PageNumber=1071
مامانای عزیز سلام.
منم مامان مهر 92 هستم به امید خدا.منم تو جمعتون قبول می کنید؟
ندا هستم 33 ساله آخرین تاریخ پریودم 28 آذر بوده و تاریخ زایمان 6 مهر .سونوی ان تی رفتم و منتظر جواب آزمایش ان تی هستم.اولین ماه اقدام بودم و 1 بار شهریور امسال سقط داشتم
2706