2410
2553
عنوان

مصرف متفورمین برای لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 50884 بازدید | 27 پست
متابولیسم بدن رو شدید می بره بالا
سوخت ساز بدن رو
بخاطر همین برای قند دیابتی ها هم تجویز می شه

افت قند خون میاره
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من حدود 1 ساله قرصای جلوگیری میخورم لامصب بد جور چاق شدم دیگه از خودم بدم میاد.قبلا هم لاغر نبودم ولی دیگه نه در این حد.گفتم از این قرصا بگیرم بخورم شاید اثری داشت .
خدا جونم عاشققققتتتتممممممممم...مرسی که همیشه مراقبمی و منو رها نمیکنی..
2720
2714

سلام من آزمایش دادم و دکتر گفت ژن نهفته دیابت دارم روزی ۳ تا متفورمین واسم تجویز کرد الان بعد از ۵ ماه ۷ کیلو کم کردم به قرصم حساسیت ندارم،ولی بدون تجویز دکتر مصرف نکنین

عزیزم دوست من 1 سال روزی سه تا متفورمین خورد 3 تا ونوستات 23 کیلو کم کرده اوایل حالش بد می شده و تهو ...

عزیزممم ضرر نداره متفورمین اصلاااا اتفاقا دکتر من میگه مادرت که سابقه دیبات روزی یه دونه بخورر اصلا ضرر نداره متفورمین

برای حل مشکلم یه صلوات و آمین مهمونم کن 🍃

سلام

من مصرف کردم قضیه مال سیزده سال پیشه.بخاطر تنبلی تخمدان چون باردار نمیشدم.هفته اول روزی یکی.هفته دوم هر دوازده ساعت یعنی روزی دوتا هفته سوم روزی سه تا یعنی هر هشت ساعت.اینکه میگن برای لاغری خوبه فکر کنم چون به شدت باعث تهوع میشه و اصلا نمی تووونی چیزی بخوری.فکر کنم برای کسانی که اشتهای کاذب دارن جواب بده.

تو حاملگی و شیر دهی نخورید😳

آخه این چکاریه قشنگااا